Co je po smrti?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 15. 9. 2006 21:27

skus si o tomto precitat nejaku knizku... A dozvies sa vselico nove.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maruška 16. 9. 2006 04:51

Weslo píše:no zatím je mi to jedno a až umřu tak to zjistím...takže tuhel debatu nechápuc/quote]

Pokud tě debaty takového druhu nezajímají a jejich smysl nechápeč, pak ovšem já nechápu proč se jich zůčastňuješ... :lol:
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikdo37 16. 9. 2006 19:00

Aby řeč nestála.Néééééé:?????? :mrgreen:
nikdo37
Čtenář

Odeslat příspěvekod PachezZ 16. 9. 2006 21:00

Já to řeknu takhle : nevim co bude a když o něčem nevim tak nemůžu říct že to nemůže existovat...

Spíš ale věřim že něco bude...

Ad ty Lucidní sny - stalo se mi to asi dvakrát - nesnažil sem se to ani nijak vyvolat , ještě sem ani nevěděl že něco takovýho může být... - úžasnej půocit je okamžik kdy si uvedomite že sníte a začnete ten sen naprosto vědomě řídit a určovat jeho průběh... Je to něco jinýho než když si uvědomíte že sníte v případě nějaký noční můry - u noční můry si prostě přejete se probudit a nic jinýho nemůžete ale u toho lucidního snu je to opravdu zážitek...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ParizaK 21. 9. 2006 22:52

Viete ked sa na pohlad na smrt pozriem z jednej strany tak taky bezsenny sen by nebol az tak zly... ale sme si isty ze ho chceme spat??? Ja neviem ako vy ale ja nechcem aby som proste zaspal a uz sa nezobudil... chcem si pametat ako moc som milovaj moju holku chcem si pametat tvar mojej matky chcem si pametat ludi ktorych som mal rad a ktorych som nenavidel chcem si pametat kdo mi dal cez drzku a kdo mi ju hladil nechem zabudnut... proste nechem ... a preto sa snazim hladat cestu v nejakych najpravdepodobnejsich nabozenstvach na jednom nemenovanom webe sa pisalo ze Rusky vedci maju POTVRDENU existenciu duse.. a ak existuje dusa tak preco by nemal byt posmrtny zivot.. niektory ludia prirovnavaju dusu k vtakovy v klientke...rozhodne kazdemu doporucam knizku od R.A.Moodyho Zivot po Zivote.. je to neskutoce zujimava knizka o klinckej smrti.. neviem ako vy ludia ale ja nechcem fakt spat ten bezsenny sen... druha vec je ze mi to uz asi bude jedno ze :nenapadne :nenapadne ale ja nechem spat... proste nechcem,... :( mam zo smrti depky kazdy den... kazdy den trpim a myslim na to co so mnou bude tak za 50 rokov viem ze to nie je dobry pristup a viem ze by som si mal uzivat ale ja mam proste strasny strach ktory neviem premoct nech s nim bojujem kolko chcem... a preto chcem verit napr. v reinkarnaciu alebo v posmrtni zivot... neviem ci si to len nakecavam alebo to je pravda... to uvidim az skapem.. potom kazdemu z vas napisem sms ake to je :)) ak vam nedojde tak viete ze to je bezsenny sen :)))
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pepinoo 22. 9. 2006 15:53

Ono přečíst si knížku je taksi jaksi málo. I blible je knížka, kde je cosi o budoucím životě a Korán je knížka kde je cosi o budoucím životě. A podle cintátů z Bible viz Starý zákon: Posmrtný živote není.
5. Nebo živí vědí, že umříti mají, mrtví pak nevědí nic, aniž více mají odplaty, proto že v zapomenutí přišla památka jejich.
6. Anobrž i milování jejich, i nenávist jejich, i závist jejich zahynula, a již více nemají dílu na věky v žádné věci, kteráž se děje pod sluncem.
A podle Nového zákona zase je
Kristus na kříži k lotrovi po pravic :Ještě dnes budeš se mnou v ráji.
A podle Koránu také existuje a kdo uvěří v Krista skončí v pekle, protože přidružuje k Alláhovi.
V obě knihy věří stovky milionů lidí. A přezto minimálně jedna z nich musí v něčem lhát. Protože nemůže ten kdo uvěří v Krista zároveń
po smrti nežít, žít v ráji a žít v pekle.
Každou knihu je potřeba brát s rezervou.
Já beru pouze to, co si mohu sám pokuisně ověřit. :wink:
Pepinoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maruška 23. 9. 2006 04:22

S tím Pepinoo scela souhlasím. Také se snažím si ověřovat věci, týkající se duchovního světa a má to velice zajímavé výsledky.
Ale zase návody k pokusům jsou hlavně v knihách. Takže knížky nejsou až tak úplně k zahození.
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elit 23. 9. 2006 22:48

Co je po smrti? Pach spalenyho masa, v horsim pripade zizaly az v mozku. Nic jinyho po smrti neni.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nikdo37 24. 9. 2006 19:28

nikdo37
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2006 20:34

Co je po smrti? To se nikdy nikdo nedoví, bohužel :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 06:21

seterwohipikule píše:Co je po smrti? To se nikdy nikdo nedoví, bohužel :wink:-/quote]

rikal sem ze vam poslu tu sms... :)) tak ale opytajte sa sami seba nebolo by krasne zit do nekonecna v nejakom inom svete kde by bolo vsetko dokonale kde by ste mali LITREE pive a tequily a nad hlavami by vam lietali giganticke listy marhuany a pod nohami by vam vyrastala hasisova trava a tiekly by rieky plne absinthu :?: hehe ja by som to bral :) :) :) :twisted: :twisted:
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 9. 2006 09:22

ParizaK: Jo, to by jsem bral :lol: No a kdo, koneckonců ne, že?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 19:55

seterwohipikule píše:ParizaK: Jo, to by jsem bral :lol: No a kdo, koneckonců ne, že?e/quote]
hehe.. no co ja vim.. :)) kdo by to nebral... myslim ze sou lidi ktery by rekli ze to nechcu ale mne sa proste ako cloveku nechce verit ze po smrti nic neni.... to by zivot nema zmysel a cely cas by sme zili len tak pre nic za nic .. nehovorim ze po smrti je ta predstava co som napisal :))) ( mohla by ) ale ja by som sa uspokojil a pivovym rajom :))
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 9. 2006 08:35

Líbilo by se mi, kdyby se má duše usadila někde ''nahoře'' v hospodě a tam pořád kalila 8) ''Tam nahoře'' se tomu říká ráj a v hospodě bych se jako v ráji cítil.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ParizaK 26. 9. 2006 13:38

seterwohipikule píše:Líbilo by se mi, kdyby se má duše usadila někde ''nahoře'' v hospodě a tam pořád kalila 8) ''Tam nahoře'' se tomu říká ráj a v hospodě bych se jako v ráji cítil. /quote]
tak to si pis :D :D to by bola dost pecka ale zober si to tak ze keby po smrti nebolo nic aky by mal zivot vyznam?¨ :| :| ale aj tak mam strach.. ale vela veci na svete skor usvecuje existenciu posmrtneho zivota ako ze by nic nebolo a ja verim aj v to ze po smrti nieco je... vies no ja nechem spat a nemat sny a nevediet o sebe a nemam moc rad tie skepticke pohlady na vec ktore tu ma dost vela ludi :) :)
ParizaK
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka