Co dělat, když nesouhlasím se známkou (učitelkou)?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 6. 2008 19:53

-vasek- píše:
Jersey II. píše:ve prvaku si na mne cestinar zased a delal my problemi

Hmm. Tak nevím jestli ty problémy byly z toho že si na tebe češtinář zasedl. :-D peace:-)

Pročpak si nezdůraznil i ostatní hrubky ? :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 9. 6. 2008 20:09

Michale, pomlč. :mrgreen: Tvoje mezera před otazníkem je v rozporu s typografií. ;)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 9. 6. 2008 20:26

Diky moc za rady!
Takze zitra sme se domluvili, ze pujdeme spolecne za reditelem, pokud nebude snaha z jeho strany neco resit ustne, pak tedy sepiseme petici. Bohuzel schuzka rodicu uz nebude, takze jeji podepisovani bude pomerne zdlouhave... jako trida AJ nas je asi 18, ... podepisou to vsichni, pokud i vsichni rodice, to nevim.
Zitra to asi zkonzultujem se tridni (i kdyz ty se do toho moc nechce, protoze uz nas zbavila jednoho senilniho matikare, ten byl zase zasedlej na holky...), pripadne pujdem za reditelem. Diky zatim... napisu, jak se to vyviji
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 9. 6. 2008 20:29

Napis. :-) A v kazdom pripade drzim palce a zelam pevne nervi toto je beh na dlhu trat.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod -vasek- 9. 6. 2008 21:26

Michal P píše:
-vasek- píše:
Jersey II. píše:ve prvaku si na mne cestinar zased a delal my problemi

Hmm. Tak nevím jestli ty problémy byly z toho že si na tebe češtinář zasedl. :-D peace:-)

Pročpak si nezdůraznil i ostatní hrubky ? :D

Musel jsem zkontrolovat abych taky nějaké nenapsal.. :-D
-vasek-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 10. 6. 2008 10:39

Tak si zkontroluj i to, co jsi napsal nyní. Věty se občas oddělují čárkou - to jen na okraj. :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 6. 2008 15:49

Ejhle, mam problem... sem nemocnej :D takze nevim, co se kloune ve skole deje. Dneska mi ovsem dali vedet, ze s tim byli jako trida za reditelem a on jim rekl neco ve smyslu, ze si to musi overit z vice zdroju atd... takze se to pokusi ututlat zase.
V tom pripade chystame tu petici v nejblizsi dobe,
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Baki 13. 6. 2008 09:19

Tak to moje holka ma ucitelku ktera se chova jako standartni mrcha. Brutalni zkouseni,pisemky se daji udelat tak z pulky,takze vetsina me 3-4. A tedka to nejlepsi. Kdyz vas zkousi u tabule,tak vam znamky nerekne, kdyz se ji zeptate co tam mate, tak rekne, ze vy vite. Zeptate se ji:"3-4?". A ona se skodolibym usmevem:"tak 3-4". Skola na kterou chodi ma takovou vec,ze rodice nemaji pravo zjistit vysledky studenta a ani se nemohou podivat do jeho pisemek,rikaji tomu "Ochrana studenta". Ja bych to nazval "Ochrana ucitelu". Tak co ted?

EDIT:maji pravo zjistit vysledky studenta, ale jen behem rodicovskych shuzek, ci jak se tomu rika
Naposledy upravil Baki dne 13. 6. 2008 11:00, celkově upraveno 1
Baki
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 6. 2008 10:46

tu k...u vyhodit. jestli se chová takhle, tak to nemá v hlavě v pořádku...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Baki 13. 6. 2008 10:59

oka ... a neco realneho? :)
Baki
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 6. 2008 11:00

to samý jak Mobil-man - protesty, petice k ředitelovi, hospitace (nečekaná)...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod includes 13. 6. 2008 13:34

Baki: Docela drsné, hlavně mi přijde hloupost to, že rodiče nemají možnost dozvědět se o studijních výsledcích žáka! To je hloupost! Ano, možná vidí dané písemky jen o rodičovských schůzkách, ale i tak učitelé, když řeknou studentovi známku, tak si ji zapíše nebo tak něco, ne?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 6. 2008 14:55

pokud mate kdokoliv problem s ucitelem, tak neni od veci, aby jeden z rodicu prisel na hodinu a byl i u zkouseni (za mych mladych let to tak chodilo), pokud maji rodice o sve dite zajem a nehaji ho, kdyz si vymejsli o skole a ucitelich kraviny, pak je to takhle v poradku....bohuzel v tehle dobe je problem, ze deti se ohrazuji demokracii a ucitel ma mnohdy svazane ruce, i kdyz je to opravdu dobry ucitel...hodne zajimavy clanek o tom napsal pan Pitha...zajemcum jej sem muzu okopcit :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Baki 13. 6. 2008 15:24

includes píše:Baki: Docela drsné, hlavně mi přijde hloupost to, že rodiče nemají možnost dozvědět se o studijních výsledcích žáka! To je hloupost! Ano, možná vidí dané písemky jen o rodičovských schůzkách, ale i tak učitelé, když řeknou studentovi známku, tak si ji zapíše nebo tak něco, ne?

Je to tak. Prej by deti mohly byt doma sikanovany nebo co, za spatne znamky. A nejvice me stve asi, ze nemaji pravo nehlednout do pisemek. Co se tyce hodnoceni, hodnoceni teto ucitelky je zalozeno na 3-4 pisemkach a zbytek jsou zkouseni u tabule. Znamky si pise ona k sobe, pokud zak neumi, ma minus, za nekolik minus je cista 5 ... nejak tak. Ale ona zakum minusy nerika, proste je to cele divne, jeste ze jsem na vysce.
Baki
Čtenář

Odeslat příspěvekod Baki 13. 6. 2008 20:35

takova blbost ta ucitelka je fakt vadna

EDIT: :-D ... jsem tu vcera vecer nebyl a tedka prijdu a divam co jsem to napsal ... ma mladsi sestra sedla za komp a pridala svuj nazor :-D...kde to tento svet speje? :)
Naposledy upravil Baki dne 14. 6. 2008 08:59, celkově upraveno 2
Baki
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka