Co je po smrti?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 3. 2013 14:45

Tak prečo potom žiješ,prečo sa nezabijes
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 3. 2013 16:08

Protože mě to baví.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 23. 3. 2013 16:12

:D
Já bych chtěla žít věčně :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 23. 3. 2013 17:20

Já ne, to musí být utrpení.. V starým Řecku nebo Spartě (teď nevím) se jako kletba kkdyž jsi někoho chtěla urazit "kéž bys žil navěky"
LammerOutsider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 3. 2013 17:40

Asi tak. Pár set nebo tisíc let to může být zábava (když máš velkou kliku), ale co až nás trefí nějaký pořádný šutr a lidé vymřou? Něco z vesmíru brutálně změní podmínky na planetě (teplota)? Nebo za pár miliard let bude končit svou pouť Slunce? Putovat vesmírem na pekelně rozehřátém a pak chladném balvanu to bych fakt nechtěl. No pořád budeš mít pěkný výhled do vesmíru na pekelně daleké objekty. Podle jedné z teorií jak se vesmír bude rozpínat, postupně přestanou vznikat nové hvězdy a nebude tak žádné světlo. Drejkao nechci tě urazit, ale chtít větší blbost si příliš nedokážu představit. I třeba prožít zbytek života v krutých bolestech je proti tomu ráj.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 3. 2013 19:19

Jack111 píše:Protože mě to baví.

Je dobre že ta baví vec,ktora nemá zmysel :-D
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 23. 3. 2013 19:44

Jakej smysl ma fotbal?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 3. 2013 19:59

Je to cinnost zotrocenych humanoidov,ktorí v hre našli zmysel života a zdroj obživy :-D
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 23. 3. 2013 23:49

Přesně tak - život smysl nemá. Navíc "mít smysl" je jen abstraktní vymyšlený termín použitelný jen v lidské společnosti.

Jack111: Když se mě někdo zeptá, kolik je hodin, jak bych tedy musel zareagovat, abys nemohl říct, že jednám jen sobecky ve vlastním zájmu?
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 3. 2013 06:36

Podle mne takova reakce neni mozna. Vzdycky se budes chovat tak, jak si myslis, ze to pro tebe bude nejlepsi.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 3. 2013 08:10

Hovorte láskavo za seba - ak život pre vás zmysel nemá,tak pre mňa a mnoho iných ludi život zmysel má.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2013 10:44

A ma zivot smysl obecne? Pro jacka taky smysl ma. Ale o tom se nebavime, nebo jo?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 3. 2013 20:01

Obecne? No sú ludia ktorí si život vážia a sú ludia ktorí nie.
Pre Jacka život zmysel nemá ale napriek tomu ho baví,tak to povedal.

ale ak ta zaujima naco zivot sluzi,odpoved som uz pisal tu viewtopic.php?p=9310838#p9310838
O poznani a dojmach sme sa bavili v tom vlakne
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2013 20:24

Obecne. Tim nemyslim tvuj, muj nebo jackuv. Tim myslim zivot jako takovej. Ze vubec neco, jako zivot existuje. Ale ja to vzdavam. Vzdavam minor swing, vzdavam tohle
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 3. 2013 21:08

tak skusim jednou vetou:
Zivot sluzi nato,aby sme zazili zazitky,ktore by sa inak zazit nedali.Takze zivot tym padom zmysel ma.Je to moj nazor,nikomu ho nevnucujem.

Samozrejme zivot kazdy travi tak ako vie a moze - to znamena zivot sa da zit roznymi sposobmi.Je to ako bavit sa o tom ci ma zmysel ze slnko svieti - proste svieti bez toho ci si myslime ci to zmysel ma a ci nie.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka