Předpoklady pro studium informatiky?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 29. 1. 2009 21:49

Ne neboj nebyly :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod wizpal 29. 1. 2009 21:52

Tak to je jenom dobře. Jsem si říkal, že bys zrovna ty, tomu se mi nechtělo věřit. ;-)
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 29. 1. 2009 22:19

Rád bych tu vysvětlil, že vzhledem k množství předmětů se nedá stihnout absolutně všechno na 100%. Superman to umí. Často se musí obětovat prezence na přednáškách a mnohdy i některé další projekty. Aspoň já na FITu. Další věc je kvalitní spolupráce částí kódů členů týmu. Často si říkám, jak by bylo krásné, kdyby se makalo jenom na jednom projektu ve stejném časovém okamžiku.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 29. 1. 2009 22:49

wizpal: to budeš mít asi nabušený mozek a hodně úhozů za minutu, že bys udělal v pohodě hru s dobrým enginem za pár hodin :hm

musím se přidat: lol :-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 1. 2009 22:50

Myslím, že tady je už zbytečné diskutovat. Jak je vidět, génius s nepřekonatelným talentem i egem je tu jen jeden, všichni ostatní by se měli jít zahrabat, když už né rovnou zemřít pro nadbytečnost.

Divim se, proč se s náma, takovým odpadem, vůbec bavíš? Nebylo by lepší ten čas využít nějak jinak?
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 1. 2009 23:11

wizpal je genius a bude pochopen až po smrti. Chápu ho jen takoví borci, frajeři a geniální lidé jako třeba já. Souhlasím s Tebou, wizpale!
Anonymous

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 12:23

Chápu že pouze závidíte a tak mě chytáte za každé trochu špatně zvolené slovo které napíšu.

Řekněme tedy za pár dní, ale rozhodně bych nikdy neprezentoval hru, která při 10 minutové prezentaci dvakrát spadne. Nebo hru, která není hotová. Také si rozhodně dokážu rozvrhnout čas tak, abych vše úspěšně dokončil. Dokážu udělat slušnou prezentaci, troufám si říct, že lepší než 90% vysokoškoláků (soudím dle toho na FELu...tam bych v prezentaci strčil všechny do kapsy).

Na té přednášce byl i nějaký kok*t, který teprve při té prezentaci tu hru kompiloval...samozřejmě spousta chyb...nakonec to přeložil..spustil a hra mu spadla. :lol:

Já prostě nemůžu za to, že jsem chytrý, objektivní, perspektivní a prostě celkově skoro dokonalý. 8-)
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 13:04

Oni normální lidi taky žijí, baví se, mají kamarády, desítky různých zájmů a ne jen sedí u počítače, který pro ně nutně není středobod vesmíru.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 13:46

wizpale, docela tě lituji. Mým smyslem života je žít pro lásku.

A já bych to uzavřel. :tleskani Stejně všichni jednou umřeme. :-]
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 13:56

jannnn píše:Oni normální lidi taky žijí, baví se, mají kamarády, desítky různých zájmů a ne jen sedí u počítače, který pro ně nutně není středobod vesmíru.

Jako malý jsem závodně lyžoval (to už jsem zde na fóru jednou psal - vy si to nedokážete ani najít...), hrál jsem fotbal, donedávna hrál závodně floorball. Byl jsem v první desítce nejproduktivnějších hráčů (floorball). Chodil jsem do dramatického kroužku, hrál různá menší divadla - ještě občas se tam stavím, mám tam spoustu kamarádů, už ale nic nehraju. Kamarádů mám spoustu a nejsou rozhodně všichni od "počítačů". Mám pokračovat?

Stihl jsem toho opravdu spoustu i mimo počítače, takže kecy o tom, jak jen pořád sedím u pc nejsou na místě. Ale to vy přes svou závist nikdy nepochopíte, škoda mluvit.
Naposledy upravil wizpal dne 30. 1. 2009 13:59, celkově upraveno 1
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 13:59

wizpal píše:vy si to nedokážete ani najít...
Tohle je zajímavá poznámka. Proč bysme to hledali? Myslíš si, že jsi hvězda viď? Kruci, jak jen tě charakterizovat...
wizpal píše:Ale to vy přes svou závist nikdy nepochopíte, škoda mluvit.
Tvoji hrdost ti nezávidím. 8-)
Naposledy upravil mbing dne 30. 1. 2009 14:02, celkově upraveno 1
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:02

mbing píše:
wizpal píše:Ale to vy přes svou závist nikdy nepochopíte, škoda mluvit.
Tvoji hrdost ti nezávidím. 8-)

Mám být na co hrdý, ptž jsem toho už spoustu stihl a vše co jsem kdy dělal mi šlo velice dobře, což většina lidí o sobě říct nemůže.

Tohle je zajímavá poznámka. Proč bysme to hledali? Myslíš si, že jsi hvězda viď?

Reakce na toto od jannnn:

...desítky různých zájmů a ne jen sedí u počítače...
Naposledy upravil wizpal dne 30. 1. 2009 14:05, celkově upraveno 1
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 14:04

A co chceš ještě do konce života stihnout? 8-)

Ten, kdo řekl, že nikdo není dokonalý, neměl pravdu. Jsem velice šťasten, že jsem konečně poznal dokonalého člověka. 8-)
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:11

A co chceš ještě do konce života stihnout? 8-)

Spoustu věcí. Pořád neumím to co bych umět chtěl. Takže chci se neustále v něčem zdokonalovat a být neustále v obraze.

Ten, kdo řekl, že nikdo není dokonalý, neměl pravdu. Jsem velice šťasten, že jsem konečně poznal dokonalého člověka. 8-)

Dokonalý nejsem, ostatně jsem to nikdy neřekl. Ale těší mě, že si to myslíš. ;-) :lol:
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 30. 1. 2009 14:29

wizpal, mas velku nadej sa vyrovnat tomuto geniusovi http://myego.cz/
Player.
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka