Předpoklady pro studium informatiky?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 13:32

Čekám už dlouho, kdo s RH přijde jako první. Gratuluju, vyhrál si. :tleskani
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 13:37

RH to machrování umí aspoň podat zábavnou formou. To u suchara wizpala nehrozí...tam to není zábavný, ale spíš směšný čtení.

(a samozřejmě že to píšu protože závidim, jak jinak)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:01

2jannnn: Ty se radši nevyjadřuj. Tvoje směšné názory, na které jsem reagoval už ve svém prvním postu v tomto threadu mě skutečně ani v nejmenším nezajímají. Očividně nevíš co meleš (opět soudě dle tvého prvního příspěvku zde na fóru). Když už si neměl argumenty ohledně vysokoškoláků, tak to zkoušíš na jiné zájmy. Ale i tady si opět přestřelil. Opravdu radost pohledět...tupá masa je všude.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 14:02

:'( :'( :'( :-S :-S :-S :'( :'( :'(
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:04

Nebo jak vysvětlíš, že ses zapojil do diskuse jen okrajově? Proč si slušně nediskutoval jako třeba 4honza? S ním jsem byl schopen se normálně bavit, ale to s tebou nikdy nepůjde, ptž nedokážeš nad problémem přemýšlet.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 14:09

Já bych nad problémem klidně přemýšlel a věcně oponoval, s něčím (není toho moc) co píšeš dokonce souhlasím, ale jelikož mě (stejně jako ostatním) vadí to tvoje neskutečně arogantní chování, nemám k tomu důvod a tedy ani snahu. Kritizuješ, že někdo neumí odprezentovat svoji práci, ale sám nedokážeš odprezentovat sebe a své názory tak, aby to 99 % lidí neotrávilo od další seriózní diskuze.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:11

Zajímavé je, že jsem začal naprosto slušně. S některými jsem se slušně bavil po celou dobu diskuse (třeba s 4honza, Jack111), ale když tady vidím tebe a podobné, co ani nečtou co píšu (viz mbing a ten druhý frajer eRiper), tak reaguju tak jak reaguju.
Naposledy upravil wizpal dne 30. 1. 2009 14:14, celkově upraveno 1
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 1. 2009 14:14

wizpal píše:Zajímavé je, že jsem začal naprosto slušně.

wizpal píše:Setkal jsem se s pár vysokoškoláky, které bych nikdy odborníky nenazval. Ono je to tak, že po VŠ běhá 90% idiotů, kteří po dokončení stejně nebudou umět nic víc než Hello World (obrazně řečeno).

Ano, hned tvoje druhá věta zde, která to celé rozpoutala, byla naprosto slušná a nikoho neurážela ;-)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:16

*To byla naprosto obecná věta, nikoho konkrétního jsem tím nemyslel, takže není důvod být naštvaný. Nebuď prosím tak vztahovačný, to je výsada malých dětí.
*Chování zde a v reálném životě se kolikrát neslučuje. Víš o tom prd, takže klídek.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 14:30

wizpal by toho mohl už nechat.

wizpal píše:Víš o tom prd
Už tato věta jasně ukazuje, že pohrdáš lidmi, když je neznáš. Asi nemáš moc kamarádů viď?
Naposledy upravil mbing dne 30. 1. 2009 14:33, celkově upraveno 1
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:32

Ale kdeže, já pohrdám především lidmi, které znám. Zase vedle mbingu.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 14:33

Ty nás znáš?
jannnn píše:nedokážeš odprezentovat sebe a své názory tak, aby to 99 % lidí neotrávilo od další seriózní diskuze.
Pod tohle se podepisuju. Kdo další?
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 14:36

Martine, já tě znám dost na to, abych tě mohl soudit. Třeba to, že všude vykládáš, jak umíš kolem 20 technologií (SQL, C, C++, JS, Assembler, etc) je jasný důkaz o tom, že neumíš nic pořádně. Neboj, já se nejprve informuje, než na někoho reaguji.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 1. 2009 14:40

LOL
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 1. 2009 15:07

Jakožto naprosto vyrovnaný a zdravě uvažující člověk bych tuto diskusi uzavřel. Již delší dobu zde nediskutujeme o školách a jak to tak vidím tak už ani nebudeme.

Kdybych to měl shrnuout, tak mě mile překvapilo, že se zde našli lidé s normálním názorem na diskutované téma, jmenovitě: Jack111, mareq0, 4honza. S těmito jsem slušně diskutoval po celou dobu a klidně bych s nimy diskutoval i nadále.

Ale každá mince má dvě strany, takže zde vystupovali i tací, kteří zrovna snahou přemýšlet neoplývají. Statistiku vede jannnn společně s eRiperem a mbingem. Někteří nejsou schopní ani vnímat informace tak, jak jsou napsány, což opět ztěžuje komunikaci. Některým z nich došli argumenty, a tak začali oponovat něčím jiným než probíraným tématem (viz jannnn a jeho snaha mě dostat na přátele, zájmy etc). Ale i zde, jak jinak, neuspěli.

Dále milerád přenechám poslední slovo někomu jinému. Musím se jít zbalit, dnes večer odjíždím mimo ČR a ještě jsem balit ani nezačal. Téma nahlašuji adminům s prosbou o zamčení threadu.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka