Bůh existuje, mám i vědecký důkaz

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod koubavit 1. 4. 2016 11:27

:shock:
Otec, který byl profesor teologie, mně dával pořád domácí vězení, a jelikož doma byla veliká knihovna, tak jsem doma od dětství četl knihy, abych domácí vězení nějak psychicky přežil. V knihách byla často zmínka o tom, že je zde Bůh, jsem zvědavý a tak jsem začal zjišťovat jak to je s tím Bohem.

Zjistit pravdu o Bohu bylo jako hledat jehlu v kupě sena, jedni v knihách říkali, že Bůh existuje a druzí zase říkali, že Bůh neexistuje, bylo to jako s tím vejcem a slepicí, co bylo dříve vejce nebo slepice? Jednou jsem navštívil otce na vysoké škole, když vyučoval, vystoupil jsem před žáky s otázkou, jak je to s existencí Boha?

Od té doby jsem už nesměl za otcem do školy chodit, otec zrušil konečně moje domácí vězení, abych nečetl jenom hodnotné knihy a poznal i život v Praze. Když dětství skončilo, stal jsem se profesorem teologie, otázka jak je to s tím Bohem mě pronásledovala jako stín všude dokonce i ve snech.

Potom přišel konečně důchod a já vysokou školu opustil, a najednou rána v hlavě, a já vyskočil nahý z vany, a křičel jsem, už vím jak je to s tím Bohem. Bůh je náboženský symbol, tak jako je nula matematický symbol, pokud mám na kontě v bance miliardu nul, je to stejné, jako když tam mám jednu velikou nulu! Každé náboženství je zde díky svatým symbolům, odstraňme z náboženství svaté symboly a náboženství zmizí jako pára nad hrncem.

Co byl prvotní náboženský symbol? Prvotním symbolem byla hvězda nebo planeta, proto je Bůh nad námi, a často je hvězda nebo planeta spojována s Bohem, pohled na oblohu plnou hvězd a planet je božský, a musí vést k tomu, že z hvězd a planet, se stanou božské symboly. Takže se podívejme na hvězdy a planety, pokud chceme spatřit Boha, nebo postavme vesmírné lodě, a vydejme se do vesmíru poznávat Boha.
o<:)
Přílohy
IMG_5060.jpg
koubavit
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2016 19:27

Téda, objev století téměř v přímém přenosu. A chápu to dobře, že vy i váš otec jste pyšní vysokoškoláci?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 25. 4. 2016 18:56

Lepčí než nějaké filozofické konstrukce je emditace o božím jménu, jako ji páchají někteří mystici či bhaktijogini aby se jim dostalo přímého zjevení. Krásným příkladem je Indický světec Ramakrišna jemuž se prý povedlo přimět k viditelnému projevu bohyni Kali.
http://3.bp.blogspot.com/_MLEqluvMII8/T ... poster.jpg
Jinak vz též Joga od staré Indie k dnešku, kapitola o Bhaktijoze. Eventuálně Mystický slabikář či Ohnivý keř od Karla Weinfurtera.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 17. 7. 2016 10:38

"Zázrak" který se počátkem devadesátých let v jednom dni objevil v mnoha hinduitických chrámech po celém světě. Před tím ani potom se prý nic podobného neudálo. :shock:
Sochy indického boha Ganéši pily mléko.
https://www.youtube.com/watch?v=exoCi2N2VxA
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod diskutníčka 7. 8. 2016 17:34

No to snad neee...
diskutníčka
Čtenář


Odeslat příspěvekod Dabass1 18. 4. 2017 21:47

Dvě buňky v jistém lidském organismu se mezi sebou hádaly. Jedna povídá: Poslouchej, určitě existuje nějaký vyšší level života. Druhá povídá: Kde jsi slyšela takovou blbost... Vždyť tady koukáme kolem sebe a kromě nás tu nic není. My jsme ty, který všechno vnímáme naplno. ;-)
Dabass1
Čtenář

Odeslat příspěvekod Dabass1 22. 4. 2017 13:10

Jo a ten zázrak s pitím mléka je podvod na zvýšení cestovního ruchu. Jde o využití kapilární adheze s účinkem gravitace.Podrobné informace zde: https://en.wikipedia.org/wiki/Hindu_milk_miracle
Na videích je jasně vidět, jak "vypité" mléko stéká kolem sochy: https://www.youtube.com/watch?v=RxdnQYxWkys

Myslím si, že Boha nelze zobrazit a ani poznat, neboť vše je v něm, i my jsme obsaženi. Poznat Boha by znamenalo stát se Bohem. Osobně se tak trochu ztotožňuji s názory holandského filozofa B.Spinozy, ale jsem více přikloněn radikálnějším panteistickým názorům...
Dabass1
Čtenář

Odeslat příspěvekod karel2121 23. 4. 2017 08:18

Možná to podvod je, možná není. Nevím. Nebyl jsem u toho, nemohu komentovat.
Ale co se týká onoho zvýšení cestovního ruchu,
1/ona většina takových chrámů asi není běžně přístupná věřejnosti,
2/muselo by jít o domluvení se velkého počtu účastníků protože se tak dělo ve velkém množství od sebe značně vzdálených chrámů.
3/myslím že indové i když jsou věřící tak nebudou fšichni úplně blbí. A nefšimli si že mléko nemizí ale stéká.
Anžto u oněch "zázraků" (schválně dávám do uvozovek) bylo přítomné velké množství lidí.
4/Ony "jevy" se udály většinou ve stejnou dobu na mnoha od sebe vzdálených míst, nejen v Indii ale i v zahraničí. Prý že v i jedné soukromé hinduistické svatyni v Česku. Sakra to by muselo být domluvemých lidí. :hm
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 4. 2017 16:17

Viděl bych to taky tak

:oboze
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dabass1 23. 4. 2017 18:44

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dabass1
Čtenář

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 4. 7. 2023 19:15

Kde prosím je ten vědecký důkaz? A mohl bych ho vidět?
ICT servis, datová analýza, poradenství investiční, rehabilitační psychologie, specialista na služby síťových mobilních operátorů.
Raziel-CZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dabass1 17. 8. 2023 12:35

Bůh je velmi často užíván jako falešný náboženský symbol, plnící zadanou společenskou a politickou úlohu v určité době. Přírodní vědy se v současné době snaží odpovědět, jak hmotný svět přírody technicky funguje. Pro rozvoj věd je tedy hypotéza boha dokonce zásadní překážkou. Bůh patřil a patří jen do sféry transcendence a filosofie. Základem pochopení je panteismus oproštěný od jakéhokoli náboženství.
Dabass1
Čtenář

Odeslat příspěvekod Da Gony 21. 12. 2023 16:24

Prvotní symbol byl vagána, písmeno V. (nebo Y - v zobrazení cropu siluteuty ženy v rouše evině ) a jehokomplementární - horizontálně převrácený - falosu (rohy Ypsilonu přechází v kuličky)
Da Gony
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod není kryto zlatem 15. 7. 2024 11:42

důkaz je jednoduchý. pokud si uvědomujete tělo a mysl tak jsou to objekty. vaše iluze spočívá v tom, že mysl a tělo považujete za subjekt, myslíte si, tomu se říká ego, přitom se buňky obměňují u člověka během 7 let. takže co jste tvrdil před lety už tam není. tak nám nelžete a nelžete si do kapsy. vědomí je jinými slovy vaše skutečné já, duch, kterého má každý v sobě. ale to je známé již tisíce let. není to žádná novinka. smyslem evoluce je sebepoznání...., které nemá začátek a konec. to je pro ego těžká rána...zaměřte pozornost do svého srdce a na vrchol hlavy a požádejte boha o vnímání pravdy. vnímejte prsty dlaně zda li tam něco nevnímáte. vnímáte? O:-)
zanechte experimenty s psychedeliky. psychedelika znemožňují nevratně člověku duchovní rozvoj, je to jen farma lobby a kšeft. poškozují autonomní systém. Náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy zmonopolizována, překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita. mnozí lidé ani neví, nejsou si vědomi, že mají i duchovní tělo. nejsme lidské bytosti procházející duchovní zkušeností, jsme duchovní bytosti procházející lidskou zkušeností. tělo a mysl jsou jen nástroje ducha, kterého má každý v sobě vevnitř. toho můžeme v sobě probudit a učit se od něj. dříve se k pravdě nedostaneme. jiná skratka neexistuje….islám znamená právě odevzdání se, je to ve skutečnosti jednat a žít podle duchovních kvalit. ale dělají právě pravý opak…:pozor
není kryto zlatem
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků