Co dělat, když nesouhlasím se známkou (učitelkou)?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 6. 2008 15:03

suk: ne, to si nemyslím. přirozená autorita je fajná věc, ale nedá se naučit, to musí mít člověk v sobě (proto by taky měli učit jenom lidi, kerý ju maj). něco jinýho je blbej učitel, kterej se snaží, ale nemá to v sobě a něco jinýho ten, kterej dělá špatný věci naschvál (třeba, že si léčí nějaký komplexy)

m0us3fr0mh0us3: tahle tvoje věta "Nejsem proste zvyklej si nechat **** na hlavu od nekoho, kdo vydelava mesicne 16 tisic hrubyho a za celej zivot se nezmohl na nic lepsiho, nez ucit na nejake stredni skole." navíc jak jsi to doplnil tím "Zatimco ona si ve ctyriceti zivori se svym mizernym platem, tak ja ve svych devatenacti (co jsem presel v praci na novou pozici) si se svym platem muzu dovolit skoro cokoliv, treba na nejaky uz lepsi auto mi staci setrit cca 7 mesicu, o tomhle se ucitelum s statnich skolach muze jenom zdat." ne, ty opravdu nesoudíš lidi podle peněz....většina učitelů si zaslouží úctu už jenom tím, co pro žáky dělají, to znamená i pro tebe, ačkoliv si to vůbec nezasloužíš! ty si žiješ ve vatičce, ale nikdy ses na to nepodíval z jejich pohledu, jak to asi musí být těžký, učit takový podobný fracky, jejichž rodiče jsou bohatí a oni si proto myslijou, že si k učitelovi můžou dovolit cokoliv! howgh
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 24. 6. 2008 17:10

aquarko: precti si poradne vsechno co jsem napsal. Ty dve vety co jsi vypichla se vztahovaly k tomu, kdyz mi moje cestinarka rekla, ze skoncim u lopaty.

většina učitelů si zaslouží úctu už jenom tím, co pro žáky dělají, to znamená i pro tebe, ačkoliv si to vůbec nezasloužíš!

Zasluhuji uctu za to, ze se chovaji neprofesionalne a na zacich si leci komplexy ? Nemyslim si. Ted mluvim o vyucujicich na statnich skolach, na tech soukromych je situace odlisna... Ucitelum ze statnich skol bych pral nekdy zkusit pracovat v soukrome firme, s jejich pristupem k praci a jejich pracovni moralkou by s valnou vetsinou z nich do mesice vyrazili dvere... Proste statni zamestnanci, co vic k tomu dodat...

ty si žiješ ve vatičce, ale nikdy ses na to nepodíval z jejich pohledu, jak to asi musí být těžký, učit takový podobný fracky, jejichž rodiče jsou bohatí a oni si proto myslijou, že si k učitelovi můžou dovolit cokoliv!

Ty sis poradne neprecetla co jsem psal, kdyby jo, tak bys vedela, ze pracuju a sam si na vsechno vydelavam. Moji rodice maji penez dost, dostal bych cokoliv, o co bych si rekl, ale nikdy jsem to tak nedelal. Vis proc ? Protoze nejsem rozmazlenej fracek.
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 6. 2008 17:28

koukam, ze ste to tu zase nacli...
no u me to nakonec dopadlo dobre ;)
po stezovani si u reditele >ten asi neco rekl ucitelce...
a ona do dalsi hodiny prisla s tim, ze u nekolika lidi to ma jeste nerozhodne a ze jim da sanci pisemkou :D
Tu dala az moc lehkou (navic z ucebnice, sama nic nevymysli), takze nakonec to je v poho. Ale stejne sme lobovali, abysme pristi rok meli nekoho jinyho :)
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 6. 2008 22:21

už to tu nebudu načínat, bo bych to nemohla dokončit, ale za tím, co jsem řekla, si stojím. všecko je to o výchově!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 6. 2008 10:45

m0us3fr0mh0us3: Nedělej ze soukromého sektoru víc, než ve skutečnosti je. Tvoje výkřiky, že státní zaměstnanci by tam neměli šanci, si můžeš nechat pro někoho, kdo ti to žere. Nikoho neoslníš, když v každém příspěvku zmíníš, jak nejsi prachatej, zatímco druhej je žebrák. Ostatním je to totiž u *****. Zatímco ty se budeš mlátit do prsou, jakej nejsi king a jak si to ostatním nandal, ti ostatní se ti budou nejspíš pouze smát.
Nereaguj, byla by to ztráta času ;-)
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Calhoun 25. 6. 2008 11:45

m0us3fr0mh0us3 píše:na tech soukromych je situace odlisna...

To bezesporu je. Ucil jsem matematiku, fyziku a informatiku na 3 soukromych SS. Oproti statnim skolam byla situace odlisna v tom ze rodice zakum zaplatili postup studiem a vedeni skoly se podle toho chovalo. Zakum bezne prochazelo chovani a prusery za ktere by na statni skole byli nemilosrdne vyhozeni protoze vedeni skoly nechtelo prijit o penize. Ucitele se museli chovat "profesionalne" coz volne prelozeno znamenalo nechavat si **** na hlavu od nactiletych ***** kteri byli presvedceni o tom ze financni situace jejich rodicu je dela nadrazene "sockam" jako jsou ucitele. O tom jak probihalo kseftovani s maturitama tady snad ani radeji nebudu rozebirat. Z posledni soukrome skoly jsem byl odejit v okamziku kdy jsem se odvazil nechat propadnout dva prominentni zaky kterym vychazela prumerna znamka z matematiky nekde kolem 4,5 a kteri nezvladali latku ZS. Reditelka skoly po me pozadovala zlepseni znamky a omluvu otci jednoho ze zaku ktery si prisel stezovat jak to ze ***** ucitel prudi jeho synacka kdyz on plati na coz jsem ji pochopitelne prasknul dverma.
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 25. 6. 2008 13:14

Jack111: Reknu ti k tomu akorat to, ze valna vetsina lidi by nezvladla to co kazdej den zvladam ja, dohromady byt ve skole a v praci i pres 16 hodin denne a i presto si dokazat zorganizovat cas tak, aby se z toho vseho clovek nezblaznil... Az to dokazes, tak se muzem bavit... Podotykam, ze na svoji pozici mam asi 10x takovou odpovednost jako ma beznej ucitel na stredni... A k tem statnim zamestnancum asi tohle: pred tydnem jsem byl na poste vyzvednout si doporucenej dopis, skoro ctvrt hodiny jsem cekal ve fronte a kdyz uz jsem byl na rade, tak zenska za prepazkou proste vytahla cedulku "poledni prestavka", sbalila se a sla do haje. A vubec ji nevadilo, ze ve fronte zaroven se mnou cekalo asi 10 lidi. Tohle udelat v soukrome firme, tak okamzite leti.

calhoun: nevim, na jakych skolach jsi ucil, ale treba se mnou chodil do tridy kluk, jehoz otec byl majitelem jedne vcelku zname firmy, penez mel hodne, skole "prispival" taky docela dost, nicmene ve druhaku rupl ze 2 predmetu, reparaty neudelal a vyhodili ho... Takze asi tak... Netvrdim, ze vsechny statni a soukromy skoly jsou stejny, ale moje zkusenosti jsou proste takovy jaky jsem psal. A i diky tomu mam na ucitele takovej nazor...
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 6. 2008 13:43

Bavit se spolu nemůžem ;-) Když jsem byl na střední, radši jsem byl chudej, ale za to jsem si to užil. Nelituji. Práce si ještě užiji, střední byla jen jedna. Chápu, že někdo to bere jinak. Žijem jen jednou a každej se snaží žít tak, jak mu to vyhovuje. Moje babička učila na základce v první třídy. Učila někdy od devatenácti a občas ještě zaskakuje. Peněz z toho příliš nemá, ale baví jí to a i jí vyhovovalo, že měla dostatek času na sebe a ostatní aktivity. Na druhou stranu jsme na chatě měli souseda. Střední kvůli práci nedodělal. Lákal jsem ho na sport, atp. Čas ale neměl. Nevím, co dělal, nevím jestli ho to bavilo, ale třicítky se nedožil. Samozřejmě když nebude mít takovou smůlu, tak se může dožít stovky, jako babičku ve třiceti srazit auto, chci tím říct, že ne každej vidí smysl života trávit celý dny v práci a snahou vydělat co nejvíc, aby na ostatní mohl koukat z vrchu.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Efke17 5. 9. 2008 21:46

Kdyz nesouhlasim se znamkou tak pisemku zmuchlam a hazim ji po profesorovi akorat je blby kdyz je vybira zpatky kvuli inspekci, nebo kdyz me zkousej... To pak vetsinou hazim kridy nebo slupky od mandarinky;-)
Efke17
Čtenář

Odeslat příspěvekod Domca 18. 11. 2009 20:26

To se máš čím chlubit,spratku..
Domca
Čtenář

Odeslat příspěvekod brutal2 18. 11. 2009 20:43

m0us3fr0mh0us3 píše:Jack111: Reknu ti k tomu akorat to, ze valna vetsina lidi by nezvladla to co kazdej den zvladam ja, dohromady byt ve skole a v praci i pres 16 hodin denne a i presto si dokazat zorganizovat cas tak, aby se z toho vseho clovek nezblaznil... Az to dokazes, tak se muzem bavit...

Za pár let skončíš a budeš rád, když si budeš schopnej připravit snídani. Zabrzdi dokud je čas.
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 11. 2009 06:55

Jo Chlapci jsem rád, že jste tohle aktuélní a ožehavé Téma vykopali, vono se to tady Frajerama začíná hemžit až priveľa, kteří nemaj před ničím úctu a potřebují si v Životě namlít Kokos a srazit hřebínek...Začíná to tady být horší než v Indii a za I. republiky. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Předchozí stránka