preklad textu do AJ

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodymko 3. 7. 2008 09:11

mohol by by mi niekto preložiť tento text do Aj abo upraviť ten môj preklad?ževraj to moje je úplne zlé :-(

Abstrakt

xxxxx, Tomáš: Overenie implementácie protokolu TCP v simulačnom prostredí OPNET IT GURU. [Bakalárska práca]. Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Fakulta mechatroniky, katedra informatiky. Školiteľ: Ing. Ján Žabka, CSc. Trenčín 2008

Cieľom tejto bakalárskej práce bolo simulačnou metódou overiť reakciu protokolu TCP na vnútené výpadky prenášaných paketov a na výpadky vyvolané limitom kapacity prenosovej cesty. Práca bola realizovaná v simulačnom prostredí OPNET IT Guru, pre ktoré som vytvoril metodiku práce. Samotnej simulácii predchádzajú kapitoly 1 až 4, ktoré obsahujú teoretické poznatky o problematike priepustnosti siete, výpadkoch segmentu a sú tak prípravou na kapitoly 5 a 6, v ktorých sa najskôr venujem programu OPNET IT Guru všeobecne. Ďalej nasleduje samotná metodika práce. Výsledky simulácie sú spracované graficky aj štatisticky. Z výsledkov simulácie som nakoniec vyvodil záver.

Kľúčové slová: TCP segment, výpadok, cwnd, priepustnosť siete, okno

Abstract

xxxx, Tomáš: Verification implementation protocol TCP in simulations settings OPNET IT Guru. [Bachelor work]. Trencianska university Alexander Dubček in Trenčín. Faculty mechatronika, chair informatics. Adviser: Ing. Ján Žabka, CSc. Trenčín 2008

Goal this bachelor's works has been simulation method verify response protocol TCP at a receiver drops relayed segments and on drops activated limit capacities line roads. Work was by realized v simulacnom settings OPNET IT guru, for that I am created methodics works. Single simulation prevent chapters 1 till 4, that contain ideal knowledge about problematic throughput, drops segment and are like this preparation at a chapters 5 a 6, in oneself first present program OPNET IT guru in general. Next follows by herself methodics works. Results of the simulation are manipulated graphich and statistically too.From results of simulation I have finally deduced the end
Key words: TCP segment, drop, cwnd, throughput, wind
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 7. 2008 21:35

tohle neodevzdávej :D nechce se mi to číst, je pozdě, sori...ale používej členy (!!!) a v první větě "the goal of...". ale je toho tam ještě víc...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 7. 2008 21:36

anebo ještě líp aim místo goal
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod kodymko 9. 7. 2008 19:06

aqua cením si snahu, ale keby viem kam tie členy patria rád ich použijem..))
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bungo 10. 7. 2008 01:51

Sorry, ale tohle neni anglicky...

Je to typicka Slenglish...

Nech si to prelozit od nejakeho odbornika, anebo od nekoho kdo anglicky opavdu umi... Ja na to nemam cas ani chut, mam sam sve prace dost...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kodymko 10. 7. 2008 16:47

keby niekoho takého mám tak to nedávam sem!!!
kodymko
Návštěvník