Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod www.andele-svetla.cz 19. 5. 2006 16:59

Náš pán Ježiš Kristus nám ukázal cestu po které všichni můžeme kráčet-jestli chceme, je to naše svobodná vůle.Dostal se do nebe příkladem a životem jaký žil dle vesmírných zákonů, které platí pro každého bez výjimky.V bibli je dnes už jenom 30 % pravdy.Za staletí je tak překopaná že zní vypustili například inkarnaci a další.Více na našem vebu-www.andele-svetla.cz.
www.andele-svetla.cz

Odeslat příspěvekod Pette 19. 5. 2006 17:14

http://www.andele-svetla.cz
lol.. to snad nemyslite vazne.

mam otazku. vy tomuto skutocne verite?
Pette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pepinoo 20. 5. 2006 08:51

To není pravda. Nikoliv pán Ježíš ale pán Mohamed nám ukázal cestu, jak to dokládá Korán. :pozor2
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 20. 5. 2006 08:55

Vesmírní lidé jsou obyčejní věřící jako každí jiní.
Věří tomu, co jim předloží jejich vedení.
:lol:

Ovšem co dělají jejich vůdci, to už je jiná.
Používají k jejich "řízení" takzvané spiritistické pomůcky.
Velice jednoduché metody používané od 18 století takzvanými spiritisty. Jednak takzvaná spiritické tabulka, to je cár papíru s abecedou a čísly od o do 9. používá se sklenička, na které ten co "komunikuje" s duchovním světem drží ruce a jezdí s ní po papíře. Nebo takzvané "píšící ruka",
kdy ten co to provádí drží tužku na papíře apíše či maluje co jej zrovna napadna. S tím se dá nadělat takových podvodů až to není hezké. A použije li se to jako nástroj k řízení sekty, tak ten, kdo to píše si může vymyslet cokoli chce a prezentovat to jao poselství duchovního svtěta, a tím onu sektu ovládat, jak je mu libo.
Velice chytré. Holt kdo umí umí. :mrgreen:


Pette píše:www.andele-svetla.cz
lol.. to snad nemyslite vazne.

mam otazku. vy tomuto skutocne verite?
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommejzlik 20. 5. 2006 16:59

andele: A jaks prisel na to ze Bible je jen z 30% pravda?
tommejzlik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 21. 5. 2006 16:38

Znovu se ptám, jsou k tomu potřeba drogy, nebo to funguje i normálně?
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 22. 5. 2006 09:56

tommejzlik: no neviem ako sice prisiel k tym percentam ale v SZ je toho uz malo pravda, to je fakt, vela veci sa prichodom Jezisa zmenilo a teda plati NZ aj ked aj v tej su niektore veci nepravdive. Ale urcite nie len 30%.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 25. 5. 2006 13:47

V Bibli je nejaka pravda??????
Vic uz verim aj v kreminkove nebe nez v krestanstvi...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 5. 2006 19:31

Nedám. Dokud mi neřekneš kdo nebo co je ten Bůh. :mrgreen:
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 27. 5. 2006 22:30

Potkal jsem ho v hospodě.Říkal bude hůř :mrgreen:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 27. 5. 2006 23:21

Petr.kkk - na tom něco bude! Já si teď pochutnávám na alpským rumu a začínám mít pocit, že mi to taky řekne...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lll 31. 5. 2006 19:17

Co je to Bůh? Bůh je především takový, jaký jsem já. Nikdy nebude existovat racionální důvod víry v Boha. Je to víra, která nás k němu vede, neustála pochybnost v něj a pomáhá upevnovat naší víru v něj.
Dokud bude myslet pouze pragmaticky a racionálně, bude těžké pochopit co je to Bůh
Amd Athlon 3000+,Seagate 120 GB BAR. SATA 7200 8MB, ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9 - nForce4 Ultra,2xKingmax DIMM 512MB DDR 433MHz CL2.5, gigabyte nvidia 6600
lll
Čtenář

Odeslat příspěvekod tommejzlik 31. 5. 2006 19:37

lll: trošku nechápu jak myslíš tohle: "neustála pochybnost v něj a pomáhá upevnovat naší víru v něj"
tommejzlik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 5. 2006 20:14

Bůh existuje a všichni (hráči) ho známe...je to John Carmack, tvůrce legendární a revoluční hry DOOM :tleskani
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lll 31. 5. 2006 20:53

Víra není nějaký fakt, je to něco těžko vysvětlitelného, když člověk neustále hledá, zkoumá, klade si otázky, snaží se pochopit ostatní okolnosti, tak se jeho víra stává silnější. Pokud někdo tvrdí, že jeho víra je neotřesitelná tak lže, to už potom není víra ale fanatismus nebo idolatrie(modlářství). Kdyby nám dal Bůh všechno předem nalajnované a nějaké logické důvody jeho existence, tak vlastně by víra v něho nemohla existovat, už by to byl pouze holý fakt. On by to už ani Bůh potom nebyl. Bůh nám dal něco krásného: Svobodu, je na tobě jak si se životem naložíš.

tommejzlik píše:lll: trošku nechápu jak myslíš tohle: "neustála pochybnost v něj a pomáhá upevnovat naší víru v něj"
Amd Athlon 3000+,Seagate 120 GB BAR. SATA 7200 8MB, ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9 - nForce4 Ultra,2xKingmax DIMM 512MB DDR 433MHz CL2.5, gigabyte nvidia 6600
lll
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků