Proroctví

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tom_82 4. 7. 2008 12:58

Lidé jsou zajímaví "živočichové".. Neustále mají tendenci se strašit a vymýšlet si nesmysly. Moje babička mi vykládala to, co ji vykládala její maminka (tj.moje prababička) = o konci světa se mluvilo už kolem roku 1890-1900 (lidi se zřejmě "bojí" kulatých čísel). V polovině 20.století se zase lidi strašili, že v roce 2000 budou ozáření různými vlivy a že se budou "topit" v chemii a plastech...

Co pamatuji já, tak měl být konec světa v roce 2000 - verzí bylo mnoho:
1) Počítače měly kvůli třem nulám v datu (2000) zkolabovat, díky tomu měl zkolabovat i celý ekonomický systém a už od tohoto roku měly být dle "proroctví" nepokoje a války.
2) Velká potopa světa kvůli globálnímu oteplování
3) Černá díra

A teď se přišlo na to, že pár indiánů (Mayové) zakončili svůj zázračný kalendář na 23.12.2012. Tak se hned objevilo plno různých nesmyslů spojených hlavně s tímto datem. Já už to ani nevnímám.. ;-)
Tom_82
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 4. 7. 2008 22:27

Já bych to řekl takto: Jsou zde naprosto geniální lidé - vědci, spisovatelé, umělci... kdokoliv. No a na druhé straně gausovy křivky prostě budou tihle lidé, ti s tím okocem světa, pak ještě jehovisté a uslintaní čtenáři Blesku, lépe řečeno debilové. Tak to prostě je a vždycky bude :-))
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ciapka 5. 7. 2008 00:35

ale bez tychto ludi by boli aj geniovia blbci:) takze nech tu len su, ale nech vela nekecaju a ich mnozstvo nech sa zmensuje:)
ciapka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 5. 7. 2008 10:55

Veru veru,už je nás omnoho menej ako kedysi :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků