Sny.....

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod VladaP 28. 3. 2006 12:35

andels píše:hodne se mi stava ze nejaky hodne dobre zapamatovatelnej:))) sen ktery se mi zdal pred nejakou dlouhou dobou...se najednou uskutecni...
To by mohlo bejt "déja vú" to se stává (snad) každýmu, je to takovej ten pocit že to co se zrovna děje už si prožil, a nebo dokonce že víš co se stane, ale co se stane víš až přesně v okamžik kdy se to stane, a nějak se ti dostane do hlavy že si to věděl už dřív... Takže to ani nemusel bejt sen... Mě už se taky stalo že jsem "věděl" co se stane, stalo se to v tu chvíli, ale až když se to stalo tak sem si uvědomil že sem to věděl... prostě standart ;) :D

Jinak - mě se nic nezdá, anebo si to nepamatuju. Když už se mi něco zdá, tak to sou blbosti, dlouho se mi nezdál (jako Andelsovi) nějakej hoodně zapamatovatelnej :)))))) sen :twisted: :mrgreen:
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 22. 4. 2006 21:39

Nevím jak je to možný, ale stím snovým předvídáním reality se mi to stává taky, v 99% procentech jsou to dialogy a občas mám i pocit, jo tohle je zase jeden z těch snů a za týden se to stane, ale nikdy se mi to nepodařilo ovlivnit, protože si to uvědomím, už třeba ve chvíli kdy to říkám, ale už nic nestihnu.

Nechápu to, prostě to nechápu. Dokonce jsme měli s jednou kamarádkou jeden rozhovor a najednou jsme se oba zastavili a zjistily, že se nám to už někdy zdálo.

P.S.: REM fáze je sice 20 minut, ale opakuje se několikrát během noci, ta druhá je myslím RAM, ale to si nejsem jistej, ta trvá cca 50minut. Jinak už Freud tvrdil, že sníme asi 2/3 času kdy spíme, jestli je to pravda s těma fázema, tak se lehce minul. Už se nějákej pátek chystám si přečíst jeho výklad snů, tak doufám, že se k tomu dokopu. Pokud pozorujete někoho, komu se něco zdá, tak zřetelně vidíte, jak se mu pod víčky honí oči. Párkrát jsem takhle někoho pozoroval a těch 20minut na REM fázi by odpovídalo.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 9. 9. 2006 17:13

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 6. 2. 2008 19:13, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 9. 9. 2006 18:44

A není to sen. Prostě v dané chvíli vím, že jsem tu situaci zažila. Ale vím, že to nebylo ve snu.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2006 20:50

To se mi stává taky dost často.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 19:57

Vi nekdo co su Lucys Dreams??? to by vas bavilo :))) jde o to ze clovek si musi v sne uvedomit ze je v sne a zevraj je v tedy mozne robit si co chces... ak si clovek uvedomi ze to je len sen moze pre mna za mna zabit aj vlastnu mater... to je haluska...
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 25. 9. 2006 22:07

ParizaK: vim a baví mě :)) bohužel málo často - i když naposled už sem si diky triku co sem si precet uvedomil ze je to sen jenze vzapeti potom sem se probudil :-(
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 23:09

PachezZ píše:ParizaK: vim a baví mě :)) bohužel málo často - i když naposled už sem si diky triku co sem si precet uvedomil ze je to sen jenze vzapeti potom sem se probudil :-(:/quote]
Jaky je to trik... ja si to vedel uvedomit ze to je len sen len ked som bol maly teraz som na to zabudol... jak si to uvedomis? pomoc pls :))) chcem to skusite este raz :)
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 26. 9. 2006 08:16

ParizaK : melo by to byt ze kdyz se ve snu podivas na hodinky , tak se vzapeti podivat znovu a protoze ve snyu nema cas vyznam tak by tam mel byt uplne jinej cas - tak poznas ze je to sen...
Vycet sem to nekde na netu - sice zjistim kdyz uz se mi to obcas stane ze je to sen jenze se vzapeti probudim - chce to podle toho clanku cvik...

http://eeg.ic.cz/para_lucid_dreams.html
http://muyweb.wz.cz/lucid.php?group=lucid
http://natura.baf.cz/natura/2002/1/20020103.html

V clancich se pise ze nejakou vec podle ktery je mozny jednoznacne urcit jestli jde o sen mas delat nekolikrat denne - nezkousel sem to ale vzdycky se mi stalo to s hodinkama... Ted sem tam nekde jeste vycet trik jak se neprobudit pri zjisteni ze jde o sen - ma se udajne udelat pirueta... no priste to zkusim...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ParizaK 26. 9. 2006 12:54

hh sranda... urcite neco taketo skusim dost ma to zajima... som len zvedavy co asi spravim ked si uvedomim ze to je len sen... co by napadlo teba co by si spravil... asi by som spravil nejaky holocaust :) :) neviem este na koho ale asi na rodinu mojho spoluziaka :wink: :wink: ale je to dost sranda ze clovek je schopny takejto srandy... skusim...
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 9. 2006 16:40

ally píše:A není to sen. Prostě v dané chvíli vím, že jsem tu situaci zažila. Ale vím, že to nebylo ve snu.o/quote]
To se mi stává často, dokonce jsem si jeden čas myslel že sem padlej na květák.... Pak jsem ale zjistil že se to stává i lidem kolem mě... Takže asi nejsem :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 26. 9. 2006 17:48

Sloužil jsem na vojně v Březové u Sokolova a do Sokolova jsem občas jako voják vyrazil autobusem na vycházku. Dobře jsem znal celou trasu a ulici, kudy autobus projížděl.
Po návratu do civilu, po pár letech se mě ve snu občas zjevovala právě ta ulice, kterou jsem tak dobře znal. Jenže vypadala jinak. Staré domy byly zbořené, místo nich stály paneláky, ve snu jsem viděl betonovou zeď, zastávku autobusů a další. Zdůrazňuji, že do Sokolova jsem po vojně nikdy nejel. Ten sen přicházel asi tak 3x do roka.
Až cca po 20 letech jsem jel služebně do Sokolova a projížděl tou známou ulicí. V tu ránu mě naskočila husí kůže. Ta ulice vypadala přesně tak, jak jsem ji viděl ve snu. Místo starých domů paneláky, betonová zeď, zastávka autobusu a další.
Od té doby se ten sen už neopakoval.
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 26. 9. 2006 20:59

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 6. 2. 2008 19:23, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod ParizaK 27. 9. 2006 12:37

no spomienky? sny? no nvm... podla mna to nejsu spomiennky ale zas je jedna pravda ze ked som bol mali mal som asi 2 roky tak sa mi snival sen ako som na bojovom poli okolo mna secko vybuchuje potom som dostal gulku do palice.... AU :wink: :wink: :wink: ale zevraj som do vtedy nevidel ziadny vojnovy film... celkom zaujimave :idea:
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 29. 9. 2006 04:42

Asi nemám vzpomínky ani touhy, protože se mi už nějak moc dlouho nic nezdá. :( Přitom emociálních zážitků by bylo dost. Tak nevím, proč poslední týdny sny nepřicházejí. Možná proto, že mizerně spím. Škoda.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků