Jak se díváte na satanisty?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Zyzzy 29. 1. 2013 10:38

icotech852 píše:čistý materialista moze zabúdať na ludske hodnoty

Stejně tak jako čistý "nematerialista". Na lidské hodnoty může zapomínat kdokoliv, není to výsada materialistů, proto v této souvislosti prosím o používání jiných termínů, než "materialismus". Nesouvisí s hromaděním či osobním vztahem k majetku. http://cs.wikipedia.org/wiki/Materialismus

Např. katolická církev není zrovna instituce hlásající materialismus a jak jede po penězích.

Myslím, že by ses měl vyvarovat používání argumentačních klamů - to dělají manipulátoři a určitě i ti tví illumináti...
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 1. 2013 10:52

Cirkvy su napojene na Illuminat o tom som uz hovoril takze si tomu iba nepochopil.
viewtopic.php?p=9296436#p9296436

i cirkev je pod vplyvom Illuminatu,dokazuje to obelisk v strede Vatikanu a hierarchia o ktorej hovoris - cize pyramida
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 5. 3. 2013 23:35

Přesně: Církve jsou zlo!
Dělají z lidí manipulací hloupé nemyslící ovce, aby je mohli ovládat a kdo se jim postaví, toho se snaží diskreditovat, zlomit a podmanit. Kolik zla se už církev za staletí své existence dopustila během pronásledování kacířů u nás i jinde ve světě. Kolik zla napáchala během křižáckých výprav, čarodejnických inkvizičních procesů, v Českých zemích zase před vydáním tolerančního patentu pronásledovala evangelíky a terorizovala je.
Nevím, jestli to ta jejich duchovní služba vyváží?
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Irbis9 14. 6. 2013 11:24

Výpověď bývalé satanistky
http://gloria.tv/?media=456401
Irbis9
Čtenář

Odeslat příspěvekod trodas 16. 2. 2014 19:21

Devatenáctiletá satanistka se přiznala k vraždě nejméně 23 lidí
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/327846-.html

"V současnosti je spolu se svým manželem obviněna z vraždy muže, kterého kontaktovali přes inzerát. K vraždě se přiznala s tím, že zabila dalších nejméně 22 lidí, pak už prý oběti přestala počítat."

"Většina těchto vražd se podle ní stala na Aljašce, ale oběti prý má také v Texasu, Severní Karolíně a v Kalifornii. „Mohu vás navigovat podle mapy, kde je najdete,“ pochlubila se."

...

Je zajímavé, kolik diskutujících ji omlouvá proto, že ji v 4 letech znásilnil strýc. Podle mně pro takové řádění není omluva, co se nám stalo. Stávají se děsné křivdy, nejhorší jsou ty od státu samotného "ve jméně republiky, práva a zákona" ... ale nikomu to nedává právo se za ně mstít na nezůčastněných. Pokud by byl její strýc mezi oběťmi, tak neřeknu... ale takto?!

...

Jinak - sice bych byl k podobným přiznáním výrazně skeptický a spíše bych řekl, že jde o to, že policie má dalších 22 nevyřešených případů které by ráda na někoho hodila, ale pokud se tím tak chlubí, tak bude rozumné její tvrzení prověřit. Pokud se ukáží jako pravdivá, tak myslím, že satanisté mají problém ;-]

Podle mně obecně každý náboženský extrémismus je zralý na izolaci od zbytku společnosti (ať je to satanismus, judaismus, krasťanství...), ale tohle je fakt případ :lol:
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 7. 4. 2017 09:47

Sam diabol sa hra na anjela svetla. Takze to znamena ze krestanstvo je dezinformacie o Bohu,Jezisovi,P.M. rovnako ako budhizmus poskytuje dezinformacie o budhovi atd. atd. , cize satanizmus je zlo co napodobuje dobro a tvari sa ako ok. Takze rozne vierovyznania a krestanstvo ked nekoresponduju s bibliou su pod palcom cernoknaznikov - satanistov a bezne ucia cely svet satanizmu.
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod karel2121 26. 9. 2017 09:32

Celkově - tedy podle mého názoru - je satanismus výplod křesťanství a vznikl jako výsledek odporu proti křesťanství. V jiných náboženských systémech se nic podobného satanismu nevyskytuje. Pouze v "křesťanských" státech.
Když jsem si pročetl Satanskou Bibli mistra La Vaye a podíval se tam na jména diblíků podřízených Satanovi - normální slátanina. Příklady?
http://www.satanic.estranky.cz/clanky/p ... jmena.html
Šiva v Satanské bibli pekelný démon podřízený Satanovi. V hinduismu člen boží trojice blížící se svým významem křesťansému Duchu svatému. (Brahma,Višnu, Šiva). Také jej tak indičtí křesťané porovnávají.
Ištar v satanké Bibli démon podřízený satanovi, v Babylonu Královna nebes.
Amon - v satanké Bibli démon podřízený satanovi, ve starém Egyptě búh vzduchu ztotožňovaný občas s Réem (Amon Ré), stvořitel světa. Jinak se blíží významem křesťanskému svatému duchu a Réovo oko je vyobrazené v katolických kostelech. :roll:

Jinak je zajímavé jak ve své "Bibli" mr. La Vay varuje před vyvoláním takových bytostí. :roll:
Naopak třeba Bhaktijogini používají meditaci o některém ze jmen bůžků na které se obrací aby došlo k jejich viditelnému projevu. Krásným příkladem je Ramakrišna a jeho vize bohyně Káli. (Stačí zagůglit)
Případně viz Joga od staré indie k dnešku (je volně na ulozto) v kapitole o Bhaktijoze.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků