s cim ste najviac v zivote nespokojni?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lolofon 29. 3. 2007 20:06

mam taku malu ulohu, tak by ma zaujimali vase nazory. uvitam hlavne nazory z oblasti zivotnych cielov, uplatnenia, vizi, snov, a pod.. :). vdaka.
Lolofon
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 29. 3. 2007 20:32

Tak sny nějaké extra nemám, ale všechno mi zatím vychází. Ale nespokojený jsem rozhodně s naší vládou a asi i celkově státem. Úroveň naší země...... Prostě něco na ten styl.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blino 29. 3. 2007 20:49

sny su len sny a len malo kedy sa plnia

zivotny ciel presne definovany nemam aj ked urcte by sa nasli naznaky toho co by som chcel dosiahnut a k comu smerujem

uplatnenie je momentalne to co sa ma bytostne dotyka a s cim mam velke problemy - nechcem zbytocne vykrikovat ze je to ma v sucastnej spolocnosti mlady clovek veelmi tazske, ale je to tak...

som zhnuseny urovnou zivota v krajine v ktorej zijem a zo Smeru kam sa otaca a hrnie

este to vsak musim par rokov vydrzat a potom sa to snad obrati k lepsiemu alebo sa obratim ja a zacnem zivot odznova na na inom mieste/krajine
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 3. 2007 21:35

nespokojený jsu z lidské hlouposti...

pod tím si toho jde představit hoodně moc (války, globální oteplování, ničení země, závist atd...)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lolofon 29. 3. 2007 21:55

ok, super, ale skuste byt trocha sebecki, stazovat ako pravy Slovak :)). zaujimaju dopady okolia na Vas a vasa schopnost/neschopnost s tym nieco spravit (zly sef, nizky plat, vysoke ucty, perspektiva dalsieho negativneho vyvoja a preco :). popripade si skuste predstavit "bezneho" cloveka, nakolko sa tu povacsine asi vyskytuju ludia, ktori vedia co chcu a ako to dokazat...(hmmm, blba vzorka :) )
Naposledy upravil Lolofon dne 29. 3. 2007 22:05, celkově upraveno 1
Lolofon
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 3. 2007 21:59

Se sebou samým..
Anonymous

Odeslat příspěvekod blino 29. 3. 2007 22:11

chces to konkretnejsie? fajn

zijem v regione s 30% nezamestnanostou, externe studujem a uz pol roka si marne hladam slusnu pracu (tzn. taku kde my ponuknu viac ako minimalnu mzdu v hrubom)

nemam sancu zacat podnikat pretoze mi nikde nedaju uver/pozicku...

zijem u rodicou a o vlastnom byte/dome mozem zatial iba snivat...

moja dalsia perspektiva je do skoncenia skoly mizerna ...

som z toho uz poriadne frustrovany a ***** na cely tento system
(napr. postavenie exter. studenta, na to ze do 25 rokov na mna stat z vysoka s*re atd.)

vydrzim tu kym skoncim ja a priatelka skolu a potom balime kufre a odchadzame do zahranicia - minimalne na dobu kym si nasetrime nejake uspory aby sme mohli v tomto state slusne zit

kto totiz v SR nekradne alebo nema kamaratov vo vlade nema takmer sancu prerazit...

tiez som alergicky na vseliake prieskumy v ktorych vychadza ako sa nam dviha zivotna uroven a ako je nam dobre - to vsetko plati mozno v BA - ostatne tam si tiez myslia ze za tabulou Koniec BA sa zacina Vychodne Slovensko - a tak to aj vyzera s prisunom investorom viz. nedavno Samsung

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 29. 3. 2007 22:58

ano, z lidský hlouposti, bezohlednosti atd.
vidim to na sestavení komise a těžkou filtraci lidí :D
a ti co neprojdou... hhh ("arbait mach frai") :D

dnes mi nějakej grázl sežral v práci dvě sušenky. neváhám a kupuju 2x snickers, tatranku a banán v čokoládě, injekční stříkačku s jehlou, a kvalitní kapalný projímadlo. zítra si někdo zas pochutná. ještě přemejšlim že ho na ten záchod půjdu přinejmenším vymáchat ve vlastní "šťávě" a to doslova.....

jinak lidi sou popsaný na stránkách dfens-cz.com , tam se naučíte jak přežít v novodobý džungli.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 29. 3. 2007 23:09

Strasne ma stve ze ludia stale klamu, od rana do vecera a ze to vsetci povazuju za beznu vec a normu v medziludskych vztahoch. Klamu v uplne smiesnych veciach a stale, klamu aj v tych nazavaznejsich veciach a stale... atd.. Cela tato spolocnost je postavena na klamstve. Netvrdim, ze ja neklamem, ved sa to priam odo mna vyzaduje ale nedokazem pochopit preco je to tak.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blino 29. 3. 2007 23:14

droopy: s klamstvom sa bohuzial musime zmierit :? - nie je to eticke/moralne ale je to "in"

crashpc: ak sa mu chces skutocne pomstit (co je okrem ineho tiez vlastnost ktora mi u ludi v realnom zivote vadi) tak zo vsetkych WC odstran toaletny papier 8)

blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 30. 3. 2007 10:39

Jsem nespokojen s tím, že Demokrati mají šanci vyhrát prezidentstké volby 2008 a že Paroubek je stále aktivní politik.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 3. 2007 10:43

ze soucasne politicke situace...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 3. 2007 19:13

Jsem dlouhodobe nespokojen se svymy uspechy v lasce, pripadne mezilidskych vztazich obecne
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 30. 3. 2007 19:16

S mezilidskými vztahy, s bezohledností vůči planetě Zemi.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka