Co je po smrti?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 3. 2013 13:20

Sakra, škoda že neumím slovensky, zní to zajímavě ale půlce moc nerozumím :D
LammerOutsider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 3. 2013 14:05

Skús google prekladac:)
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod polda 22. 3. 2013 14:39

negatívnym entitam

to nedá ani google
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Drejkaa 22. 3. 2013 15:48

LammerOutsider píše:Sakra, škoda že neumím slovensky, zní to zajímavě ale půlce moc nerozumím :D

Pane jo, kolik Ti je let? :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 3. 2013 16:21

forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 3. 2013 16:22

Vyrůstal jsem se v Českém státu a se slovenštinou nepřicházím do kontaktu... Takže mi bohužel občas fakt dělá problémy :-/
LammerOutsider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 22. 3. 2013 16:23

No to nič nenarobíš :D Tak sa nemrač, lebo budeš mať vrásky :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 22. 3. 2013 16:24

To by me zajimalo, co clovek musi delat, aby neprichazel se slovenstinou do kontaktu. Dyk su slovaci vsude, obzvlastn na "ceskym internetu" :shock:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Drejkaa 22. 3. 2013 16:28

Takový dávný příběh, když jsem po prvé jela do Česka, jela jsem kamarádkou do Temelína, v Budějovicích jsme nastoupily na autobus a já říkám tý kamarádce, ať se zeptá řidiče, jestli jede do Temelína...tak se zeptala, přišla za mnou a říka, že jede kolem věznice...tak tak nějak přemýšlím a říkám si v duchu, že tam snad žádná věznice není...tak jsem se šla zeptat řidiče já, jestli jede do Temelína a on mi s vážnou tváří říka: Jo! Říkal jsem Vaší kolegyní, že jedu kolem vesnice! :) :) :)
A bylo mi to jasný...
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 3. 2013 16:30

tak co uz,v skole ma neucili Esperanto ale ucil som sa slovencinu.Aki su ti ludia blbi,ani na spolocnej reci sa nevedia dohodnut.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 3. 2013 16:36

suk píše:To by me zajimalo, co clovek musi delat, aby neprichazel se slovenstinou do kontaktu. Dyk su slovaci vsude, obzvlastn na "ceskym internetu" :shock:

Možná to přijde někomu divný, ale když na "českým internetu" narazím na slovenštinu - články, příspěvky, komentáře - tak je přeskakuju pokud to není nijak důležitý, protože mi to na přelouskání a pochopení obsahu přijde náročnější než když to je v angličtině. Je to divný, protože přece bych měl raději umět slovanský "příbuzný" jazyk než angličtinu, ale možná tím že je to tak podobný a přitom tak jiný...
LammerOutsider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 22. 3. 2013 16:49

Protoneus píše:Podrobnosti o této reinkarnaci za živa nám jistě poskytne nějaký materialista ;-) .

A vy byste mě nemohl zasvětit?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod polda 22. 3. 2013 18:07

Šak pokud by na tebe každý den z 50% mluvili slovensky tak bys to taky dal. Slováci maj jednu berlicku a to že spousta filmů běží stále v jejich televizi česky. Což u nás už dávno není. Na druhou stranu se přiznám že líp rozumím polákům(nesmí to přehánět s rychlostí) a chorvatům. Akcent mají podle mých uší bližší češtině než slovenština.Zas slovinština je total off. To může rovnou mluvit maďarsky.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 3. 2013 18:15

zaujimave,my zase nerozumieme poliakom ale cechom velmi dobre.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 22. 3. 2013 18:28

Se slovenčinou problém nemám, ale strašně divná mi přijde obecná čeština, viz. např. poslední příspěvek od LammerOutsider:
Možná to přijde někomu divnÝ, ale když na "českÝm internetu"...

Brrrr... :-! :-D

trent: Tou výměnou těla jsem pochopil výměnu na nízké úrovni molekul a atomů. Představ si, že nějak označíš např. všechny molekuly vody ve svém těle (těch je asi nejvíc, jsou jednoduché a snadno se představuje jejich koloběh) a průběžně bys je sledoval. Je otázkou, kolik těch původních molekul zůstane v těle po X letech, jaký je jakýsi poločas jejich obměny.
Pokud je to tak, zajímalo by mě, jak se došlo k tomu číslu 7 let...
Zyzzy
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka