Syn potřebuje spasit...

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trodas 30. 7. 2008 17:27

Křesťanské fórum - Zoufalá matka v krizi. Syn potřebuje spasit.

Obrázek

Jsem svobodná matka, málo přes třicet let. Nedávno jsem podstoupila operaci jenž vyžaduje, abych si na noc brala velké dávky prášků na spaní. Jsou velmi silné a spím pak opravdu tvrdě.

Asi před týdnem jsem se začala po ránu cítit bolavě a podrážděně v okolí mého konečníku. Nejdříve jsem si myslela, že by to mohly být možné vedlejší účinky léků, ale po konzultaci s mým doktorem jsem byla ujištěna, že to tak nebude.

Pokračovalo to a po mnoha dalších nocích jsem si zapoměla vzít mé léky. Usnula jsem bez větších problémů. Byla jsem šokována, když jsem byla probuzena později té noci díky ostré bolesti v mém zadečku. Rychle jsem si uvědomila, že je to způsobeno mým synem (
16 let starým) pronikajícím do mě análně. Byla jsem tak šokována, že jsem předstírala že stále spím, protože jsem nevěděla jak na to v tom momentě reagovat.

Prosím, jsem zoufalá. Nevím jak konfrontovat mého syna ohledně tohoto a obávám se jít znovu spát s mými léky. Miluji svého syna, ale cítím se zhanobená a ztracená. Jak to mám zvládnout? Modlím se, že jsem vychovala syna na kterého bych mohla být hrdá, ale cítím jako kdybych ho ztrácela a to mě trhá na kusy. Jak ho mám zachránit? :?:

...

:-S 8-S :shock:
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 31. 7. 2008 12:22

ja bych mu dala pres drzku bejt tou mamou, parchant jeden uchylna :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 7. 2008 12:47

myslím, že jedinej, kdo tady potřebuje spasit, je trodas...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 31. 7. 2008 19:51

aquarkko píše:myslím, že jedinej, kdo tady potřebuje spasit, je trodas...

Na mňa si zabudla? :hm :hm
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Biceps 31. 7. 2008 20:07

ty wole tak to je masakr! :shock:
kde mám maso? :shock:
Mr. Biceps
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 31. 7. 2008 21:02

No...já nevím co k tomu dodat :D Snad jen asi 50 smajlů :D :D :D :D ....
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gagarin 1. 8. 2008 14:05

Bezna vec,mojej byvalej susedke alkoholicke bezne robil podobne veci syn,jedna chorucka uz rozvedena osobka z petrovic,si nechcavala robit od dcery to co jej dcere robil jej chalan,samozrejme dobrovolne nasilu.Poznam chlapika tiez choruckeho co vysukal kozu na poli,super podivana+lizanie obrazovky. Brat vs. sestra vela prikladov z okolia. Farar vs. dieta osobne nepoznam,ale ich je dost.
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 8. 2008 15:11

gagarin: hmmm...predpokladam, ze ty taky nebudes normalni jako tve zazitky :roll: :hm
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhls 3. 8. 2008 19:37

Jsem věřící a budu se za Vás i za Vašeho syna modlit. Neslibuji modlitební stráž, protože na to v současné situaci nemám, ale cítím s vámi a obdivuji Vás za vaši odvahu udělat vše pro svého syna. Bylo by snad lepší, kdybyste mi napsala na můj e-mail, nechci vás oba v této choulostivé věci kompromitovat. Nebo alespoň napište, našla-li jste pomoc jinde.
jhls
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 3. 8. 2008 22:30

trodas: Křesťanský fanatik se za tebe bude modlit, není to milé? :mrgreen:
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 3. 8. 2008 22:49

Ježiš marja! Ježiš sorry, sem nechtěl urazit Ježíška a ani Marihuanu!

Teď k tématu... ROFL!

Gagarin: Zajímavé okolí, sám asi nebudeš moc v richtigu. Počítám že zarážíš výfuky, to tu ještě nebylo :D
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhls 4. 8. 2008 06:51

Andrew_R: Je mi Tě líto, neznáš pravdu a nepoznal jsi opravdovou lásku. To ale nevadí, Ježíš Tě miluje takového, jaký jsi. On chápe, že Ty jeho ne.
Přemýšlej o těchto třech větách, je to důležité pro Tvůj život. Nevíš, jak budeš ještě napaden, nejen hořkostí.
jhls
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 8. 2008 09:32

jhls: Ámen... Si snad děláš srandu ty fanatiku :D
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 8. 2008 12:40

nedělá :D ale k smíchu to je...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhls 4. 8. 2008 12:58

Sattero+aquarkko: Ježíš řekl: "Poznáte pravdu a pravda vás vysvobodí". Proč si dělám legraci ? Nedělám. Co je na pravdě fanatické ? Co je na tom, co řekl Ježíš fanatické ? Nebo směšné ?
jhls
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků