Vládnou světu ilumináti, (žido)zednáři atd.?

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Case 12. 2. 2007 20:16

Otázka je jasná.; )
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 13. 2. 2007 00:45

Ani moc ne :( Považoval jsem se za vzdělaného člověka, ale otázce opravdu nerozumím :(
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 13. 2. 2007 01:16

case: myslis ze je tvoje otazka politicky korektni?
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 13. 2. 2007 11:17

jasne polozena otazka - jasna odpoved = ANO

indicii na to aby to tvrdenie bolo spravne sa uz objavilo mnoho a taktiez sa o tom uz aj dost vela pisalo...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 17:45

netuším co či kdo se skrývá za Ilumináty a těmi zedníky...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 13. 2. 2007 17:55

no pokud vládnou, tak mi to uniklo.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:13

Vody: já nejsem nikdy politicky korektní. Mám poměrně nekonformní názory, za některé moje postoje (vyhnání a oloupení třetiny obyvatelstva, tzn. odsun Němců; Amerika / Izrael) bych dokonce podle některých publicistů (Benjamin Kuras, Petr Uhl) už měl sedět. ; )

Zbytek: Ilumináti, svobodní zednáři (a ti opravdu existují, např. exministr kultury Štěpánek je svovobným zednářem) jsou podle některých úzkou skupinou mocných, kteří tajně vládnou celému světu.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 2. 2007 18:23

case: teda Uhl a Kuras v jedné závorce, se divim, že se nepoperou :)

jinak pochopitelně nevládnou, ale pro mnoho lidí je jednoduší vidět za vším tajné spiknutá tajných mocných, přesně podle hesla, že na každou složitou otázku existuje jednoduchá nesprávná odpověd...
no a kdyby náhodou měli pravdu ti co tvrdí že vládnou, sežeňte mi někdo podmínky členství byla by to docela pr.., ehm sranda :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:32

Máš pravdu, ale v tomhle oba dva sdílejí podobný názor na to, jak by se mělo zacházet s nesprávnými názory. A jen pro pořádek, není náhodou, že oba dva tyhle názory publikují v (post)komunistickém Právu. ; )

kosch: s ilumináty nevím, ale na vstup do zednářské lóže musíš sehnat někoho, kdo je členem zednářů, což dnes není až tak hrozně složité. Pak dej vědět, jak chutná moc nad světem.; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 2. 2007 18:35

Svobodné zednářství je úsilí o dokonalost v rámci mravních hodnot osvícenství: humanity, svobody, tolerance a bratrství.b/quote]


hm, takze bych to videl spise na neskodny spolek idealistu 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 2. 2007 18:41

eso: nemůžeš věřit všemu co se píše, jsi ještě v televizi neviděl, že ten největší padouch se vydává za dobráka :D :mrgreen:

PS idealisti jsou to nejhorší co může bejt, s někym kdo věří tomu co dělá se blbě handluje :D
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:43

Bez ohledu na kontext se svobodnými zednáři bych dodal, že podobnými ideály se zaštitovali už francouzští revolucionáři. A neškodný spolek idealistů to rozhodně nebyl. Vlastně v té spoušti, kterou způsobili žijeme dodnes.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 2. 2007 18:45

hele a proc je v nadpisu i zid? to je totez? no ja bych spise veril ze svetu vladnou zidi nez nejaci osvicenci
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:54

Zednáři jsou občas spojováni s Židy. Občas se taky mluví o tzn. židozednářích, proto ta závorka. Na internetu je o tom dost informací. Zvláště doporučuji materiály různých extrémistických skupin, zvláště v případě krajní pravice (a úplně konkrétně mám na mysli klerikální, klerofašistické a neonacistické organizace).
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jephy 16. 2. 2007 21:15

V nějakém rozhovoru to zcela vážně řekl Kája Got (že světu vládnou různí ilumináti a tajemné lóže) a já myslím, že když to řekl božský Kája, tak to musí být pravda.
Jephy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků