Konec sveta stanoven - uz zas - tentokrat na 21. 12. 2012

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 5. 2010 00:17

aquarkko píše:to musím teda za těch dva a půl roku stihnout moc věcí... :hm

stihnem si "štouchnout" ? 8-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 5. 2010 18:14

já šťouchaný brambory moc nemusím, radši kašu :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 20. 5. 2010 19:21

mareq0 píše:Medy-Pohodicka: A co říkají karty o konci světa ? Nebo snad o tom "mlčí" ? ;-)

Zeptám se karet: PnH stávající partner, 6H úspěch a 7D nejasnost - že mnozí první budou poslední a mnozí poslední mohou být první. ;-) Jinými slovy, že vůbec není jisté, zda někteří mocní u moci zůstanou. :hm
Medy-Pohodicka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 26. 5. 2010 17:55

aquarkko píše:já šťouchaný brambory moc nemusím, radši kašu :)


do šťouchaných brambor doporučuji přidat drobně nasekanou cibuli, je to bašta, teda pokud je k tomu ještě pořádný řízek
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 8. 6. 2010 09:15

Především bych rád poděkoval všem, kteří odpověděli v aketě zde:
link odstraněn
A pak mám takový poznatek: nejen já mám takový pocit, že není co řešit. Nejen kartomani a kartářky budou řešit zcela nové problémy, ale až sekundární, jako důsledek toho, že lidé budou spokojenější, nebudou mít tolik potřeb, ale budou hledat nové životní hodnoty a nový styl. Když lidé opustí hodnoty konzumního životního stylu, sníží se zisky všeobecně a pak nastanou ony sekundární problémy, budeme muset nemít tolik potřeb. Vidím to jako vizi budoucnosti, uvidíme.
Naposledy upravil myšpulín dne 8. 6. 2010 17:32, celkově upraveno 1
Důvod: reklama odstraněna
Medy-Pohodicka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndyF 9. 6. 2010 10:38

Tohle na ceka...zase tak strasny to neni, ne? And I'll catch you all later at the barbecue :-)
AndyF
Čtenář

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 14. 6. 2010 07:40

Adminovi Mišpulínovi jsem vysvětlil, že odkaz je zcela k věci, ukazuje názory a vize, on pak už nic nenamítal, tak snad zde odkaz zůstane. Na otázky v anketě odpovědělo asi 10 respendentů a odpovědi jsou různé podle názorového směru.
[Odkaz odstraněn. MgX]
Je tam hodnocení starého věku a vize věku nového, nelze rozpoznat, zda převažují konzervativní nebo reformační postoje.

//Linky na soukromé projekty jsou zakázány. Toto fórum neslouží k propagaci jakýchkoliv soukr. projektů. Jestliže máte zájem o reklamu Vašeho webu, obraťte se laskavě na příslušné oddělení naší společnosti. Děkuji za pochopení. MgX
Naposledy upravil Medy-Pohodicka dne 14. 6. 2010 13:37, celkově upraveno 1
Medy-Pohodicka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 14. 6. 2010 10:15

Mám takový dotaz: komu bude patřit svět, až bude zcela zadlužen? Kdo to ví?
Medy-Pohodicka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 6. 2010 13:04

Jak zcela zadlužen? To jako že teď je z části zadlužen? Komu patří třeba Argentina?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 14. 6. 2010 13:36

Jack111, já uvažuji takto: na straně jedné máme odpovědnou vládu, která usiluje o vyrovnaný rozpočet nikoli tím, že by stát prosperoval, ale že se sníží platební schopnost obyvatelstva. Lidé nebudou mít na živobytí, jejich příjmy zcela spolknou povinné platby. Na straně druhé nám všem kdokoli půjčí na cokoli ihned a bez ručitele. To zákonitě povede k zadluženosti a protože je to všeobecný trend nejen u nás, ale v Evropě i zámoří, tak přemýšlím o tom, kdo vlastně tuto tendenci nastavil a kdo z toho pak bude mít prospěch. Předpokládám, že vývoj spěje k mocenským změnám právě touto cestou. Bankéře a banky považuji pouze za nástroj, nikoli za rozhodující a řídící sílu.
Medy-Pohodicka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod respublica 13. 7. 2010 17:04

Koniec sveta s presným dátumom a manipulovanými polopravdivými dôkazmi je len výsmech luďom a smutné priťažovanie namiesto pomoci tým, ktorí tomu veria.
respublica
Čtenář

Odeslat příspěvekod sioga 6. 5. 2011 18:03

mozna bude aj driv 21 tohoto mesice http://www.google.cz/search?hl=cs&q=hel ... 97324b9fc6

jen doufam ze se do te doby, stihne v mem zivote stat jina udalost, a jinak uz se tu netajim, ze nic jineho lidstvu nepreju.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pannicca 13. 10. 2011 12:40

Citáty z Tarkovského teoretického díla:
"Co je krása, nikdo neví. Naše představa krásy, idea krásy, se v průběhu dějin měnila,
měnila se s filosofickými názory, i s proměnou bytosti během jejího vlastního života.
Proto se domnívám, že krása je vlastně symbolem něčeho jiného. Čeho ale přesně?
Krása je symbolem pravdy. Nemyslím pravdy ve smyslu pravda a lež, ale pravdy jako
cesty, po níž se člověk ubírá. Krása každé epochy – tedy krása vztahující se k určité
epoše – svědčí o úrovni vědomí, jaké lidé tohoto období měli o pravdě."

http://translate.google.cz/translate?hl ... md%3Dimvns
pannicca
Čtenář

Odeslat příspěvekod mrgoro 3. 9. 2012 22:57

Pokud si chcete přečíst zajímavé citáty, tak doporučuji web, který jsem nedávno objevil. Adresa je http://citaty.peoplelovepeople.com/ a když tam zavítáte, tak určitě něco zajímavého najdete. Citáty mají řazený dle sekcí a je to zajímavé počteníčko.

Ještě se vás zeptám jestli nemáte pocit, že ty nejlepší citáty vznikaly v dávné minulosti a teď už se toho moc neplodí?

Jirka
mrgoro
Čtenář

Odeslat příspěvekod trodas 16. 12. 2012 23:48

Tak už i NASA udělala video, aby uklidnila lidi... 8-D



...NASA lhářům sice nevěřím ani slovo, ale faktem je, že tvrzení o konci světa je asi stejně přijatelné, jako že když ručička na hodinkách dorazí k dvanáctce, tak svět skončí :roll:

Daleko víc by mně zajímalo, jak přesně trefili Mayové to protnutí roviny otáčení galaxie toho 21.12.2012 :?: Zdali mají i přesnější čas než den (např. hodinu) a jak přesně to trefí.

Jediné, co tohle uklidňující video dokazuje je, že NASA je politická organizace, která se stará, aby lidi nepanikařili.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků