Asiati a jejich tržiště + restaurace

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 8. 2007 10:55

To netvrdím.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 10:57

Ale z tvého předchozího příspěvku to tak vypadalo.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 8. 2007 10:59

Výborně, Messány, dedukce :lol: (to je vtip, kdybys to nepochopil - viz. smajlík)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 11:03

jj, Policejní akademii znám
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 8. 2007 11:20

nechodim ani na trznice ani do jejich "restauraci"....vsechno je to citit lacinosti...ale pamatuju si na velmi dobrou Cinskou restauraci v Karlovych Varech, kam nas vzali se segrou jednou rodice....kvalitni obsluha, dobre jidlo a prijemne prostredi nedali nam k tomu jidlu klasicky pribor, ale ty jejich hulky, takze jsme se s rodici celkem nasmali...bylo to neco kolem roku 89 nebo 90, takze jsem byla skvrne, ale na tu atmosferu si pamatuju dodnes... :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 11:40

V Ostravě je taky jedna taková dobrá čínská restaurace a musím říct, že s těma hůlkama je to fakt sranda.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 8. 2007 12:27

Marty89: v osmi nebo deviti letech jeste vetsi :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 12:37

tak to věřím
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 1. 8. 2007 13:10

Marty89: Pokud v Ostravě myslíš tu restauraci nedaleko Stodolní ulice, tak tam to je fakt luxus. Sice nevím na jaké úrovni je jejich kuchyň - kde se normální člověk jen tak nedostane, ale považuji to za první a asi poslední restauraci, kde to má úroveň. Už jsem tam sice 2 roky nebyl, ale snad to tam je pořád stejné. Mimochodem jsem měl na výběr zda chci hůlky nebo klasický příbor.

Co se týče oblečení, slev a kvality, tak 101% souhlasím s Aquarkkem. Někteří lidi ty peníze fakt nemají, ale chodí tam už jen ze zvyku či z pohodlnosti.
Tom_82
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 1. 8. 2007 13:18

Tom_82: tak to asi nemyslíme tu stejnou restauraci, ta co myslím já je na té ulici, co vede od Sýkoráku do centra.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 2. 8. 2007 07:37

Tak to budou asi 2 dobré restauraci v celém MS kraji.. :wink:

Zhruba před měsícem jsem byl na dovolené ve Španělsku. Rozhodl jsem se jet busem a trochu si prohlídnout západní Evropu alespoň z okénka. To, že jsme oproti celému západu jak neandrtálci, kterým v autech skáčou hlavy a máme všude bordel atd., tak to tady psát nebudu - to je pro jiné téma... Ale všiml jsem si, že tam nikde neuvidíte jediný stánek s Vietnamci. Restaurace tam mají - ale mají trochu jiné zákony a tvrdě se tam všechno kontroluje a dodržuje, takže bych hádal, že tam bude trochu jiná úroveň a čistota než tady.

Jinak mě překvapilo, že si alespoň v tom Španělsku vydělávají tak, že chodí po pláži a nabízí "masáž". Celé tělo 10 €, jen záda 5 €. Stačí pár hmatů několika prsty, pobouchat po zádech a je finito. Za hodinu měli vydělaných zhruba 100 €, ale jak projížděli policisté (kteří to tam důsledně kontrolují), tak si byli schopni rychle lehnout vedle vás a hlavu pomalu zabořit do písku..
Tom_82
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 8. 2007 07:52

Tom_82: tou masazi zad a jinych casti tela si vydelavaji i v Tunisku a Egypte s tim rozdilem, ze se to tam nekontroluje a mistni nemusi strkat hlavu do pisku :mrgreen: ...holt nam to more chybi no, cechackum by to sedlo jak hrnec na prdle :lol:
ale uz jsem OT:(
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 8. 2007 19:34

V jejich restauraci jsem párkrát byl, jídlo dobrý, zdravotní problémy jsem neměl, rychlá obsluha, dosyta jsem se naobědval za 60kc.
V jejich bistru jsem taky párkrát byl, vsechno v pohode, akorat jednou mi bylo z hamburgeru lehce špatně.
Oblečení u nich jsem donucenej rodiči často kupovat. Kvalita hrozná, jediná výjimka jsou jeany. Boty to samy, uz taky mam potíže s nohama.

ad. výprodeje ve značkových obchodech: Kromě toho, ze ty jsou většinou jenom jednou za rok, stejne tam ceny nejsou jako u šikmovokejch - tričko za 150, jeany a boty za 300 apod. buď nejsou, nebo jde o věci který, bych si na sebe nevzal a maj ho jenom par kusů a zadny v my velikosti. Mluvím o nedávný zkušenosti z asi 10ti obchodu který jsem prošel. Ale je pravda ze slušný boty za třeba 700 se koupit daj.
// Michal P: příspěvky z mobilu sloučeny
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 8. 2007 18:52

Trhovci (asijští) mi docela vadí. Ať si prodávají hadry, ale nějakých bezejmenných značek, nebo spíš vlastním. Byl jsem na dovolené v sev. čechách, zajel si do Hřenska a nestačil zírat. Tolik pálených DVD a CD, falsifikátů hader (např. Adidas, Puma, Replay Dolce a Gabbana..........) jsem nikdy neviděl. Hajzlové.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 15. 8. 2007 11:52

Seterwohipikule: A bude to ještě horší. K Vietnamcům už nechodí 9 lidí z 10, ale sotva už jen polovina, protože se dá skutečně za stejný peníz koupit kvalitnější materiál a ve značkovém obchodě. Jejich konkurenční koncepce je tedy taková: prodávat (jakoby) značkové věci za neznačkové ceny.. V západní Evropě tohle neexistuje. Jak jsem již psal - Vietnamci tam dělají akorát masáže, jinak pracují "klasicky" - v obchodech, u silničářů atd.
Tom_82
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků