Školní uniformy?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 11. 2009 23:24

S-Tony píše:Každý den do školy uniforma ani náhodou.
Ke zvláštním příležitostem na školách možná, ale jinak tedy rozhodně ne.
Škola je už tak docela nepříjemná záležitost, a tak je lepší když tam budou lidi chodit v tom, v čem se cítí dobře a pohodlně .

Konkrétně já obleky a uniformy přímo nenávidím. Ne kvůli vzhledu, ale kvůli tomu nepříjemnému pocitu při nošení. Oprátka kolem krku a tak.....


Moje řeč. Jsem jen rád, že nyní pracovně více jako IT už nemusím nosit takový krámy. A manželka je jen rád, že nemusí žehlit kvanta košil. Na co si hrát na nějakou snobárnu. Takže oblek už jedině na svatbu nebo pohřeb.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 11. 2009 23:30

Unleaded píše:My spíše mluvíme o drahém značkovém oblečení atd. ;)


A kolik myslíš, že příjde taková uniforma? To si myslíš, že ti bude stačit jen jedna na rok? Asi si v kvádru moc nechodil, ale ono stačí se v tom šoupat za stolem a za chvilku je to samý žmolek a po roce tak na vyhození. To výjde daleko levněji stávající oblečení i značkové. A už vidím, jak budete nadšeně nosit nějaké obleky z tesilu nebo takových šmejd materiálů jak měli vojáci nebo fízlové za komančů, protože z moderních matrošů nic levného nepořídíš.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 11. 2009 23:44

trent píše:No když občas vidím dnešní školáky, tak už uniformy nosí...kalhoty, mikiny a trička o 3 čísla větší(světlých barev), pseudoskejťácký boty a kšiltovka kšiltem na stranu.


jj kapsy mají vzadu až kdesi u kolena.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 11. 2009 23:47

hobitt píše:
trent píše:Jak to vypada?
Ještě je taky k popukání styl emo...

Něco takovýho:

Obrázek

a k emo připojuju souhlas


No učit v takové třídě v létě někde na účňáku, tak to je na plynovou masku. :-S
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 11. 2009 23:50

mtmccox2 píše:Na naší škole to došlo tak daleko, že kromě hopáckých kšiltů, XXXXL triček a gatí s rozkrokem u kotníků si někteří již s sebou nosí jako módní doplněk basketbalový míč - jen tak cestou do/ze školy si zlehka jakoby nic driblují :mrgreen:


To už schází jen se natřít celý ichtylkou a být jak negr. :D
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 11. 2009 10:57

Njn...zase je fakt, že my jsme meli taky svůj styl. A naše děti ho budou mít také. Jen se modlím aby mi kluk nechodil tak nějak, jak tu popisujem...kéž by byl aspoň trochu normální.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 25. 11. 2009 23:19

ka-spel píše:
No učit v takové třídě v létě někde na účňáku, tak to je na plynovou masku. :-S


???
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ka-spel 25. 11. 2009 23:22

No že ty debilní polstrované skejťácké boty dobře větrají.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFFPS 26. 11. 2009 17:41

trent píše:Njn...zase je fakt, že my jsme meli taky svůj styl. A naše děti ho budou mít také. Jen se modlím aby mi kluk nechodil tak nějak, jak tu popisujem...kéž by byl aspoň trochu normální.


Nechci nějak kritizovat vaševýchovné metody ani nevím kolik je vašemu klukovi ale taková je prostě doba. :-)
- - - - - - - - - - - - - - -
-Sony Ericsson K550i-
- - - - - - - - - - - - - - -
-Jak je Kapříku?-
- - - - - - - - - - - - - - -
FFFPS
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 26. 11. 2009 19:22

Však já to vím. Já ho v tomto nijak vychovávát nemíním. Ať jde svou cestou, jako jsem šel já. A skromně musím říct, že já šel jinou cestou, než šla ta "módní" většina.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFFPS 26. 11. 2009 20:41

furt lepší být inteligentní než modní s inteligencí vydlabaný tykve. Tim něřikám že modni lidi jsou někdy inteligentní.
- - - - - - - - - - - - - - -
-Sony Ericsson K550i-
- - - - - - - - - - - - - - -
-Jak je Kapříku?-
- - - - - - - - - - - - - - -
FFFPS
Čtenář

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 12. 2009 01:21

Jj, vychovej si doma inteligentní ale nespolečenskýho tvora, určitě bude v životě šťastnej ;)

Nemám samozřejmě na mysli tupé následování stáda, to samozřejmě není správná cesta.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 12. 2009 21:41

To není o tom, že by byl nespolečenský. Spíš jde o to dát mu prostor pro to aby si našel svůj styl a né ho násilně tlačit...budeš nosit to a to.
Já ten prostor dostal a to že jsem víceméně nebyl na ZŠ příliš společesnký jsem si vynahradil v pozdějším životě a nešťastný jsem nebyl nikdy. Ani na ZŠ, protože jsem se družil s těmi "nespolečenskými", kterým se ty módní a skvělí borci jen posmívali.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků