Konspirační teorie "velký třesk"

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Miro25 13. 3. 2018 16:15

Chtěl bych se zeptat jestli tu má někdo jiný názor na vznik planety? ...je to takové diskutabilní téma tak jestli tu někdo je tak piště..

Můj názor je takový že velký třesk pravda být nemusel, co třeba že jsme ovládáni jinými civilizacemi? Třeba sme jen takový pomocný králík? Třeba už sme tu byli takhle desekrát a cyklus se pořád opakuje, co vy na to?
Miro25
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 14. 3. 2018 15:23

Miro25 píše:Chtěl bych se zeptat jestli tu má někdo jiný názor na vznik planety? ...je to takové diskutabilní téma tak jestli tu někdo je tak piště..


Přinejmenším naše planeta je mnohem mladší než Vesmír. Vznikla tedy mnho miliard let poVelkém třesku (ať už jím máte na mysli jen počáteční singularitu nebo celé období tisíců let před zprůhledněním Vesmíru. takže vznikla určitě jinak než přímo oním dávným velkým třeskem.

Inženýry z Magrathey, pracující na zakázku Myší, či nějakého potměšilého Boha, který nás vytáhl ze zálohy před 10 minutami včetně našich pamětí a archivu této diskuse, samozřejmě nelze nikdy definitivně vyloučit.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miro25 14. 3. 2018 18:20

dobře pod názvem velký třesk sem to tak úplně nemyslel, v tom máte pravdu že ze vznikla až poté, ale tak dobře..

třeba už bylo něco i před velkým třeskem..
no to ovládání země že nás má někdo třeba jen za pokusný králíky a smějí se nám od někud to není špatná teorie nedá se to vyloučit...však co mi zatím jsme, zatím jsme ani žádnou jinou planetu nekolonizovaly a to do budoucna pro přežití lidstva asi bude třeba, a paty ze sluneční soustavy jsme taky zatím nevytáhly tak bůhví

defakto střet s mimozemštany byl pro nás byl nejspíš začátek zániku
Miro25
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 15. 3. 2018 15:12

Miro25 píše:třeba už bylo něco i před velkým třeskem..

Je otázkou, jestli má ono "před" vůbec smysl.
Může to totiž být otázka typu "Co je severně od severního pólu?"

Miro25 píše:však co mi zatím jsme, zatím jsme ani žádnou jinou planetu nekolonizovaly a to do budoucna pro přežití lidstva asi bude třeba, a paty ze sluneční soustavy jsme taky zatím nevytáhly tak bůhví

Aha. Takže vy ženy ne. A co nějací muži?

Miro25 píše:defakto střet s mimozemštany byl pro nás byl nejspíš začátek zániku

Možná i pro ně.
Myslím, že na obou stranách by se mohly najít mikroorganismy, které by biosféru druhé stany pojaly jako zajímavý a bezbranný zdroj potravy.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 22. 3. 2018 18:49

Oni nějací ti pofidérní mimozemšťané mohou být daleko blíž než si myslíme. Kdyř se podíváme např. na Indické bájesloví tak existují podle něj jacísí tvorové - nazývají je vidjádhary od Vidjá vědění, a adhara držet - kteří měli jakési létající stroje podbné UFO :hm
A bych doplnil, podle indických pověstí je jejich svět s naším skoro propojený.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků