Sex je špatný a s mladšími přímo trestný

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 22. 12. 2007 00:38

vzdyt je oblecena....

tyjo, jeste ze mne bylo uz 17, kdyz jsem laskoval se svou ucitelkou :-P
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 22. 12. 2007 01:09

Jony -
a 14-ti lety stredoskolak je mi nejaky divny... pokud se vyznas ve Floridskem skolskem systemu, tak to nejak rozviň..../quote]

Nevyznam, ale v org. clanku je jasni high-school, cize ne vysoka, ale stredni skola. Univerzity je u nich vysoka.
Segra sla take na gymnazium a nemela 15, sice velice tesne, ale nemela. A tohle byl podobny pripad...

2Pix -
skolskej system je tam trosku jinak .. pro ne je stredni skola neco ve smyslu osmiletyho Gecka

Pomerne presne. Maj to:
Elementary school - nase zakladka
High school - nase stredni
Univerzity - nase vysoka

Samo je to jen zjednodusene vysvetleni a skoly pro nadane deti maji jednotlive stupne a vek zaku na nich pomerne "rozmazane"...

jinak je mi zahadou ze ja asi jako jedinej z tehlech prispevovatelu chapu trodasuv prispevek uplne jinak ...

To by me zajimalo, jak.

Ja to sem napsal jako klasickou ukazku policejniho statu a drakonickeho trestani zlocinu bez obeti.

Neni pochyb o tom, ze ucitelka by nemela "soustat" sveho zaka. Pokud by bylo na me, tak bych jen chtel, aby o jeho prospechu rozhodoval nekdo jiny nez ona, aby ho pote neucila, a tot vse.

Ne tak puritani v USA. Nevim, jestli to vite, ale sexualni nasilnici to maji v USA tezky. (sex offender je ale i ona!) Jejich adresy jsou zverejnene s fotkou v seznamu a Debra tam dozivotne je. To znamena ztratu soukromi, kazdy si o tobe bude predem myslet to nejhorsi atd. Nemoznost ziskat jekoliv rozumne zamestnani, mimochodem.
Tri roky domaciho vezeni, cize zivot s kramem na noze a jen doma, to je na zblazneni-se. Proste nic moc.

A sedm let podminka s tak drakonickymi omezenimi a s hrozbou 15-ti let za to, ze si promluvis s nekym, komu je 17... Koho zabila?! :roll:
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 22. 12. 2007 10:00

Američani to jednoduše s tím právem přehánějí.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 12. 2007 12:54

to trodas: anglicky university se nepíše se z
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 22. 12. 2007 14:19

Caddy - jak píšeš, že jsi jako sedmnáctiletej laškoval s učitelkou, tak by z toho stejně měla průšvih. U nás je sice sex povolen od 15 let, ale ve vztahu pedagog - žák je zákonná hranice 18 let! Takže pozor... Já to vím velmi přesně, to si piš...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 22. 12. 2007 14:32

Ještě ti tam mezi Elementary School a High School chybí Middle School, důvěrný znalče amerických poměrů, která přibližně odpovídá druhému stupni základní školy.

Jinak nevím, co tu řešíš. Podobné zákony jsou i u nás, je to správná záležitost. V Americe jsou jenom poněkud tvrdší postihy. Ale nelze opomíjet to, že v Americe existuje politická vůle s oporou mezi voliči pro podobné zákony. Není to žádný policejní stát. Zákony jsou jasně dané, byly regulérně prosazené, ti dva je znali a porušili je. Nevím, co chceš řešit. Jestli ti to tak vadí, tak se odstěhuj do států, staň se politikem a zkus získat pro změnu těch postihů podporu. Bude to mnohem užitečnější než přiblbé vylévání si nenávisti proti Spojeným státům na fóru v druhořadé zemi na západ od Ruska.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 12. 2007 15:08

Zas, rekl bych, ze tahle oblast by mela byt zakonec regulovana trochu min... Rozhodli se spolu vyspat? Jejich vec. Ublizilo to nekomu? Jakej je rozdil, kdyz se kluk vyspi se svou ucitelkou nebo kamoskou? Pravdepodobne to byl ten typ, co je ve 14ti v tyhle oblasti rekneme vyspely...

Pedofilie apod. je zas uz neco naprosto jinyho, to trestat prisne ;)

Mimochodem, neni naka mlada? V USA nemusi mit ucitel universitu, tj. studovat do nakejch cca 24? Nebo je tam kratsi?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 22. 12. 2007 17:38

Tak jsem se mrknul na net, na Floridě je hranice pro sex dokonce stanovená na 18 let. Ta učitelka prostě porušila jasně daný zákon, vyspala se s někým, kdo byl pod zákonem, to je trestné i v ČR a ve všech relativně normálních zemí světa. Že trodas normální není a přijde mu to celé nenormální a nemorální je naprosto normální... :mrgreen:
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 12. 2007 01:13

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tCaddy - jak píšeš, že jsi jako sedmnáctiletej laškoval s učitelkou, tak by z toho stejně měla průšvih. U nás je sice sex povolen od 15 let, ale ve vztahu pedagog - žák je zákonná hranice 18 let! Takže pozor... Já to vím velmi přesně, to si piš...
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 23. 12. 2007 01:51

Koukám, že jsou tady nějaké otázky ohledně US školním systému...
Obrázek
Podrobnosti zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Education_ ... ted_States
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 12. 2007 13:04

jak říkala Ms. Heczková: "Don't use wikipedia!" :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod sioga 28. 12. 2007 23:43

jo takovej je svet proti zlodeji se ubranis ale proti soudu nebo primo statu ktery predstavuji nasi politici, ne
co se tyce sexu,jo takovej je svet lidi se otviraji nahote ale sexu se zaviraji
co se tyce sexu z mladsimi,jo takova je priroda u vetsiny lidi zejmena muzu je touha pro sex nebo lasku z opacnym pohlavim a to i o dost mladsim a u zen je to opomijeno a nazyvaji to laskanim
neboli laskou k detem
a muze nazvou pedofilem a k tomu jeste zloncincem nejvetsi kategorie :twisted:
ale budoucnost je jina :oboze
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 12. 2007 23:44

jaká? :D já jestli se mam těšit nebo bát :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod sioga 29. 12. 2007 00:28

ja nevim nejsem jasnovidec 8)
asi absurdni :?
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 25. 4. 2008 09:33

Šikovná holka to je,čest práci. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Předchozí stránka