Jaka nabozenstvi ...

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 8. 2009 07:43

Kam Tě ta Noc zavála Docu Watsone?! Já bych raději zůstal v Česku...a něco bych pro ten všeobecnej marast hodnot se snažil udělat Tady!?...Najít Víru aspoň v ,,něco,,...zatím je to hodně těžký pochondr. A začít se musí u Mladejch, a to co nejdříve. Stáledoufající Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 14. 8. 2009 15:46

Zvonařskej, Ty mne také najdeš všude... Nevím, něco jsem řekl strýci Googlu a byl tu. A reglej... Neboj, Tě vychovám. Ty jsi mladej, já jsem mladej... Chronická puberta se tomu říká. Nemám prostě rád patenty na Rozum tam kde nemají ponětí co TO JE R. U. R. Vychovávat těžce... Ani bych to nechtěl a subjekt tuplem ne. Známe se a podle sebe soudím... Kolikrát Ti, Marcelline, maminka říkala abys nešahal na rozpálená kamna?? Kdo Ti ten puchejř pak foukal?? Nakonec... Znáš přece Innose, ne?
Dr.Watson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 8. 2009 06:51

Hale Docu Watsone, to máš jak ve Hrách, stále se musí zachraňovat nějakej svět!?...Proč? Protože sem dobře vychovanej synek, Mámou, Setonem, Londnem, Werichem a Foglarem - Jestřábem v Hochách od Bobří řeky...to to máš pak těžký a ten ,,vohnivej meč- štafetová pochodeň,,Ti již v ruce či na skříni zůstane áž za ,,hrob,,.Coby Druid a poustevník i Chodec a vědoucí, říkám , když náboženství a Víra tak ,,přírodní,, a všeobjímající a pro Každého...co si ho bude umět vážit a ctít. A ,,Bůh, Vúch... či Bozi,, je všude kolem nás i v nás, již od tý doby co bouchly Kamna.
No na Ty ,,kamna,,jsem šahal přes 30 let a,,staral,, se o Mladý, že...bohužel v dnešní době už na to nemám, tož aspoň straším na Netu, he ...zase Ty Mladý...To je moje náboženství a Chrám je ,,Pod Korunami Borovic, se Smůlou vonící na Slunci, Kde Oblaka bílá rychleji než kde jinde plují...Pojď se mnou Tam, prožít si plně celý Den, aby sis Večer mohl říct: Zítřku můj, buď si jaký chceš, dneska jsem Žil!,,...No bral bych třeba Žaponskej šintoismus a pod. nenásilné směry Víry. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 17. 8. 2009 14:39

Pěkně. Jsem rá, že tyhle autory nemám rád sám. Včetně Mámy... Jsem si vzpomněl, jak jsem sháněl k přečtení Mladé hlasatele a Vpředy... Vč. válečných čísel. Mazec, ale to zaujme jen Snílka, Staromilce a Tužebníka ačkoliv... Jojo, nebo Dalajlama. I když mne zaujal spíš Konfucius. Ono je to věc vývinu a zkušeností i prostředí. Dnešek tomu moc nepřeje. Jsou drsné hranice mezi lidmi, což mi vadí. Rychlé soudy, instantní přátelství ale i Vzácnosti jsou a Zázraky mají místo na Zemi, jen je vidět... Klokot řeky, zurčení potoku, stádo srn vykukující v mlze... Jednou jsem ve vánici se psicí koukal z cca 5-ti metrů na srnu pod keřem a ona na nás... Vykulení všichni tři... Anebo atmosféra kostela, když je prázdný ... Ono i to náboženství, má-li být k čemu je věcí Svědomí, Srdce a Tolerance. Proto bych nerozlišoval Druhy Náboženství ale vše právě z těchto Tří Pohledů.
Dr.Watson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 11. 9. 2009 21:14

Vážení,máme letos výročí 400 let od doby pozorování měsíce dalekohledem.Původcem není nikdo jiný,než proslulý Galileo Galilei.A to se slavná církev, se ze strachu o svoje koryta,plně angažovala v procesech s cílem tohoto slavného vědce zničit.Kdo ví,o co jde,ať blahořečí Galilea a kdo ví,o co jde,ať pošle církev do pekel.Nabízí se jiné místo,kam církev poslat,ale to si každý domyslí.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 9. 2009 21:28

Zdař, a přeci se točí, Nazdár,..., ale na blbou stranu?! Starec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Juanitos 12. 9. 2009 19:30

nazdar (novy) píše:....Nabízí se jiné místo,kam církev poslat,ale to si každý domyslí.

Myslím, že nie ty ale Niekto iný bude či už tebou spomínanú "cirkev" alebo kohokoľvek iného niekam posielať... Nehodnoť jedlo kým ho neochutnáš, hľadaj radšej živého Boha osobne a nepozeraj len zďaleka na nedokonalých ľudí...
Juanitos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nordic.pride 15. 2. 2014 00:16

4honza píše:Nahodim jedno klasicke flejmovaci tema, ale flejmy prosim na smetak :)

Je nejake nabozenstvi, nabozensky smer, ktere vas oslovilo (nutne jej nemusite praktikovat)?
Je nejake, ktere nesnasite, povazujete za zcestne?

A proc?

Zen, taoismus, pohanství, šamanismus, šinto, tradiční čínská mytologie... :-)

Tak nějak mne oslovila :-)
Nordic.pride
Čtenář

Předchozí stránka