zakazat Islám? - Anketa

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Měl by se v civilizovanem světě evropy zakazát islám?
Ano měl by se zakazat. 42 %  45%  [ 42 ]
Možná by se měly udělat nějaké kroky 14 %  15%  [ 14 ]
Spíš asi ne 8 %  8%  [ 8 ]
Určitě ne 28 %  30%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 92

Odeslat příspěvekod EKKAR 25. 11. 2009 08:10

aquarkko píše:pokud vím, tak pro toto existuje slovo trojjediný

Anebo taky "Svatá Trojice" čili v některých jazycích "Trinity"... Jenže pořád je to výklad, který NĚKDO VYMYSLEL A HLÁSÁ HO MASÁM - projevovat svou vlastní víru se v takové společnosti rovná svatokrádeži a jako takové je to velmi citelně postihováno...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Juanitos 26. 11. 2009 15:43

EKKAR píše:Juanitos, myslíš, že SÁM, ve své a výhradne SVÉ víře by na takovou pí.čovinu přišel? Nemyslím, že by kterýkoliv INTELIGENTNÍ tvor měl VROZENÉ sebevražedné tendence - takovou filozofii musel někdo VLIVNÝ A VLIVUCHTIVÝ (rozuměj MOCNÝ A MOCICHTIVÝ) vymyslet a prosadit - a už jsme někde jinde, než je OSOBNÍ VÍRA, nemyslíš?


V tomto bode s tebou úplne súhlasím, tí ľudia sú ovplyvnení, klamaní a v slepej nevedomosti sa obetujú pre blbosť ale aj blaho iných...
Juanitos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod brutal2 26. 11. 2009 16:47

EKKAR píše:Juanitos, myslíš, že SÁM, ve své a výhradne SVÉ víře by na takovou pí.čovinu přišel? Nemyslím, že by kterýkoliv INTELIGENTNÍ tvor měl VROZENÉ sebevražedné tendence - takovou filozofii musel někdo VLIVNÝ A VLIVUCHTIVÝ (rozuměj MOCNÝ A MOCICHTIVÝ) vymyslet a prosadit - a už jsme někde jinde, než je OSOBNÍ VÍRA, nemyslíš?

To je pěkná kravina. Náboženský fanatici tvoří jen zlomek sebevrahů.
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 26. 11. 2009 19:19

A oni "normální" sebevrazi vědomě někoho jiného zabíjí?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 11. 2009 19:24

Brutal - nemluvím o běžných suicidentech - mám na mysli suicidální atentátníky, naverbované mezi naprosto normálními lidmi "z ulice" - které by samy samotné nikdy nenapadlo opásat se vestou nacpanou trhavinou nebo si sednout za volant auta napěchovaného tímtéž svinstvem či za řídítka motorky s bombou na nosiči a jít (jet) "to zmáčknout" někam k policejní stanici nebo před základnu cizozemských vojáků. Metody vymývání mozků jsou známé minimálně od WW II. - a to, že drtivá většina sebevražedných atentátníků jsou muslimové, nepopřeš taky. Nejdřív si o tom všem něco zjisti, než začneš něco plácat - informací je plný net - jen to chce chtít si to zjistit...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Juanitos 27. 11. 2009 23:24

EKKAR píše:Anebo taky "Svatá Trojice" čili v některých jazycích "Trinity"... Jenže pořád je to výklad, který NĚKDO VYMYSLEL A HLÁSÁ HO MASÁM - projevovat svou vlastní víru se v takové společnosti rovná svatokrádeži a jako takové je to velmi citelně postihováno...


Kde si zažil, že ťa za tvoju vlastnú vieru niekto potrestal? Pokiaľ viem, tak jedine v islamistickom svete sa odpadnutie trestá (väčšinou smrťou), inde ťa maximálne vylúčia, ale to je normálne, keď nemáš rovnaký názor napríklad na politiku, aj z politickej strany ťa vylúčia alebo ešte skôr z nej ty sám odídeš...
Juanitos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 11. 2009 13:58

Já mám svou víru - věřím si v co JÁ chci, dospěl jsem si k ní svým vlastním způsobem a nikomu ji nenutím - a každýmu po mojí víře ho*no je, takže mi všechny církve (a politici jakbysmet!) můžou ... (to, co hajzlpapír musí)!!! Z toho plyne jedno - kdo se chce dát ovládat, ať si věří v to, co mu vnutí někdo jiný - já mu do toho kecat nebudu. Ale pokud se někdo bude navážet do mne se svou vírou a tu mou mi hanět a nutit mě k přestupu na jinou, vezmu na něj první věc, kterou mi život pod ruku přinese - a klidně v případě potřeby i zbraň.
A trestů za jinou víru, než byla oficiálně uznávaná máme i v naší historii neúrekom - ještě nepříliš dávno v minulosti stačilo projevit sympatie s někým, kdo už nevydržel šlapání po hlavě a "zdrhnul za kopečky" - a člověk měl o nejrůznější nepříjemnosti postaráno - vždyť i Ty sám, Juanito, uznáváš, že "politická" víra nemá daleko do té náboženské... Nevím kolik máš roků, ale já tu dobu zažil. A už jsem měl dost rozumu na to, abych ten stav chápal - a nechápal, proč se lidé nebouří. A oni se vzbouřili...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Juanitos 28. 11. 2009 23:04

Nemyslel som tým, že politická viera sa podobá náboženskej, teda minimálne kresťanskej isto nie, lebo veriť dokonalému a milujúcemu Bohu, ktorý ti chce dobre je úplne iné ako veriť presvedčeniu tej ktorej politickej strany, kde sú len nedokonalí a sebeckí ľudia... Tvoju vieru ti neberiem, mňa ti to len zaujíma kto čomu verí a prečo... V 1989 som mal 17, ale nezažil som žiadne prenasledovanie ani príkorie, tak som to nevnímal ako zlé obdobie. Mamina ma so sestrou vodila do kostola (to som ešte nemal osobnú vieru) a otec bol presvedčený komunista, ktorý ale nikomu neškodil, len bol presvedčený, že verí v dobré zriadenie... Čo sa týka bránenia vlastnej viery zbraňou, to záleží od okolností ale ak niekto kvôli viere na druhých útočí bombami, či už si tú svoju vieru vykladá správne alebo nesprávne, to už je príliš.. Demokracia v Európe kvôli nepokojom islamistov upadá, keď sa jeden človek ohradí, že nemôže byť v triede kríž, že to ničí jeho dieťa, tak sa všetci ostatní musia prispôsobiť... Pokiaľ viem, tak demokracia ráta s väčšinou, keď sa prispôsobuje jednému, to je diktatúra...
Juanitos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 2. 2010 02:09

Někde jsem četl o mohamedovi, že to byl lapka co přepadával karavany, tak ho nějaká obchodnice zaměstnala, aby jí už tolik neokrádal. Když jí pak začal šuk-at, ačkoli byla o 15 let starší, radši si ho vzala na dobu určitou. No a pak se v kopcích natolik rozvášnil se svojí vodní dýmkou, až se mu "zjevil arcianděl gabriel". No a ten ho navedl k tomu, aby zlegalizoval všechny svý špatnosti tím, že je sepíše a začne šířit dál. Když dorazil domů, tak vymyslel islám a vůbec prvním muslimem se stala jeho stará. Fakt zajímavej článek...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 13. 3. 2010 09:42

Teď jsem četl další článeček, že po smrti svý starý opravdu starý starý si narazil šestiletou a ta mu ukázala sexuální ráj tak dobře, až mu vyš-ukala mozek. Proto ji udělal hvězdou svýho harému. Když si člověk všechny tyhle informace radši začne ověřovat v dalších pramenech, najednou zjistí, že každý takovýhle novodobý náboženství má hodně daleko k Bohu. Tak daleko, že spíš vzývají Ďábla, kterého mají na dosah.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romanzmykulova 13. 5. 2010 00:09

Islám, komunismus, fašismus jsou nebezpečné ideologie. Pokud někdo stále pochybuje o tom že islám je náboženství míru doporučuju kouknout na http://mediaoislamu.cz. Od teorie k praxi a zpět :-)

Všechny náboženství a kultury si nejsou rovny, náboženství, kteréhož stoupenci stále onanují nad 1400 let starou knihou je zarážející, prej je korán nejdokonalejší ze všech knih je to slovo boží bla bla bla... ve skutečnosti je to dokonalý nástroj psychoteroru viz http://koranoislamu.cz

8-P
romanzmykulova
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 5. 2010 05:11

No Romane, co Ti na to říct?! Díky za link na koran cz. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 5. 2010 08:43

roman: a co stoupenci, kteří onanují nad postavou člověka, jež nemusel ani existovat? Jež ve jménu víry vraždili, upalovali...A to skoro po celém světě. Ty jsou v pohodě?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 5. 2010 19:54

Ke svojí víře žádnýho tlampače nepotřebuju - a pokud si někdo myslí, že mne bude přesvědčovat o opaku, hezky rychle, stručně a ručně ho vyvedu z omylu. Jako onehdá páreček jehovistů - schodiště jim bylo ouzký. Nechápu, proč to samý neudělají i ostatní lidi - to přece nemůže být tak těžký pochopit, že když někdo tvrdí sám o sobě, že je kněz a jedině přes něj může k člověku "promlouvat vyšší moc", bude to asi bouda...Notabene když ten někdo hlásá nebo provádí takový přírodě odporující věci, jako je celibát, zneužívání dětí nebo přesvědčování jiných k sebevraždě. V tomhle spatřuju úplně stejnou nebezpečnost Vatikánu & spol stejně jako islámu. Obecně všech fanatiků, ale tihle dvoje jsou nejvíc rozlezlý po světě.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 14. 6. 2010 16:19

Diskuse o Islámu se zcela zákonitě obrátila k tématu náboženské tolerance. Zásady mohou být sebelepší, ale nakonec je ovlivní mocenský účelový zájem. Víra a náboženství není jen o stylu života, ale jde o mocenskou záležitost. Kdysi jsme si vybojovali náboženskou svobodu, ale vybojovali jsme si toho více, třeba 8mi hodinovou pracovní dobu a kde je tomu konec? Zcela účelově si můžeme přát prosadit svoji víru, obvykle s cílem osobních výhod, ale pak jde o to, jak a kdo naši víru přijme, jakou mírou krutosti svoji bude on bránit a jakou mírou krutosti budeme my naši víru prosazovat. Je to stejné jako ve vztazích. I tam musíme mít volbu, s kým se budeme stýkat a spolupracovat. Je ale potěšující, že se o těchto věcech mluví, i když se toho v realitě zatím moc vyřešit nedá.
Medy-Pohodicka
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků