Sebevražda - jaký styl preferujete?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 4. 2011 14:59

No z toho by se člověk poblil ... :-(

Mimochodem, napadlo mě jakou muziku si k téhle činnosti pustit ... Ačkoli nemám sebevraždu ve svém plánovacím kalendáři, teoreticky by mě coby hudební doprovod vyhovovalo tohle:



Nějaké další nápady?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 4. 4. 2011 17:13

Treba rytmus - Jebe nebo to friday cosi.... pripadne ti muzu neco slozit. To svuj planovaci kalendar zahodis a pujdes si rovnou shanet lano...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan2 9. 7. 2011 13:50

O tomdle taky už dlouho přemýšlím. Je zajímavý, že lidi po celém světě přemýšlejí nezávisle na sobě o podobných či stejných věcech a dochází k podobným závěrům... Zrovna na konci školního roku nám náš matikář (zatím asi nejchytřejší člověk s kterým jsem kdy byl v kontaktu :D - historie, staročeština, programování prostě všechno uměl) o světovém názoru - todle téma je celkově hodně zajímavé... Ale teď jsem se hodně odbočil.
Chci říct, že mojí vysněnou smrtí je skok z letadla bez padáku. A stejně jako v prvním příspěvku tohoto témata bych se nikdy nemohl otrávit, podřezat, upálit nebo zastřelit.
jan2
Čtenář

Odeslat příspěvekod Abox 9. 7. 2011 13:57

To musi byt prima, si to uprostred letu rozmyslet 8-D
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan2 9. 7. 2011 14:32

Ale zase... z této sebevraždy máte něco NAVÍC :D
jan2
Čtenář

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 7. 2011 19:34

Sebevražda by měla bejt především rychlá - aby se člověk neměl čas po zahájení akce ještě 10x rozmyslet. Volný pád z výšky > 100m tento požadavek nesplňuje, navíc shodou blbých náhod se i to dá leckdy přežít. Dobře umístěná kulka do palice nebo správně namíchaný injekčně podaný koktejl je téměř 100% jistý... Mne fascinujou cvoci, co se chtějí zasebemordovat čelním nárazem do čehokoliv v autě - a vyberou si k tomu jízdu protisměrem po dálnici, ču.ráci vymatlaný. Když už je to jednou suicidum neboli SEBEvražda, neměly by se s tím dotyčným "svézt na druhou stranu" desítky dalších, kterým se tam "ještě nechce"...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 13. 3. 2013 20:51

Od Ekkara by som si kazdopadne dal poradit.Myslim ze vypit 0,5l tvrdeho alkoholu pripadne morfium + dobre mierena strela do hlavy je zarucenou menej bolestnou cestou k uspechu.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 13. 3. 2013 20:58

Já bych si dal střelit koňskou dávku heroinu, aby to byla aspoň trochu jízda před tím umíráním :D
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 13. 3. 2013 21:02

Keby si chcel zaujemca zvolit tvoju alternativu ake zazitky by zazil? Raz som pozeral na HBO ludi,ktori si zvolili smrt formou koktailu a vraveli ze je to lahke,a ze koktail chutil ako lieh (zvacsa ludia vazne chori alebo stari).A zomierali v kruhu najblizsich
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 3. 2013 06:18

LammerOutsider píše:Já bych si dal střelit koňskou dávku heroinu, aby to byla aspoň trochu jízda před tím umíráním :D
Heroin jako opiát = derivát morfinu zabíjí utlumením vegetativního nervstva, tudíž bys hezky sladce usnul a nic by sis neužil. Jo, pokud bys chtěl před samotným koncem něco opravdu barvitýho prožít, doporučím předávkovat se kombinací methamfetaminu a diethylamidu kyseliny lysergový... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 19. 3. 2013 07:48

forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 3. 2013 09:30

Co je na tom hnusného? Poučné.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 22. 3. 2013 20:10

Kdo se chce zabít, patří do blázince.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 3. 2013 20:19

Ani ne, já si myslím že pro mnoho lidí je sebevražda možnost osvobození duše z vězení tělesné schránky... Nikdy jsem neměl nutkání se zabít, ale už jsem párkrát fakt přemýšlel jaký to asi může být osvobodit se z té každodenní rutiny - furt jen povinnosti a zábava je vlastně jen to co není povinnost nebo podobně...
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 3. 2013 20:29

ja si myslim,ze tuzba po zabiti sa zalezi od situacie,v ktorej sa clovek ocitne a ako sa s nou je ochotny vyrovnat.

Skor by som odporucal - nikdy nehovor nikdy.Zivot sa moze otocit v pozitivum,ale aj v negativum velmi rychlo a ked nastane pre cloveka situacia - "ja uz takto zit nechcem" siahne po najkrajnejsom rieseni.Kazdy ma tuto hranicu niekde inde.

Niekto sa zabije ked sa pohada s rodicmi,niekto koli zlej znamke a niekto ked pride o pracu.A niekto sa moze stat aj bezdomovcom a je spokojny :)
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků