Sex je špatný a s mladšími přímo trestný

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trodas 19. 12. 2007 01:03

Sex je špatný a s mladšími přímo trestný.
23 letá učitelka střední školy, Debra Lafave, se v roce 2004 na Floridě dopustila trestného činu - měla sex se svým 14-ti letým žákem. Žák si nestěžoval, ona si nestěžovala - zkrátka takový ten klasický zločin, kdy stát "chrání" lidi proti jim samotným. Proti jejich vůli. Přitom se na ni podívejte sami - bylo by vám proti mysli začít sexuální život s takovouto slečnou?
Obrázek Obrázek
Mě tedy rozhodně ne, ale náš příběh pokračuje. Takovéhoto nebezpečného zločince jako Debru samozřejmě vyrazili ze školy a tak si procvičovala svůj intelekt při práci v restauraci. A jak to tak v práci a mezi holkami chodí, povídala si s číšnicí. A to se nesmí, když jste propuštěni na podmínku za těchto podmínek:
- nesmíte mít kontakt s nezletilými bez dozoru a svolení rodičů
- musíte podstoupit léčbu pachatelů sexuálních deliktů
- musíte strpět náhodné drogové testy
- odpracovat si 200 hodin veřejnoprospěšných prací, což už měla splněno
Co čert nechtěl, čísnice měla 17 let a tak Debre hrozí za diskuzi o rodinných problémech, prátelích, střední škole, přítelích a sexu až 15 let na mřížemi. V roce 2005 byla odsouzena k 3 letem domácího vězení a 7 letům v podmínce.
Takové nebezpečné slečny je třeba držet hodně zkrátka. Brzy zřejmně v USA zahájí upalování takových čarodějnic podle nejlepších křesťanských tradic.
Soudce nakonec naštěstí rozhodl, že porušení podmínky bylo "nevýznamné"... ale co kdyby to rozhodovala obézní, ošklivá soudkyně?
http://www.foxnews.com/story/0,2933,317156,00.html
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 12. 2007 07:00

A problém je kde? Soud rozhodl správně. A proč by měla ošklivá soudkyně mít jiný názor než pěkná? Tady je zas někdo zakomplexovaný...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Weslo 19. 12. 2007 10:17

moc nechápu smysl příspěvku - takovéto nesmysly se dějí už i tady
a můžeme bejt rádi že aspoň ten soudce měl rozum

ovšem pokud si chtěl dokázat že USA můžou za všechno a že všichni amíci jsou nebezpečný úchylové pak se ti to povedlo - bez pásu cudnosti tam nepojedu :D
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 12. 2007 11:28

A kdyby to bylo naopak, že se 14 školačka zamiluje do mladýho kantora a něco spolu mají, tak tomu by se nikdo nedivil že ho odsouděj za zneužívání nezletilé. A při tom by to mělo být stejné, tak jako tak je to z hlediska zákona dítě, někde ta hranice být stanovena musí.

Podobný věci se na pauze už probírali několikrát, akorát že v sekci Sex a vztahy a netahala se do toho politika.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 19. 12. 2007 14:29

jo politiku bych tam taky netahal. řekněte mi ale kdo to na ně prásknul?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 12. 2007 15:07

Může za to ukecanost. Já se za to taky nestydím a netajím se s tím a proto jsem už párkrát měl co do činění s uniformovanými prasáky ještě většími než já. Na druhou stranu jak to doporučil Plzák - zatloukat, zatloukat, zatloukat. Škoda, že snížení hranice z 15 na 14 neprošlo. Koneckonců už i čtrnáctky jsou pro mě tak nějak starý...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 12. 2007 17:11

to s tim upalovanim carodejnic je asi preklep, ne?

jinak, nedala si bacha, tak musi pykat...tak to proste je
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jony 19. 12. 2007 18:13

to trodas: no u nas ny ji mohli zavrit i kdyby zak mel 17 let, takze sice nevim kolik je ta hranice na Floride, ale nasich 18 je dost zajimavych ;-)

a 14-ti lety stredoskolak je mi nejaky divny... pokud se vyznas ve Floridskem skolskem systemu, tak to nejak rozviň...
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 12. 2007 18:14

hobitt: Mne to zas prislo celkem trefne
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 12. 2007 18:46

skolskej system je tam trosku jinak .. pro ne je stredni skola neco ve smyslu osmiletyho Gecka

jinak je mi zahadou ze ja asi jako jedinej z tehlech prispevovatelu chapu trodasuv prispevek uplne jinak ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Weslo 19. 12. 2007 19:44

2Pix píše:jinak je mi zahadou ze ja asi jako jedinej z tehlech prispevovatelu chapu trodasuv prispevek uplne jinak ...

to se máš já ho nechápu (stejně jako 99% dalších trodasových příspěvků) vůbec

koneckonců třeba nad tímhle už zůstává rozum stát
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Player. 20. 12. 2007 11:38

V USA je takyto krok absolutne nutny. Ked clovek pocuje, co u nich robia 12-13 rocne deti. Fajky na zachodoch medzi spoluziakmi su bezna zalezitost.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 12. 2007 21:05

teď mě napadlo: kolik znáte učitelek, co se nechaj fotit tak jak na tý druhý fotce?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 12. 2007 22:47

Moc ne, ale spoustu bych jich tak chtěl vidět =P
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 21. 12. 2007 20:20

aquarkko píše:teď mě napadlo: kolik znáte učitelek, co se nechaj fotit tak jak na tý druhý fotce?f/quote]

třeba je to fotka z domácí archivu z nějaký akce :hm
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Další stránka