Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 7. 1. 2013 02:24

Už se nedívej tolik na youtube na ty konspirační teorie...
LammerOutsider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 1. 2013 08:13

musim ta trosku poopravit,lebo vela veci ti unika.Ale nechajme to tak.
vlakno znie - Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Mp8#t=422s
len dodam ze NASA robila videozaznamy infrakamerami ci v gamaspektre,cize nic co patri do nasho spektra videnia v tejto fyzickej forme v ktorej sa nachadzame.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 7. 1. 2013 09:40

Tak tohle mi přijde jako také jistá forma náboženství.
Ale uznávám, že co mám stálou partnerku, má sexuální svoboda už není co bývala. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Protoneus 7. 1. 2013 11:22

Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje...
jest stejně hloupý blábol jako...Dejte mi jediný hmatatelný důkaz, že existuje svět tak, jak ho máme zaznamenaný v paměti ve svých hlavách. Hmatatelné důkazy ze své hlavy nepodá nikdo o ničem :-) .
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 1. 2013 12:01

Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh neexistuje ;-)
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 7. 1. 2013 13:46

To už tady bylo x-krát... Dej mi důkaz, že neexistuje neviditelný růžový jednorožec, lesní víla nebo ateisty s oblibou uváděný čajník na oběžné dráze kolem Marsu. Znamená to, že v to věříš? Nemohu to vyvrátit, ale nevěřím v to, maximálně to připouštím jako možnost s pravděpodobností velmi blízko nule.

Zas takový blábol to není, akorát je třeba se sjednotit v pojmech. V názvu vlákna je Bůh s velkým B, to znamená monoteistický bůh, řekněme třeba křesťanský. Věříte v křesťanského/židovského Boha?

Poznámka k hmatatelnosti: "Hmatatelné" v podstatě znamená vnímatelné smysly. Takže i když řeknu, že vše je jen v hlavě, pak ona "hmatatelnost" tam spadá také a hmatatelný důkaz jest důkazem založeným a v souladu s představou, kterou mám v hlavě...
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Protoneus 7. 1. 2013 13:57

icotech852 píše:Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh neexistuje ;-)

Tedy v tom smyslu jak bylo předesláno, BOHA nelze vyvrátit, pravda mnohým se ten název líbit nemusí, což lze pochopit vzhledem k velkému množství náboženských šílenců, kteří ovšem prokazatelně mají za boha kde co, možná by byl vhodnější název ABSOLUTNO , nebo já nevím, nedocházelo by pak k různým nedorozuměním, kdy všichni mají na mysli to samé a přou se o ničem :-) .
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 7. 1. 2013 14:00

Protoneus: Přesně tak, slovo bůh je zprofanované :-)
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Protoneus 7. 1. 2013 14:16

Zyzzy píše:

To už tady bylo x-krát... Dej mi důkaz, že neexistuje neviditelný růžový jednorožec, lesní víla nebo ateisty s oblibou uváděný čajník na oběžné dráze kolem Marsu. Znamená to, že v to věříš? Nemohu to vyvrátit, ale nevěřím v to, maximálně to připouštím jako možnost s pravděpodobností velmi blízko nule.

Zas takový blábol to není, akorát je třeba se sjednotit v pojmech. V názvu vlákna je Bůh s velkým B, to znamená monoteistický bůh, řekněme třeba křesťanský. Věříte v křesťanského/židovského Boha?

Poznámka k hmatatelnosti: "Hmatatelné" v podstatě znamená vnímatelné smysly. Takže i když řeknu, že vše je jen v hlavě, pak ona "hmatatelnost" tam spadá také a hmatatelný důkaz jest důkazem založeným a v souladu s představou, kterou mám v hlavě...

Nejsem si jist, zda přemýšlíš nad tím co píšeš, Bůh tedy hmatatelný je a nebo není, nebo co tím chtěl básník říci, jestli napíšeš, že je hmatatelný pak je ovšem blábol to, že někdo požaduje hmatatelné důkazy o něčem, o čem tu nikdo ani v nejmenším nepochybuje o<:) .Jestli napíšeš, že je nehmatatelný, pak si můžeš své vysvětlování o hmatatelnosti čehokoli strčit do bot :D .

-- 7. 1. 2013 14:36 --

To jsem tu přeci již psal, že BŮH či ABSOLUTNO zahrnuje VŠE, nesmysly také,hmatatelné i nehmatatelné, jde jen o to zda BŮH či ABSOLUTNO je a nebo není, jestli uznáváš že je, pak z něj nic nemůžeš vyjmout o<:) .
BOHA jak ho zde prezentuji mi žádný člověk na na světě nedokáže VYVRÁTIT, dík za diskusi s pozdravem Protoneus;-) .
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 1. 2013 15:08

Protoneus píše:vzhledem k velkému množství náboženských šílenců, kteří ovšem prokazatelně mají za boha kde co

Dobře napsáno :mrgreen:
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 7. 1. 2013 15:36

Protoneus píše:Nejsem si jist, zda přemýšlíš nad tím co píšeš, Bůh tedy hmatatelný je a nebo není, nebo co tím chtěl básník říci, jestli napíšeš, že je hmatatelný pak je ovšem blábol to, že někdo požaduje hmatatelné důkazy o něčem, o čem tu nikdo ani v nejmenším nepochybuje

Bůh může být sám o sobě nehmatatelný, ovšem má projevy v hmatatelném. Takže mohu vyvracet konkrétní "absurdní" podoby bohů (s jejich projevy). Dám příklad. Budu fanaticky tvrdit, že věřím v Božku, která je nehmatatelná a která zítra sešle na Zemi potopu světa. To, že se neutopíme bude hmatatelným důkazem toho, že neexistuje právě a jen taková Božka, která by ten den sesílala nějakou potopu.
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Protoneus 7. 1. 2013 15:39

Jack111 píše:
Protoneus píše:vzhledem k velkému množství náboženských šílenců, kteří ovšem prokazatelně mají za boha kde co

Dobře napsáno :mrgreen:

Souhlasím,tvá sebekritika je na místě, šílenec nemusí být nutně jen náboženského ražení :tleskani .
Ale v BOHA či ABSOLUTNO VĚŘÍŠ , nebo ne??? :D :D :D

-- 7. 1. 2013 15:42 --

Zyzzy píše:
Protoneus píše:Nejsem si jist, zda přemýšlíš nad tím co píšeš, Bůh tedy hmatatelný je a nebo není, nebo co tím chtěl básník říci, jestli napíšeš, že je hmatatelný pak je ovšem blábol to, že někdo požaduje hmatatelné důkazy o něčem, o čem tu nikdo ani v nejmenším nepochybuje

Bůh může být sám o sobě nehmatatelný, ovšem má projevy v hmatatelném. Takže mohu vyvracet konkrétní "absurdní" podoby bohů (s jejich projevy). Dám příklad. Budu fanaticky tvrdit, že věřím v Božku, která je nehmatatelná a která zítra sešle na Zemi potopu světa. To, že se neutopíme bude hmatatelným důkazem toho, že neexistuje právě a jen taková Božka, která by ten den sesílala nějakou potopu.

To jsem tu přeci již psal, že BŮH či ABSOLUTNO zahrnuje VŠE, nesmysly také,hmatatelné i nehmatatelné, jde jen o to zda BŮH či ABSOLUTNO je a nebo není, jestli uznáváš že je, pak z něj nic nemůžeš vyjmout .
BOHA jak ho zde prezentuji mi žádný člověk na na světě nedokáže VYVRÁTIT, dík za diskusi s pozdravem Protoneus;-) .
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 1. 2013 16:02

Protoneus píše:Souhlasím,tvá sebekritika je na místě, šílenec nemusí být nutně jen náboženského ražení :tleskani .
Ale v BOHA či ABSOLUTNO VĚŘÍŠ , nebo ne??? :D :D :D

Jaká má sebekritika? Vždyť píšeš náboženských šílenců. 8-)

V boha samozřejmě nevěřím a absolutno je taky nesmysl. O:-)
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Protoneus 7. 1. 2013 16:12

:tleskani jasně jak jinak, možná se to maže na chleba, nebo kdoví co to vůbec je, zeptej se Kropáčkový vedle ve vchodě, než sem přijdeš zas diskutovat :-) .
Naposledy upravil Protoneus dne 7. 1. 2013 16:30, celkově upraveno 1
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 7. 1. 2013 16:15

Protoneus píše:BOHA jak ho zde prezentuji mi žádný člověk na na světě nedokáže VYVRÁTIT, dík za diskusi s pozdravem Protoneus;-) .
Však o tvé podobě boha se nebavím a nevyvracím jej, Jen tvrdím, že lze definovat takové bohy, kteří jsou vyvratitelní.
Zyzzy
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka