Sny.....

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod keane 16. 12. 2005 13:36

no nevím jak na tom jsi, tak prosím ber následující věty jako čirou SPEKULACI

prostě teď s nikým nejsi a nikdo není ani v dohledu a proto je ten obličej té holky zamlžený...jakmile tě někdo víc zaujme, obličej se odmlží:-))
Zatím tvoje podvědomí na koho se zaměřit:-)

Buď rád, že se ti aspoň něco zdá, mě se buď nic nezdá, nebo si to nepamatuju (což vlastně vyjde nastejno:-( ); jak usnu, tak totální temno
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mar?as (novy) 16. 12. 2005 17:04

Ono to do sebe hezky zapadá :-)...Neříkej mi, že se ti nic nezdá....to přece není možný...
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :-)
Mar?as (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 17. 12. 2005 00:01

taky mi to přijde divný, ale fakt si nic nepamatuju...většinou taky odpadnu do postele ve stavu blízkém bezvědomí:-) nebo mi chybí silné zážitky:---))))))
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 17. 12. 2005 00:32

Já se přikláním k tý první možnosti.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mar?as (novy) 17. 12. 2005 12:09

neříkejte......to přece není možný, že se Vám nezdaj sny......
No, upřímně, to slyším prvně od vás.....Vám se přeci něco zdát musí, ale nejsilnější zážitky ze snu zůstávají a zbytek upadá do zapomnění.....
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :-)
Mar?as (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 23. 12. 2005 12:09

předevčírem se mi zdál sen, měl jsem z něj ráno takovou depku, že budu radši, když se mi nic zdát nebude:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 12. 2005 19:45

mne se nezdaj zadny sny .. a protoze verim ze sny se muzou potom splnit .. tak vim ze mne nic neceka :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 23. 12. 2005 21:42

Mě se taky nezdaj moc sny, ale když se mi nějakej zdá, tak si ho ráno nepamatuju...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekoncik 23. 12. 2005 21:53

To porušuje Netnovskou fyziku < teda říkali to v hězdné bráně :D

Sny vyjadřují nějaké pocity, ale budoucnost nám neřeknou. Toť můj názor. Ale pokud náš pocit je budoucnost? :idea:
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 23. 12. 2005 21:55

Includes: a jak teda víš, že se ti něco zdálo, když si nic nepamatuješ?:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 12. 2005 21:57

2keane : Já vim že se mi něco nezdálo, vim třeba že jsem tam viděl třeba PC...ale nevim co bylo dál...prostě vim jenom nějakou věc z toho snu, ale nic víc
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 27. 12. 2005 20:34

No pár krát sa mi snívalo niečo čo sa potom aj stalo. Lenže to boli také veci, ktoré bolo možné očakávať, teda nevidím v tom žiadne zázraky. :-D
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 30. 12. 2005 08:05

hodne se mi stava ze nejaky hodne dobre zapamatovatelnej:))) sen ktery se mi zdal pred nejakou dlouhou dobou...se najednou uskutecni...nevnimam to ale po te situaci co se stala v realu, si najednou uvedomim ze tohle sem uz jednou delal a uplne se zastavim a v tu dobu nikoho nevnimam (trva to asi tak 5 vterin at si nemyslite ze sem v nejakem tranzu ci co :mrgreen: ) a pak si vybavuju ten sen...no strasne me to ale fascinuje ze jakoby sem v tom snu videl svou budoucnost (coz je blbost)... no uvidime co bude dal :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bozetecha 1. 3. 2006 10:33

... 2 sny se mi splnily (ale nemusely) ...
... prvni se mi zdal o tom, ze sem se svym ex nabourala - stalo se, vlitla do nas pani z vedlejsi ...
... a druhej ... ze si moji bundu vzala rodinka na hory - stalo se ... fakt ji odvezli a meli ji tam tejden (mela jsem v ni vsechno - doklady, klice od auta, penize, vsechno) ...
takze verim, ze nektery sny mohou previdat budoucnost ...
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veolw 27. 3. 2006 21:55

No se sny to je tezke. Nekde jsem cetl ze doba kdy snite trva asi 20 minut a rika se tomu REM faze. Kazdopadne ja kdyz jsem v REM fazi tak stihnu udelat tolik veci jako bych tam byl tyden ... :hm

Jinak neverim ze sny se mohou pozdeji odrazit v realite ikdyz bych tomu nekdy chtel verit ... :mrgreen:
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků