zakazat Islám? - Anketa

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Měl by se v civilizovanem světě evropy zakazát islám?
Ano měl by se zakazat. 42 %  45%  [ 42 ]
Možná by se měly udělat nějaké kroky 14 %  15%  [ 14 ]
Spíš asi ne 8 %  8%  [ 8 ]
Určitě ne 28 %  30%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 92

Odeslat příspěvekod trent 9. 11. 2009 20:35

No nechápeme... Na jednu stranu tu říkáš, že islám bojuje proti všem ostatním, a chce je zahubit a na druhou stranu řekneš, že máš přátele muslimy a že jsou v pohodě. Takže proti tobě jako ateistovi(předpokládám) nebojují, nebo ano? Nebo chceš říct, že většina muslimu je součásť nějaké militantní buňky a zrovna tvý přátele jsou světlou vyjímkou? Promiň, ale mám pocit, že to paušalizuješ a to ještě tak jak se ti to hodí. Já nevidím nic špatného, že se pomodlí. Prostě nevidím. I ty máš v zaměstnání nárok na přestávku. Samozřejmě zaměstnavatel má jiný náhled na čoudovou, než na to, když si dáš sváču, protože kuřákovi většinou nestačí za 7,5 pracovních hodnin 1-2 cigarety. Protože se předpokládá, že těch čoudovejch bude víc.
K těm bombám na náměstích...vzpomínáš na IRA nebo ETA?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 9. 11. 2009 20:41

No tak ono není pochyb o tom, že se korán dá velice snadno vyložit násilně. A taky se najde příliš mnoho muslimů, který si to tak vykládají, než aby se to dalo jen tak přejít.
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 21:02

trent: mám přátele muslimy, kteří to prostě neberou tak vážně, bavěj se českym humorem, mluvěj česky líp než já atd...

ještě vsuvka: četl sem korán, ne celej (přestal mě bavit), bibli (oba zákony), mein kampf, euroústavu.......

ano IRA, ETA jsou prostě zločinné organizace, ale extrémističní muslimové také zakládají zločinné organizace, ve jménu koránu, protože jim hraje do karet (stejně jako mein kampf náckům), prostě všechno to pozatýkat...

a ono je toho u muslimů víc než jen bomby, např. naprosto žádná práva žen...

brutal: souhlas...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 9. 11. 2009 21:06

Grammator: Pozatýkat všechno? Takže tedy i ty tvoje kamarády?
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 21:13

ne, členy zločinných organizací...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 11. 2009 21:15

trent píše:Proč zakazovat islám jako náboženství? Mě by jen zajímalo kolik toho o islámu víš, když toto řekneš. Nakonec by jsi mohl to semé udělat s křesťanstvím(což jsi napsal). Ale ruku na srdce. Je křesťanství extrémistické? Není, dokud se jím nebudou zaštiťovat extrémisti a fanatici. To je stejná situace jako v případě toho islámu. Co třeba hustiti...bojovali za "dobrou" věc, ale jak to vypadalo...Proti náboženství jako takovému nic nemám, naopak bych řekl, že pro nějakou morální disciplínu je naopak prospěšné, ale v okamžiku, kdy se něco dělá ve jménu náboženství, začíná to s.m.r.dět.

Zoufale cituji sám sebe, ale reagoval bych asi stejně...odmysli si tu větu, kde se ptám, kolik toho o islámu víš.
K těm ženám...Jiný kraj, jiný mrav. A nebudu to hodnotit, protože mi to nepřísluší. My máme nějaké zvyky, oni mají nějaké zvyky(ať se mi,líbí nebo ne). Jen dodám, že přístup k ženám, zvlášť ortodoxních muslimu, se mi nelíbí, ale to je asi tak jediné, co tím mohu dělat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 22:11

Myslím Chlapci, že jsem Tu někde o ženskejch a skrytém Matriarchátu tady vícekrát psal, proto stručně: Matriarchát vládne Světem, i když si to Páni Tvorstva nepřipouštějí! To platí v Itálii, na Balkáně, v Orientu, v Africe, v Asii, na Dálném východě, v Amerikách v Austrálii, tuplem v Evropě, prostě všude i u Eskymáků, he...Stáčí pozorovat s Empatií, nebo s nima chvíli,,žít,,.
...Nekecám. Matky jsou těmi strážkyněmi Rodu a poslední inštancí i když skrytě! Hmmm pochopitelně , že to platí i u Arabů a jiných Muslimů. A všech dalších náboženstvích...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 23:19

nebudu to tu pitvat...

trent: však já ti neodporoval...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 11. 2009 07:27

Já ano:-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 11. 2009 08:03

já vim :mrgreen:
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 19. 11. 2009 14:28

Ano, som za zakazanie islamu. Ale v tom pripade treba zakazat akekolvek nabozenstvo. Lebo islam nie je o nic horsi ako krestanstvo ci judaizmus.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juanitos 20. 11. 2009 14:28

droopy: Treba hlavne odsúdiť ľudí, ktorí sa k tým náboženstvám hlásia, ale žijú úplne inak... V čom je učenie kresťanstva či judaizmu rovnako zlé ako islam?
Juanitos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod droopy 20. 11. 2009 21:16

kazde z tych nabozenstiev ma patent na pravdu a aktivne za nu bojuje na ukor vsetkych ostatnych. to uplne staci.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 11. 2009 23:13

Co to je za blbou otázku?? KDO má zakázat Islám?? To jde? Napíšeme do Iránu "zakázali jsme vám Islám"... Jojo.
Chichi: přemýšlet se má hlavou, nikoliv ústy...
...bych založil vlákno "zakázat přemýšlet?-anketa"... ono i to myšlení je koukám dost nebezpečné...
Dr.Watson
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 21. 11. 2009 12:33

droopy píše:kazde z tych nabozenstiev ma patent na pravdu a aktivne za nu bojuje na ukor vsetkych ostatnych. to uplne staci.

Judaismus?
brutal2
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků