co by vam dal kurz vedeny pomocou vypoctovej techniky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kosh Naranek 13. 11. 2008 19:42

Mame kurz (nie skolsky, lubovolneho zamerania) pre dospelych vedeny pomocou digitalneho projektoru, pocitaca, a elektronickej tabule.

Co si myslite, ze by vam dal takto vedeny kurz, oproti kurzu, ktori by bol vedeny pomocou klasickej tabule + kriedy.

dakujem
Kosh Naranek
Čtenář

Odeslat příspěvekod kefish 13. 11. 2008 21:35

omfg, to snad zalezi hlavne na zamereni kurzu, ne?

namatkou:
- promitani fotek
- 3d simulace
- neni treba ztracet cas s psanim, mazanim tabule atd.
- hygiena
- pri pocitacovych skolenich moznost zivych ukazet (aneb prekresluj furt tabuli s frekvenci 60Hz :D )

Myslim, ze jednoduchymi myslenkovymi pochody lze snadno najit dalsi asi tunu argumentu :roll:
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kosh Naranek 13. 11. 2008 21:50

argumenty by som si vedel vymyslieť aj sám, ale mne ide skôr o názory ľudí iných ako ja, nie o tie moje - a podľa mňa na zameraní kurzu vôbec nezáleží, pretože ak je človek dostatočne kreatívny, tak s uvedenou technikou odlektoruje absolútne čokoľvek
Kosh Naranek
Čtenář

Odeslat příspěvekod Olimant 26. 11. 2008 15:11

Podle me na zamereni kurzu zalezi. Meli sme na gymplu interaktivni tabuli, projektor, net,... a na vyuku napr. zemepisu, biologie, informatiky,... dobra vec, ale na takovou matiku se to moc nehodi... a hlavne pro matiku, chemii, fyziku a podobne predmety to sou zbytecne vyhozene penize, tam staci i obycejna tabule. pokud se ale museji proinvestovat penize, tak proc ne? je to prijemne oziveni ;-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 26. 11. 2008 16:15

No tak výhodu vydím hlavně v tom, že se dají promítat nějaké slidy (prezentace), která se dá pak každému dát na flashce, nebo na internet a ať si to každý stáhne.
A jinak je pravda, že je to pro lidi lépe ukázkové, když se ukáže nějaká animace, na PC se to dá nakreslit mnohem lépe, než na tabuli s křídou.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 11. 2008 00:44

jo takhle to myslíte...no tak to jo, prezentačky fungujou mnohem líp jak křídou na tabulu, dneska na vejšce už mě naštve, když to někdo čmárá ručně...ale než jsem semka přišla, nedovedla jsem si to představit a byl to pro mě šok, bo na základce ani gymplu nic takovýho neexistovalo
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 11. 2008 20:55

Jedne obrazek je lepsi nez kilometry textu, jedno video je lepsi nez MB obrazku, za dalsi je lepsi tabule na fix nebo interaktivni, ze zdravotni hlediska, je totiz anti-alergeni, navic vidis co mas delat na projektoru...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník