Implantáty - RFID čipy s číslom 666

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 15. 10. 2006 20:53

Pade, to o cem pises, je podle me NAPROSTA HOVADINA, neverim tomu ani slovo.

Múzes mi prosim napsat zdroj, odkud jdi na tohle vsechno prisel a kdo te ovlivnil? Rodice, internet, knihy?

Mas pravo na svuj nazor, ja ti jej neberu, ale mozna bys mel vice premyslet, posuzovat a divat se z ruznych uhlu pohledu...
Oni mnohdy tohle pisi dusevne nemocni lide...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pade 15. 10. 2006 20:54

Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 15. 10. 2006 21:09

no to je zase neco.

cokoliv co vychazi z lidskych laboratori (obcas jsou to chory myslenky) nema s nabozenstvim absolutne nic spolecnyho.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Bungo 15. 10. 2006 21:09

precetl jsem si odkaz. Je to snuska nesmyslu, blabolu a zamernych nepravd.

Dle platnych zakonu, zakladnich lidskych prav a na ne navazujicich mezinarodnich dohod, ti stejne nikdo NEMUZE zadny cip vpravit do tela...
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pade 15. 10. 2006 21:13

no, jenze prichazi cas, kdy toto pravislo ztratí smysl... A ludia su zamerani velmi na hmotne veci, takze cip s radostou prijmu. Zostane len par milionov ludi ktori zostanu normalni. Uvidime o par rokov, potom si spomente na mna prosim.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 15. 10. 2006 21:29

Neverim, drtiva vetsina cip prijme... ba naopak... Myslim, ze za par let si na tohle nikdo nevzpomene...
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 15. 10. 2006 21:34

Pade píše:... potom si spomente na mna prosim.

:D

na jednu stranu si ale myslim ze to casem prijde, zacne to nenapadne, jakobych uz videl ty reklamni slogany "Poridte si chip, nemusite se pak bat ze vas nekdo okrade o doklady, vyber z bankomatu bude otazkou mavnuti rukou, zadne fronty v obchodech... atd" zaroven vsak budete snaze identifikovatelni v davu, poklesne zlocinnost(cele je to takove utopisticke ve stylu filmu Demolition man)-ovsem poklesne jen tech co si ten chip vezmou, a to potencialni zlocinec nikdy neudela, jak naznacil kosh, objevi se nejaky ten antichip kde si nastavite osobnost nekoho koho jste ten den rano "oskenovali", vyber z ciziho bankomatu pro vas bude otazkou mavnuti rukou.... :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maruška 15. 10. 2006 21:48

:? Já si zavádím čípek každý večer. Je to špatné? :?:
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maruška 15. 10. 2006 21:50

Bungo píše:Pade, to o cem pises, je podle me NAPROSTA HOVADINA, neverim tomu ani slovo.

Múzes mi prosim napsat zdroj, odkud jdi na tohle vsechno prisel a kdo te ovlivnil? Rodice, internet, knihy?

Mas pravo na svuj nazor, ja ti jej neberu, ale mozna bys mel vice premyslet, posuzovat a divat se z ruznych uhlu pohledu...
Oni mnohdy tohle pisi dusevne nemocni lide..../quote]

To má od Aštara Čurana Bendy. :twisted:
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 10. 2006 09:23

Pade píše:seter: čítal som na jednej stránke, ze ludia bez čipu budú použití ako zdroje orgánov..g/quote]

Ty nejsi normální. Nesmíš všemu věřit. Toto je hovadina největšího kalibru.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pade 16. 10. 2006 15:42

to bolo pisane v biblickej stranke...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 10. 2006 15:48

A že to bolo písané v biblickej stránke na věci něco mění? Možná to napsal nějaký fanatik a ty mu to žereš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sorken 27. 5. 2007 12:23

seterwohipikule píše:Pade, radši tady nešiř katastrofické scénáře pro lidstvo. Připomínáš mi Ivo Aštara Bendu. Taky kecá bláboly.
Zaujalo mě to, jak jsi napsal, že lidé bez čipů budou zabiti. Si zralý na blázinec, máš na mozku pavučiny.
A ještě k té operaci (těžké, jak píšeš). Pochybuju, že kdyby se čipy implantovali (pokud vůbec), budou se dávat někde hluboko mezi orgány. Proč ne jen pod kůži? To velmi jednoduché. Vezmeš skalpel a nařízneš kůži. To je těžká operace?k/quote]

lol asi tak nejak presne jako ten Ivo dement teda aštar Benda a jeho vesmirni lide rofl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vetsi hovadinu jsem dlouho nežral :D

btw: nechápu jak může někdo z nudy vymyslet takovou pičovinu jako čipovou totalitu a vesmirne lidi apod.. to už fakt nemáte co dělat lidi?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sorken
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pickun 27. 8. 2007 18:11

kosch píše:Pade: nechceš se radši věnovat rozvoji svého sexuálního života?? bude to pro tebe užitečnější :mrgreen: :mrgreen:
r/quote]
:lol: :lol: :lol:
Pade píše:to bolo pisane v biblickej stranke...

:lol: :lol: Pade nezklamal :lol: :lol: :lol:
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 27. 8. 2007 19:38

hej, co je? je to písané aj v biblii, klídek
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka