Vyvolávali ste duchov?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod luciferus 16. 10. 2006 08:44

Je vyvolávání a vyvolávání, myslím, že to sám víš....................vyvolávání duchů JE spiritismus a jako věda obsahuje hodně, ale pořád v něm není vše co by mělo být.
Sám jsem začínal na spiritismu a rozhodně bych nikomu neradil začínat ještě o něco dál, zažil jsem spoustu nepěkných věcí a díky Weinfurterovi a Bardonovi jsem se z toho dokázal dostat.
A jestli evokaci démonů či elementálů považuješ jen za vyvolávámí, tak to asi moc vážně nebereš.
PanasonicG520-Alcatel OT303-EricssonT65-Nokia7210-Alcatel535-HP iPaq 6500 hw-Nokia6600-SE W900i-HP Ipaq 6915hw
luciferus
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pepinoo 16. 10. 2006 15:45

luciferus píše:Je vyvolávání a vyvolávání, myslím, že to sám víš....................vyvolávání duchů JE spiritismus a jako věda obsahuje hodně, ale pořád v něm není vše co by mělo být.
Sám jsem začínal na spiritismu a rozhodně bych nikomu neradil začínat ještě o něco dál, zažil jsem spoustu nepěkných věcí a díky Weinfurterovi a Bardonovi jsem se z toho dokázal dostat.
A jestli evokaci démonů či elementálů považuješ jen za vyvolávámí, tak to asi moc vážně nebereš.j/quote]

Spiritismus je hra pro děti, eventuálně pro podvodníky. Osobně jsem viděl dvě mladé dámy, jak posunovaly skleničkou po "spiritistické tabulce" svýma nenechavýma ručiškama jak se jim to hodilo a dělaly si srandu z ostatních. Několika takových sezení jsem se osobně zůčastnil.
Co se vyvolávání týká, nejksou jen démoni, ale i jiné mocnosti onoho světa, jako andílci a bůžci. Několik povedených vyvolávání jsem provedl a bylo to zcela bez náseldků. 8)
Pepinoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod luciferus 16. 10. 2006 17:55

To chápu, i když spiritismus není jen o skleničce na tabulce, i když to jsem provozoval taky se zajímavými účinky i následky, ale ke spiritismu patří i automatické psaní a materializace, mám ovšem na mysli spiritismus který se ve střední Evropě provozoval na přelomu devatenáctýho a dvacátýho století. Dneska je z toho opravdu ve většině případů fraška. Andílci a bůžci............hi, zajímavé pojmenování, já radši vycházím z Kardeka či Eliphase Léviho. Poučen Faustem a Weinfurterovou Odhalenou magií jsem se pustil i do vyšších věd a začátky byly krušný, to co jsem zažil bych nerad někdy zopakoval, ale každej máme jiný zkušenosti.
Ovšem můžu Ti vřele doporučit knížku od Eliphase Léviho - Dogma a rituál vysoké magie, díky ní jsem se dostal k evokaci elementálů a tam už moje výsledky i následky byly více než pozitivní.
a když už budeš u toho, tak zkus i nějakej spis Františka Kabeláka.
V čechách bylo pár hodně významných magiků, který by jsme neměli prehlížet :)
PanasonicG520-Alcatel OT303-EricssonT65-Nokia7210-Alcatel535-HP iPaq 6500 hw-Nokia6600-SE W900i-HP Ipaq 6915hw
luciferus
Čtenář

Odeslat příspěvekod Maruška 16. 10. 2006 21:27

luciferus píše:To chápu, i když spiritismus není jen o skleničce na tabulce, i když to jsem provozoval taky se zajímavými účinky i následky, ale ke spiritismu patří i automatické psaní a materializace, mám ovšem na mysli spiritismus který se ve střední Evropě provozoval na přelomu devatenáctýho a dvacátýho století. Dneska je z toho opravdu ve většině případů fraška. Andílci a bůžci............hi, zajímavé pojmenování, já radši vycházím z Kardeka či Eliphase Léviho. Poučen Faustem a Weinfurterovou Odhalenou magií jsem se pustil i do vyšších věd a začátky byly krušný, to co jsem zažil bych nerad někdy zopakoval, ale každej máme jiný zkušenosti.
Ovšem můžu Ti vřele doporučit knížku od Eliphase Léviho - Dogma a rituál vysoké magie, díky ní jsem se dostal k evokaci elementálů a tam už moje výsledky i následky byly více než pozitivní.
a když už budeš u toho, tak zkus i nějakej spis Františka Kabeláka.
V čechách bylo pár hodně významných magiků, který by jsme neměli prehlížet :)h/quote]

Automatické psaní? Používá řada dnešních sekt k ovládání svých členů, kdy si představitel sekty může vymyslet cokokliv jej napadne, a vydávat to za poselství duchovního světa. Je to to samé co sklenička na spiritistické tabulce, jen místo skleničky použije tužku. :twisted:
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod luciferus 16. 10. 2006 21:58

No jasně, ale já nemluvil o dnešních sektách nebo hrách typu Ouija.
luciferus
Čtenář

Odeslat příspěvekod james11 6. 11. 2006 16:54

ne nedělám to, to je zahrávání si
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 6. 11. 2006 17:01

No, já jsem jim na minulé stránce říkal, že za to skončí v pekle. ; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod james11 6. 11. 2006 17:17

Case píše:No, já jsem jim na minulé stránce říkal, že za to skončí v pekle. ; )k/quote]

myslím že zas takovou srandu bych z toho nedělal
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 6. 11. 2006 17:30

A kdo si z toho dělá srandu, dávám jim jen doporučení, resp. varování.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod rroossii 4. 3. 2007 00:51

presne tak, Biblia o tom hovori, ze je to z diabla, nikto nikdy nevyvolal ducha nejakeho cloveka, ale len demona, kt. sa vydava za neho......moja mama kedy si s 3 dalsimi ludmi a ta co ich na to naviedla mala strasne muky v zivote.... ak niekto vyvolaval duchov nie je to neskodn, ale treba to zlomit mocou Ducha Svateho, to nehovorim o nejakom exorcisme, co sa produkuje v komercnych mediach ale je to Bozou mocou, chodim do krestanskeho zboru, kde sa Bozia moc pouziva, videl som ako boli vylieceny mnohi ludia a zmenene ich zivoty...
rroossii
Čtenář

Odeslat příspěvekod gagarin 6. 3. 2007 22:04

Rosi popis trochu ako prebieha ta liecba Bozou mocou.Neni to obycajna sugescia?
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maruška 7. 3. 2007 11:00

Case píše:No, já jsem jim na minulé stránce říkal, že za to skončí v pekle. ; )k/quote]

V Bhagavadgitě se píš, že kdo se obrací k mrtvým, stane se staršidlem, kdo k démonům, přijde mezi démony, kdo k bohům, přijde mezi bohy. Nikde zmínka že kdo se obrací k andělům, přijde do pekla. Zvláštní... :D
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod game_over 7. 3. 2007 11:31

jsem tak pred 2 hodinama vyvolaval primo pana pekel... to ostry jidlo me zabiji :D :D :D
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 7. 3. 2007 13:20

Maruška: Bhagavadgíta sem, Bhagavadgíta tam, já uznávám jenom Bibli a Modrou šanci.; )

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maruška 9. 3. 2007 08:56

Case píše:Maruška: Bhagavadgíta sem, Bhagavadgíta tam, já uznávám jenom Bibli a Modrou šanci.; )n/quote]
:lol:
Každý holt uznáváme něco jiného. Historie nás rozsoudí. :twisted:
Maruška
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka