Psát psace v 9. třídě?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 29. 9. 2008 17:27

Mám velice kladný vztah k češtině a dokonce i ke grafémice, ale psací písmo přímo nesnáším. Já bych si vedle psací varianty pro svoji potřebu psal tiskací variantu, protože je velice efektivní a líbí se mi. Všude, ve formulářích a dalších, se vyžaduje hůlkové písmo, tak k čemu psací písmo. To, že někdo zavedl psací písmo, neznamená, že ji budu jak osel taky používat.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 29. 9. 2008 17:35

Přesně tak. Psací písmo je hnusné a hůře čitelné. Píšu jedině tiskacím.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 29. 9. 2008 17:51

ale hlavne jak napsal mbing - naprosto k nicemu...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 29. 9. 2008 21:11

Kryštof Korb píše:S tímhle naprosto souhlasím. K tomu samotnému IVT: připadá mi, že ty osnovy musel dělat naprostý ***, ale budiž. Na druhou stranu, když má někdo něco učit, tak to musí umět. A dokonale. Ne, že se před začátkem hodiny dvakrát naučí něco nazpaměť a víc ani ťuk.

naše učitelka na matiku...pohodářka, vysvětlí definici a počítá si sama (!) na tabuli..pak příklad škrtne, koukne do výsledků, opraví to a je konec hodiny...pořád do kola ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 10. 2008 20:47

suk píše:Slawall: malo vzdelani? odhadem to je nahodnej vyber a kdo umi napsat ahoj tak je spravcem site... uz na zakladce jsem musel ucitelku ucit ja :)



Jj, o to tady jde, mam kamose, ktery se s ucitelem VT hadal, kolik ma kilo, ucitel tvrdil ze 1026 :D nebo spice :-|
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků