biorobot

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kosch 27. 9. 2007 09:04

hele a co si nejdříve ujasnit pojmy - co to teda ten biorobot vlastně má být, to zde nikdo neřekl...
jak já to chápu, tak robot je uměle zkonstruovaný mechanismus vytvořený k nějakému účelu a biorobot by tedy byl robot dle této definice založený na organických materiálech...
pak tedy lidé ani zvířata samozřejmě bioroboti nejsou...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 27. 9. 2007 09:32

jak vis ze jsi nebyl "zkonstruovan" pro nejaky vyssi ucel? :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod kosch 27. 9. 2007 09:37

protože to bych určitě neprošel výstupní kontrolou :mrgreen: :-D
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 27. 9. 2007 10:19

A kdo by ho konstruoval??? Bůůůh??? Tak na toho nevěřím. Já věřím na matematiku, fyziku, chemii a všechno, co se podle toho dá dokázet. Žádná nad-síla není.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 27. 9. 2007 10:36

Jste necetli Stoparuv pruvodce po galaxii? :)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 27. 9. 2007 10:41

Ne. Viděl jsem film. A na nějakou takovou blbost jsem moc starý. Teda ne starý, ale prostě se mi to zdá moc velká blbost na to, aby něco takového byla pravda.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 27. 9. 2007 11:22

tak jisteze to je scifi, ale psali tam ze nase planeta je obrovsky organicky superpocitac vytvoreny pred xmiliony let aby spocital smysl zivota , ale zajimavy je co jim vyslo :)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod gronenzon 27. 9. 2007 12:01

xxx
Naposledy upravil gronenzon dne 29. 9. 2007 17:28, celkově upraveno 1
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 27. 9. 2007 12:19

Nepopřel jsem to. Říkám, že není žádný bůh, nic co by nás řídilo. Jestli jsi tu poslední větu pochopil jinak, tak to sry, ale já jsem ji myslel takto. Jsou jen fyzikální zákony - gravitace, zákon akce a reakce, ..... Nic víc není - tím myslím nějakou nadpřirozenou moc.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gronenzon 27. 9. 2007 13:25

xxx
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 27. 9. 2007 13:38

No tak jestli myslíš křesťanského boha, tak to bych definovat uměl, kdybys to moc chtěl. Náhodou jsem pokřtěný, byl jsem u prvního svatého přijímání i u Biřmování - před rokem. Takže z toho si něco pamatuju, ale byl jsem tam z donucení, takže neboj - v boha nevětím.
A navíc - to, že není Bůh, je jen můj osobní názor, ne tvůj, ne ESův, ale můj....
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gronenzon 27. 9. 2007 14:02

xxx

gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 27. 9. 2007 14:11

Tak to sry, že jsem se spletl a místo velkého "B" jsem napsal malé "b". Mělo tam být velké.
Ale myslím, že už trochu odbíháme od tématu.
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 27. 9. 2007 14:24

marz - mas pravdu, uz to ide od temy otazka bola o biorobotox a nie o Bohu a ci sa da dokazat existencia,... :eh
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, E52, N8, SX Z1 Compact :-D
Nikdy never nikomu a nebudes sklamany!
Zivot je kratky, preto si treba vediet uzit, tak aby sme ho inym neskracovali!
(X je CH - ja to pisem uz automaticky)
4bluedragon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Wawer Rewold 27. 9. 2007 16:49

Podle mě jsou všechny organismy v podstatě roboti. Ani ne bio. Prostě supr dupr vymakaný roboti. To bio akorát znamená že místo železa a titanu je tam vodík kyslík a uhlík, a to že u nás probíhá evoluce. S patřičnými znalostmi a vybavením by takovýto robot pochopitelně šel zkonstruovat. A jestli nejsme bioroboti tak co by jsme asi byli?
Wawer Rewold
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka