Předpoklady pro studium informatiky?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 15:10

Aneb ti kteří mají stejný názor jako ty jsou ti inteligentní a ti kdo se ti pokoušeli oponovat jsou hlupáci. Jak prosté. :-)

Navíc - proč by se mělo téma zamykat? Jen proto že si to ty přeješ? Nemyslíš si opět o sobě nějak moc? Pokud sis nevšiml, nejsi ani moderátor ani si toto téma nezaložil, takže nevím, z jakého důvodu by mělo být zamčeno a z jaké pozice bys o tom měl rozhodovat ty.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 15:57

Aneb ti kteří mají stejný názor jako ty jsou ti inteligentní a ti kdo se ti pokoušeli oponovat jsou hlupáci. Jak prosté. :-)

Myslíš oponovat třeba takto:
Oni normální lidi taky žijí, baví se, mají kamarády, desítky různých zájmů a ne jen sedí u počítače, který pro ně nutně není středobod vesmíru.

To bylo k tématu že? :D

Navíc - proč by se mělo téma zamykat? Jen proto že si to ty přeješ? Nemyslíš si opět o sobě nějak moc?

Proč by se mělo téma zamknout jsem už napsal, ale ty si to buď nečetl nebo to nechápeš. Opakovat se nehodlám. O sobě si nemyslím moc, jen si dokážu říct, na co mám a na co naopak ne - třeba mi nejde pravopis, to už jsem zde v threadu psal.

edit: Když mbing psal, aby jsme to uzavřeli, tak to si proti nic neměl že? Ale když to napíšu já, tak to najednou vystčíš periskop a začneš spamovat. :D Ty si do pusy opravdu nevidíš.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 30. 1. 2009 16:40

wizpal je nejlepší člověk ze všech vůbec. Je tolerantní, chápavý, konstruktivní, zodpovědný, pracovitý, objektivní, obětavý, laskavý, cílevědomý. :love:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 1. 2009 16:41

wizpal: četl jsem tvoje hlášení a příspěvky v tomto tématu a nevidím důvod k zamčení. To, že se debata stočí od původního tématu trochu jinam nevidím jako problém.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 16:41

wizpal píše:edit: Když mbing psal, aby jsme to uzavřeli, tak to si proti nic neměl že? Ale když to napíšu já, tak to najednou vystčíš periskop a začneš spamovat. :D Ty si do pusy opravdu nevidíš.

Ostatní za to napadáš a sám máš evidentně problém s porozuměním psanému textu. :D Uzavřeli znamená, že někdo k něčemu píše nějaké závěrečné stanovisko, kterým se to snaží shrnout. Na což má každý samozřejmě právo a je to jeho volba poté diskuzi opustit. Narozdíl od uzamčení tématu, kde se násilně zamezí přístup všem, i těm, kteří by ještě reagovat chtěli. Ať už na diskuzi s tebou nebo na to na co se ptal autor. Tzn. že když mbing řekne "tak abychom to uzavřeli", nikoho tím neomezuje. Zatímco tvá věta o zamykání omezí uplně všechny.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 16:44

Michal P píše:wizpal: četl jsem tvoje hlášení a příspěvky v tomto tématu a nevidím důvod k zamčení. To, že se debata stočí od původního tématu trochu jinam nevidím jako problém.

Dobře. Byl to jenom návrh a proti tvému rozhodnutí nic nemám, přecjenom ty jako moderátor víš lépe, co se sem ještě hodí a co naopak ne.

2jannnn: Fajn, necháme to otevřené. Jinak na mojí první otázku si neodpověděl záměrně nebo si jí přehlédl?

2Jersey II.: Slova tolerantní, obětavý, laskavý se na mě příliš nehodí (respektive takovýto jsem jen k pár lidem). Jinak si to vystihnul vcelku přesně.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 30. 1. 2009 16:54

Wizpal, tak sem posli ukazaku toho co si uz nakodil nech vieme s akym expertom tu mame docinenia. Ak nemas nic poruke, tak nakod. Vsak tych par hodin ta nezabije :)
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 16:56

wizpal píše:Martine, já tě znám dost na to, abych tě mohl soudit.
Neznáš.
wizpal píše:umíš kolem 20 technologií
Prosím tebe, jak jsi přišel na to, že umím 20 technologií? To, že napíšu, že programuju v několika jazycích, pro tebe znamená, že je umím? Takže máš problém s významy slov. Pouze se nažíš na mně něco najít a moc ti to nejde.
wizpal píše:je jasný důkaz o tom, že neumíš nic pořádně
To nebyl žádný důkaz. A už vůbec ne jasný.
wizpal píše:Jakožto naprosto vyrovnaný a zdravě uvažující člověk
Dovolím si poznamenat, že zdravě uvažující člověk se takto nechová.
wizpal píše:zde vystupovali i tací, kteří zrovna snahou přemýšlet neoplývají
Ano, jsme zakrnělí.
wizpal píše:Téma nahlašuji adminům s prosbou o zamčení threadu.
Vše nemůže být podle tebe.

Lépe by se hodilo rozdělení tématu.
Naposledy upravil mbing dne 30. 1. 2009 17:00, celkově upraveno 2
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 16:57

wizpal píše:2jannnn: Fajn, necháme to otevřené. Jinak na mojí první otázku si neodpověděl záměrně nebo si jí přehlédl?

radši necháme otevřené, že? :D

a abych ti teda odpovedel, kdyz me nutis reagovat na kazdou vetu. Ano, bylo to k tematu. Tykalo se to toho tak, zes tvrdil jak dokazes tu samou vec co nekdo tvori mesice udelat za par dni. Tak jsem tim poukazoval na to, ze oni by to take treba zvladli, ale maji jine priority a radsi to budou delat delsi dobu, ale vic si pri tom uzivat zivota. Ze to co bys ty udelal sice za dva dny, ale nonstop prace, oni delaji pravda mesic, ale pri tom stihaji tisice jinych cinnosti.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 30. 1. 2009 17:14

Je tu legrace. :-D
Anonymous

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 1. 2009 17:19

wizpal píše:...ale když tady vidím tebe a podobné, co ani nečtou co píšu (viz mbing a ten druhý frajer eRiper), tak reaguju tak jak reaguju.

No frajer nejsem, ale číst umím a reaguju, tak jak tys začal. Akce vyvolá reakci. To bys měl vědět génie ;-)
Hned na začátku jsi začal psát něco v tom smyslu, že lidé, kteří studujou IT jsou neschopní.
Dále jsi začal mlet cosi o praxi atd atd. To ví snad každý, že praxe tě naučí, jenže bez teorie to půjde asi těžko ne? Protože co je praxe? Použití teorie (a její stálé rozšiřování) a její implementace na konkrétní úlohy řešené v reálném světě.

//Jersey: :D Někdo tu má dosti zvláštní názory na svět...kdo to asi je? :hm :potichu
Naposledy upravil eRiper dne 30. 1. 2009 17:20, celkově upraveno 1
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 17:20

Jersey: To víš, IT.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 1. 2009 17:21

Jsem neschopný žít v reálnám světě a kdokoli je lepší než já :D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 18:37

radši necháme otevřené, že? :D

a abych ti teda odpovedel, kdyz me nutis reagovat na kazdou vetu. Ano, bylo to k tematu. Tykalo se to toho tak, zes tvrdil jak dokazes tu samou vec co nekdo tvori mesice udelat za par dni. Tak jsem tim poukazoval na to, ze oni by to take treba zvladli, ale maji jine priority a radsi to budou delat delsi dobu, ale vic si pri tom uzivat zivota. Ze to co bys ty udelal sice za dva dny, ale nonstop prace, oni delaji pravda mesic, ale pri tom stihaji tisice jinych cinnosti.

Pokud mají jiné priority než školu, tak proč na tu školu jdou? Aby se tam nic nenaučili? Nebo proč?
edit: Chci téma zamknout - je to špatně. Chci téma nechat otevřené - je to špatně. Co tedy chceš? Jen poznamenám, že nic mezi není.

2mbing: Když někdo napíše: "Autor je programátorem v technologiích PHP, HTML, XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, SQL (MySQL, Oracle), C, C++ (s OpenGL, wxWidgets, WinAPI, Motif, SIMLIB), Assembler, Pascal, Object Pascal (Delphi), VHDL a další." tak bych očekával, že v nich umí na hodně dobré úrovni. Pakliže to skutečně všechno umíš na profi úrovni, tak se před tebou klaním. Pokud ne, tak se nemáš nazívat programátorem v tomhle všem.

2Player.: A jaký profit z toho budu mít já? Že mě zde na fóru budou lidi brát vážně? No to je určitě má priorita a hned pro to něco udělám :D </ironie> Jestli sis ještě nestačil všimnout, tak mě zdejší fórum vcelku u hřídele, chodím se sem pobavit. A právě proto nemám tendenci zde nic ukazovat. A mysli si co chceš, třeba že nic nemám. :D

2Jersey II.: Taky bych řekl. :lol:

2eRiper: Psal jsem, že 90% lidí studujících IT je neschopných. Nyní si to nepoznamenal, takže si raději znova přečti celou diskusi.

Dále jsi začal mlet cosi o praxi atd atd. To ví snad každý, že praxe tě naučí, jenže bez teorie to půjde asi těžko ne?

Teorii se můžu naučit sám a to za daleko kratší časové období. Tohle jsem zde už také psal, opět si asi zapomněl nebo se ti to zrovna nehodí do krámu?
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 18:44

wizpal píše:2mbing: Když někdo napíše: "Autor je programátorem v technologiích PHP, HTML, XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, SQL (MySQL, Oracle), C, C++ (s OpenGL, wxWidgets, WinAPI, Motif, SIMLIB), Assembler, Pascal, Object Pascal (Delphi), VHDL a další." tak bych očekával, že v nich umí na hodně dobré úrovni.
Tvůj názor.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka