povinny pobyt

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 6. 2010 17:02

zdravim. Chtel bych se zeptat, jestli muze reditel skoly studentovi gymnazia naridit povinnou ucast na "sportovnim kurzu", ktery si student musi zaplatit
dekuji
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 6. 2010 18:45

Jde o gympl státní nebo soukromý? U té soukromé školy si dovedu představit odpovídající úpravu školního řádu typu: "žák je povinen účastnit se akcí pořádaných školou, atd".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 6. 2010 20:00

statni
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 6. 2010 20:40

No, tak to já bych řekl, že spíše ne. Já jsem třeba nebyl na lyžařském výcviku a nebyl jsem sám. Co tak vím, ze spoustu škol nejela třeba i polovina třídy.
Co takhle zkusit napsat na info@msmt.cz ? Klidně "srdcervoucí" dopis jak rodina nemá peníze a ředitel vyhrožuje vyhazovem,... :D s uvedením jména školy. A vidělo by se, jak by se k tomu postavili :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 6. 2010 21:10

mno ok :) diky zatim
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 15. 6. 2010 21:54

Taky jsem na lyžáky nejezdil, nejsem sportovní typ a už vůbec né typ, co by si dobrovolně mrazil nosa v mínusových teplotách někde v divočině. Vůbec se to neřešilo..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 6. 2010 22:05

tak ja treba na lyzak jel a dobrovolne, ale to se nejak neresilo jestli jedes nebo ne. me tady vadi, ze si proste reditel rekne, ze tam jet musim a jeste musim neco platit. zatim to uspesne bojkotuji

kdyby zadne ze tam jet "musim" nebylo, tak o tom i uvazuji, ale takhle ne
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 16. 6. 2010 11:18

No myslím, že to je hloupost. Povinnost by to být neměla.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 16. 6. 2010 13:46

na 99% ti to nemůžou přikázat...taky jsem minimálně jednou na střední nejela, protože se mi nechtělo (myslím, že to byl zahraniční výlet)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 6. 2010 15:03

Ná státním gymplu mě nikdo do ničeho nenutí, taky jsem na tři výjezdy z vlastní vůle nejel...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 16. 6. 2010 15:49

Este doplnim ostatnych. Je sice pravda, ze do nicoho ta nikto nutit nemoze, ALE pocas vyletu budes musiet byt v skole, ci uz na vyucovani alebo ako ucitel/riaditel urci. Mimochodom, ak fakt tak strasne nechces ist, preco nepoziadas rodicov o napisanie ospravedlnenky, pretoze hadat sa s riaditelom nebude najmudrejsie.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Simon P40 16. 6. 2010 16:23

tak tady bylo normalni kdyz nekdo nejel, ale najednou reditel prohlasil, ze kazdy musi jet pokud k tomu nema nejake zdravotni duvody. No diky vsem, slo mi hlavne o to, jestli reditel takovou pravomoc ma
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 16. 6. 2010 19:13

hobitt píše:Ná státním gymplu mě nikdo do ničeho nenutí, taky jsem na tři výjezdy z vlastní vůle nejel...

Tebe specielně by měli nutit a nedovolit ti nejet. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 6. 2010 20:30

Než být de s bandou lidí, z nichž většinu moc nemusím a přetvařovat se, dělat ze sebe týpka do týhle party...to radši zůstanu doma. rovna dnes jsem se odhlásil ze školního výletu.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 6. 2010 21:25

Dovedu si představit to zklamání, které po této zprávě muselo třídou proběhnout :-|
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků