Sebevražda - jaký styl preferujete?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 24. 2. 2008 01:33

Témat o sebevraždě je tu několik, ale žádné, které by se konkrétně věnovalo způsobu, který preferujete. Takže se ptám - kdyby jste se chteěli zabít, jaký je váš "vysněný" způsob..?

Na témata jestli je sebevražda ok či ne je tu už jiný thread, tady pokud možno jen k způsobu :) Jsem zvědavý, co za možnosti vymyslíte :D

Takže já mam 2:

    1) Skok z nějaké veliké výšky. Prostě čim vyšší, tim lepší, žádný nuselák nebo tak - pěkně si zaletět třeba do Států a tam hópnout z nějaké věže/mrakodrapu

    2) Vypůjčit/koupit si někde nějaké libové auto a po pořádný jízdě to s nim naprat ve vysoký rychlosti do zdi nebo něčeho podobného. Ať člověk umře v tom co miluje :Di/list:u]

    Jinak mě teda vůbec neláká nějaká zbraň, prášky, plyn, oprátka, vlak, jedy, drogy, upálení, atd, atd.

    P.S.: Nejsem ani labilní, ani se k tomu nechystám. Nemám k tomu taky sebemenší důvod. Jen mě to zajímá :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 2. 2008 02:42

Já jedině skokem z nějaké pořádné výšky, se proletět... :-P

Zbytek je o ničem
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 2. 2008 03:07

Až na mě sáhne smrt, tak doufám, že bezbolestně. :mrgreen:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 2. 2008 09:39

Jannnn: Skok je dobrý, ale docela obtěžující pro okolní lidi. Nebude asi nic příjemného, když jde člověk na oběd a kousek od něj se rozplácne nějakej blbec. Ve městech člověk může trefit strom nebo něco podobného a místo smrti bude trávit pár dní v nemocnici. Přežít se dá pád téměř z jakékoliv výšky. Na druhý pokus nemusíte mít podmínky (když třeba po prvním skončíte na vozíku...). Lepší skočit ze skály.
Auto také nic moc. Luxusní aut jsou dost bezpečná. Člověk v nich může přežít i náraz ve velmi vysoké rychlosti pokud má štěstí...no tady spíše smůlu. Navíc je tu šance zabít i někoho nevinného (neni moc míst, kde by byla dlouhá rovná cesta na rozjezd zakončená zdí a zároveň naprosto bez lidí).
Osobně bych asi volil utopení. Ne doma ve vaně, ale pěkně u moře vyskočit z loďky a se závažím na noze. Pokud se člověk před skokem vydechne, brzy ztratí vědomí...Velké plus má tento způsob i pro okolí. Mrtvola se většinou nenajde, nikdo z ní tedy nebude mít šok a ještě dlouho budou kolovat myšlenky, že jsi ve skutečnosti odjel na Kubu :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 24. 2. 2008 09:40

Delirium tremens je jasná volba. Kdo četl Zabijáka ví ;-)

Skok z výšky suxxx :-P
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 24. 2. 2008 10:39

zajimavej topic. Me spis trapi opacnej problem, jak tu strasit na porad.
S kamosem jsme spis probirali, jak spachat dokonalou vrazdu (pomsta za smrt blizkeho apod.).
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 24. 2. 2008 10:41

Jedině skok z výšky, nic jiného si člověk pořádně neužije. Co se týče toho utopení, tak v tom nic nevidím. Když skočím z vysoké budovy, tak vím, že se dole rozmáznu, během momentu bude po mně a ani nebude tak těžké to udělat. To to utopení mi přijde dost složité.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 2. 2008 10:47

Nojo, ale zase když skočíš z pořádné výšky, tak to taky chvilku trvá než dorazíš na dolů... a co když si to mezitím rozmyslíš?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miljan 24. 2. 2008 11:08

Právě proto, že to chvíli trvá, tak si to může ještě rozmyslet. :oboze
miljan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod madeleine 24. 2. 2008 12:36

[quote="Mývalice";Až na mě sáhne smrt, tak doufám, že bezbolestně. :mrgreen:n/quote]

Smrt je bezbolestna... bolestive je umieranie...

Samovrazda je trvale riesenie docasnych problemov, zatial som nad tym rozhodne neuvazovala, keby ale, pravdepodobne v luxusnom aute pri 260tich kolmo do steny tunela, alebo inu podobnu chutovku... aby to fakt bolo trvale... a nehovorim o trvalych nasledkoch... alebo este priamy priestrel cez spanok, to by mohlo vyjst... staci len stisnut kohutik...

Inak si neviem predstavit, ze by som si mala siahnut na zivot, ale donedavna som si este nevedela predstavit ani kopec inych veci, takze clovek nikdy nevie...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 2. 2008 13:41

Prášky. Nechci, aby mě umírání bolelo.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 24. 2. 2008 14:10

Skok z výšky. Nerozmyslel bych si to, protože bych nad tim musel uvažovat už hooodně dlouho a bejt pevně rozhodlej.hehe. Projížďka v autě taky dobrá. Utopení/uhoření bych nesnesl. to je podle mě nejhorší způsob
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 24. 2. 2008 15:41

Kulka. Minimalne 9mm Luger, optimalne .357 Magnum nebo .44 Magnum, bud kulka s expanzni dutinou nebo podomacku rozpilovany poloplast. U zrcadla zkontrolovat spravny uhel vstrelu a odpalit to. Kdyz se to udela jak ma tak je to uplne bezbolestne.

Druha moznost je pouzit dostatecne mnozstvi trhaviny tak aby se clovek behem zlomku vteriny vyparil ovsem to je zpusob tezce nedostupny.

Skok bych dal asi jako nouzovku, hrozi ze si to clovek behem cesty dolu rozmysli - pred rokem nam hupnul z 11teho patra soused (rakovina) a podle toho jak rval ta cesta dolu asi nebyla nejprijemnejsi. Auto uz vubec ne, nahoda je blbec a muze to skoncit tezkym zmrzacenim. Prasku bych se bal, nadavkovat to spravne chce patricne vzdelani a znalosti, nerad bych skoncil nekolika hodinovym umiranim prolozenym zvracenim vlastnich vnitrnosti.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 24. 2. 2008 15:59

Calhoun píše:U zrcadla zkontrolovat spravny uhel vstrelu a odpalit to. Kdyz se to udela jak ma tak je to uplne bezbolestne.


Ty užs to snad nějak zkoušel, že jsi takový odborník? :twisted:
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 2. 2008 16:00

Calhoun píše:Kulka. Minimalne 9mm Luger, optimalne .357 Magnum nebo .44 Magnum, bud kulka s expanzni dutinou nebo podomacku rozpilovany poloplast. U zrcadla zkontrolovat spravny uhel vstrelu a odpalit to. Kdyz se to udela jak ma tak je to uplne bezbolestne...


Netřeba sahat až tak daleko. Stačí i slepý náboj - ale hlaveň se musí po nabití naplnit vodou a výstřel uskutečnit do úst. Hydrodynamický ráz funguje jako projektil - a navíc tlaková vlna v tkáních dokoná svoje, delší dobu bez hlavy přežívají jen vysoce školení jedinci - některý hmyz, drůbež a politici...
POZOR!!! U příslušníků policie a vojska nelze aplikovat skok z výšky na hlavu (odrazej se) a střelbu na hlavu (odrazí se ta kulka)...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků