Priprava na VSB TU - FEI

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sejnt 11. 6. 2009 20:39

Viem ze VSB tu je rozoberana dost ale ja by som sa chcel poinformovat ci by sa nedalo pripravit cez prazdniny kedze som prijaty aby som tam potom rychlo neskoncil ked urobia tzv sito alebo tak nejak sa to vola. Chcem ist na Informacni a komunikacni technologie .Doma sa pomaly ucim C++ a hlasim sa z gymnazia ak by to malo ovplyvnit moju priravu dik za rady .
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.[CZ] Povidla jsou produkt šílený myšlenky jak neudelat ze všech švestek slivovici.
sejnt
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vír 2 11. 6. 2009 23:05

nestudoval jsem tam teda, ale na jiné vysoké škole, ale bude to všude stejné... pokud ti "tohle" nadšení a "zápal" vydrží první semestr tak nemusíš mít strach, že tě vylijou. Nejvíc na školách končí lajdáci, kteří si školu spletli s chlastací rekreací. Samozřejmě, že se najdou vyjímky, které zvládají oboje, nicméně většina to není, a ti co nejvíc kalili přes semestr potom křičí jak jim to utíká o 1, 2, 3, 5 kreditů a hledaj skulinky, jak omluvit to, že na to prostě srali...

Vyser se na přípravu a makej hned od začátku semestru a bude to v pohodě...
Vír 2
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 12. 6. 2009 09:47

no tiez som tam nestudoval, ale na technickych skolach so zameranim na info je najvacsim zabijakom fyzika, elektrotechnika, obvody (mna zasiahli vsetky tieto gulky rovno medzi oci). Programovanie je vacsinou predmet nevelmi tazky, ktory vacsinu ludi navyse pomerne bavi. Ale ked sa chces pripravovat, tak si pozri zaklady oop, syntax jazyka, v ktorom sa kodi, nieco nakod, pozri nejake datove struktury.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 6. 2009 21:26

Stačí vědět základy. Je dobré si nejprve zapsat Úvod do programování (nebo tak něco) a pak na to vlítnout. Jinak já studuju FI MUNI, v C znám jen základy a od podzimu mám naostro C++, takže se budu potit :-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sejnt 14. 6. 2009 20:14

Diki moc ..zaujimave ze nenapisal ani jeden ostravak..urcite by mi to viac upresnil :-)
Lekvár je produkt šialenej myšlienky ako neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu.[CZ] Povidla jsou produkt šílený myšlenky jak neudelat ze všech švestek slivovici.
sejnt
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků