Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 23. 9. 2006 23:14

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 6. 2. 2008 19:18, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 23. 9. 2006 23:27

Jo, duse pry existuje. Nekde jsem slysel, ze lidske telo hned po smrti ztrati 2g vahy: duse :wink:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 24. 9. 2006 22:24

rofl. víte že i vzduch docela váží??? to mohlo bejt klidně jak vydechl :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 19:59

L.O.T.G. píše:Jo, duse pry existuje. Nekde jsem slysel, ze lidske telo hned po smrti ztrati 2g vahy: duse :wink:
jj ale sou to nano gramy :))) btw...a vzduch je plyn... :))) a plyny moc.. ehm.. nevazi... ehm... jen tak btw... ani ty nanogramy :))) ale na chvilku si mne dostal ale pak sem si uvedomil ze to je kravina ale pssst :potichu
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 20:02

aj tak to ze je dusa nema nic spolocne s temou fora... ja si osobne myslim ze okrem biblie a koranu atd tych kniziek dokaz boha neexistuje... aj turinske platno bolo odrb... takze ja neviem... neviem preco tomu ludia hovoria boh... Ja verim v energiu co ovlada svet... a hovorim jej Stryko Janci a ne Boh... uz je to otrepane ze Boh :wink: :wink:
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 26. 9. 2006 13:43

ParizaK: nepamatuju si a nemam podložený ale na 99% vim že vzduch neni na týhle planetě tak lehkej jak by sis myslel!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ParizaK 26. 9. 2006 18:29

No ocuj soudruhu vzduch je plyn... samozrejme za ma vahu ale ta neni ani v nanogramoch je este mensia je takmer nezhliadnutitelna a mozes mi verit ze to ze je lachci vzduchom nebolo :roll: :roll: :roll: :roll:
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 27. 9. 2006 13:30

rofl. ano, za 19 let sem si stačil osvojit že vzduch není běžně v pevném skupenství pozorovatelnej :lol: ale pořád si mě nepřesvědčil s tou váhou. já ti to snad najdu :twisted:

/edit: tak co?!!! :
http://www.vscht.cz/fch/prikladnik/prik ... .html#avpr
pod tim příkladem klikni na "výsledek" a nebudeš stíhat valit kukadla :lol:

ten týpek měl v plicích dost vzduchu aby to dalo dva gramy :twisted: :twisted:
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MrMephisto 1. 10. 2006 16:38

Hele, Case, mě se zdá, že ty jsi nějaký šíleně "akční". Nevím, jak ty, ale pro mě víra není posvátná kráva.

Dá se říct, že jsem taky věřící: Věřím tomu, že Bůh neexistuje. A věřím tomu, že Bible toho mnoho nevypovídá o reálném světě. A dále pak věřím tomu, že Kristus nebyl Boží syn. A ještě věřím tomu, že nevstal z mrtvých.

A teď, je tahle moje víra něco míň, než když křesťan věří v přesný opak??? Neuráží náhodou křesťan mě, když prohlašuje o samotném jádru mé víry (tj. o víře v rozum, a o jeho schopnosti poznávat svět), že je zcestná?

Sám si odpovídám, že mě tím samozřejmě neuráží - úplně stejně, jako neurážím já jeho, když nevěřím základům jeho víry. A dávám to otevřeně a hlasitě najevo. Kam bychom došli, kdybych nemohl hlasitě říct, že Kristus podle mého nebyl Boží syn? A že z Mohameda opravdu toho nevzešlo mnoho dobrého? A že Islám je zcestné náboženství - ještě mnohem víc, než křesťanství???

Neměli bychom tyhle věci brát tak citlivě a připos(*r)ávat se hned, jak nějaký machometán řekne, že jeho Alláha nikdo nesmí zpodobnit, nebo když Papež si začne vymýšlet, že Madonna tím, že pózuje na kříži, ho uráží. Uráží ho? Tak ať. Jeho problém, nemá být citlivka. Mě taky spousta věcí uráží, a můžu si na to jít stěžovat tak max. na lampárnu.
MrMephisto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 1. 10. 2006 18:38

přesně... sou to lamy :lol: předevšim proto že se prutkujou kvůli tomu že někdo něco řekl. to že v něco věří je o něčem jaksi jinym...
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 8. 10. 2006 21:51

MrMephisto píše:A teď, je tahle moje víra něco míň, než když křesťan věří v přesný opak??? Neuráží náhodou křesťan mě, když prohlašuje o samotném jádru mé víry (tj. o víře v rozum, a o jeho schopnosti poznávat svět), že je zcestná? z/quote]

Ano, když ti řekne, že to je zcestné přesvědčení, činí špatně.

A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 10. 2006 17:20

case: zajmal by mě tvůj názor... jde o to že neni adekvátní když řekneš že jeho bůh neexistuje a on tě za to chce zabít :lol: to že mu zavrhuješ víru to chápu že neni hezký...
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 18. 10. 2006 20:23

crashpc píše:case: zajmal by mě tvůj názor... jde o to že neni adekvátní když řekneš že jeho bůh neexistuje a on tě za to chce zabít :lol: to že mu zavrhuješ víru to chápu že neni hezký... /quote]

Nějak jsem nepochopil, na co se mě ptáš. Když řekneš, že jeho bůh neexistuje, resp. že ty si myslíš, že jeho bůh neexistuje, tak samozřejmě není adekvátní reakcí, aby tě chtěl zabít. Zavrhovat víru není správné, to určitě. Ale je podle mě možné s ní polemizovat, klást otázky a mít právo s ní eventuálně nesouhlasit. V mezích slušnosti a tolerance.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 19. 10. 2006 17:30

posledních tvejch pár slov - přesně takhle sem to myslel. všechno v mezích.... a to z obou stran samozřejmě.
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 19. 10. 2006 18:33

Ano, tak jsme se shodli. To je fajn. Mrzí mě, že reakci zatím vynechávají militantní ateisté.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka