Tablo a nahota

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 14. 12. 2009 20:48

aqa: ono to vypada jednoduse, ale s lidma ve tride, kam jsem chodival to takhle ani moc neslo :) To driv se naucis delit nulou....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 12. 2009 06:58

aquq: u nás to bylo přesně takhle. Proto jsme měli tak tragické triko, jaké jsme měli.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 15. 12. 2009 10:52

My sme mali otrasne vsetko - oznamka, stuzkovu, program na stuzkovej, video zo stuzkovej a navyse to bolo vestko strasne predrazene. Tablo ani neviem ci sme vobec mali :mrgreen: A uprimne povedane, je mi to jedno. ;)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 12. 2009 13:29

trent píše:aquq: u nás to bylo přesně takhle. Proto jsme měli tak tragické triko, jaké jsme měli.


U nás taky. Jen se to zaseklo u "napíšeš do firmy." Nikdo nechtěl dělat práci navíc :D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 12. 2009 14:47

ze základky tričko mám, ted ho použivám na cvičení.. :D a ze střední to bylo samý jak popisujete, 30 borců se prostě nedohodlo na zařízení, možná kdyby tam byla aspon jedna holka... :| :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 15. 12. 2009 14:50

jj, u nas to bylo vsechno v rezii holek, my jsme se jen vezli a nestacili zasnout, co je na tak elementarnich vecech jako vyber stuzky/tirka/serpy/tabla k reseni :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků