Vládnou světu ilumináti, (žido)zednáři atd.?

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 16. 2. 2007 23:23

Ja si spise myslim, ze svetu vladne lidska touha a honba za penezmi a moci, ktera se nestiti pouzivat jakekoliv prostredky...

Je jedno, jestli se nazvou demokrati, zednari, teroristi...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Maruška 24. 2. 2007 19:14

:| Zatím to vypadá, že světu nevládne nikdo. Je na něm několik poměrně silných skupin, ketré bojují o nadvládu, ovšem všechny jsou tak početné že žádná nemá na vítezství. Maximálni může hrozit při opravdóvém konfliktu zkáza země. :|
Maruška
Návštěvník

Odeslat příspěvekod quichote2000 25. 2. 2007 02:15

Ilumináti ,zednari a ani jiny tajny spolek nema moc nad svetem.
Ovsem neni vylouceno a je dokonce dost pravdepodobne, ze mnoho clenu techto spolku se na "sveto vlade" podili.

Ale urcita vlada nad svetem jako celkem urcite existuje. Ale nesjspis se nebudou schazet po taji ve sklepe nejakeho kostela, pri plamenu svicek.
Dnesni pani sveta je urcita politicka a ekonomicka elita. Vlady G8, svetova banka, EU, a ruzne hospodarske spolky vyspeleho sveta.

Ve skutecnosti to ale budou nejspis obchodnici, kteri "vladnou" svetu rukou politiku.
Otazka je, jestli je to v nasem zajmu, nebo ne.
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 25. 2. 2007 09:08

No zedníci asi vládnou,pač onehdá jsem jednoho potřeboval a to byla doba než jsem ho sehnal.O topenářích a instalatérech ani nemluvě.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 1. 3. 2007 12:04

quichote2000: O vlivu EU ve světě mám velmi silné pochybnosti.; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod giigle 12. 1. 2008 00:23

quichote2000 píše:Ale urcita vlada nad svetem jako celkem urcite existuje. Ale nesjspis se nebudou schazet po taji ve sklepe nejakeho kostela, pri plamenu svicek.

Ne, to zajisté ne. Nescházejí se ve sklepě nějakého kostela. Je přece známo, že se scházejí už dlouhá léta v lesích 'Bohemian Grove', a provádějí tam pohanský rituál s předstíranou lidskou obětí. O tom už bylo hodně napsáno, ale nejpřesvědčivější důkaz je video, které osobně natočil reportér Alex Jones:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7705734983

mquote="quichote2000"]Ve skutecnosti to ale budou nejspis obchodnici, kteri "vladnou" svetu rukou politiku.

Kde bereš jistotu, že 'tajný spolek' a 'obchodíci' se navzájem vylučuje? Tyto lidé vystupují jako slušňáci, v oblecích, luxusních autech (s neprůstřelným sklem a v doprovodu stáda bodyguardů), ale ve skrytu duše to jsou masoví vrazi posedlí neomezenou mocí.

A teď ještě k původní otázce: ano, vládnou. A dokud bude většina lidí tak naivní a bude odmítat, že něco takového je možné, přičemž úspěšně zavírají oči nad všemi důkazy, tak bohužel vládnout budou i nadále. A když si teď říkáte, že to je nějaký blázen, který nemá co na práci a proto věří ve spiklenecké teorie, přece nemůže být zle, v televizi o tom nic neříkají. Tak za prvé: zkuste si schválně zjistit, odkud televize čerpá svoje 'zprávy' a kým je vlastně financována. Zjistiíte, že je to pouhý zdroj té nejobyčejnější propagandy. Za druhé: bude mnohem, mnohem hůř, a to už velmi brzy. Však se porozhlédněte, kam společnost spěje. A za třetí: nebojte se, já určitě mám co na práci, ale přece jen mi to nedá pokoj, člověk chce mít pocit, že se aspoň pokusil někoho varovat. Protože za nedlouho pocítíte na vlastní kůži, co si tito maniaci pro vás připravili za chuťovčičky. Nechci nikoho strašit, ale pravda je, že nic netušící člověk se opravdu může vylekat, když si k tématu začne zjišťovat podrobnější informace. A to je můj cíl, bude mě hřát u srdce, když aspoň jednoho 'nevěřícího' přiměju k tomu, aby se po tom začal pídit.
Mohl bych všem popřát hodně štěstí v nedaleké budoucnosti, možná, že někdo štěstí mít i bude, ale spíš si myslím, že rozhodne připravenost.
giigle
Čtenář

Odeslat příspěvekod averton 13. 1. 2008 09:38

No nemyslim si to. Skor si myslim ze je to blbost. Uz vidim nejakych ludi ktori sedia okolo stola a rozhoduju kam sa svet bude uberat :mrgreen: To sa mozno dalo tak 50 rokov dozadu ale teraz asi tazko. Skor by som povedal ze je to nejaka banda znudenych bohacov co nemaju nic ine na praci len vymyslat voloviny. Preco si to myslim? Dovod je jednoduchy.

Majetky tychto ludi sa neobjavili hned ale budovali sa velmi dlho. Vzdy to v rodine niekto zacal. Mozno nejaky pra pra dedko, alebo stryc ktory chytil vlnu a ta mu priniesla peniaze. Tento majetok sa dedil a zveladoval. Az doslo na dobu kedy deti tychto bohacov zistili ze nemaju co na praci - podobne ako na slovensku deticky bohacov. No tak si povedali ze si zalozia nejaky "tajny spolok" z ktoreho sa pol ludstva poserie. Kebyze ich moc je taka aka je, tak by o tychto spolkoch nevedel nikto, iba aktery. Kebyze prenikne nejake video alebo dokument na verejnost tak by sa vyparil tak ako prisiel. Lenze on sa nevyparuje. A to mi dava jasny dokaz, ze tieto spolky maju asi taku moc ako sidliskova banda. Receptom na taketo spolky je ukazat, ze "mame vas na salame a nebojime sa vas" :D Ich moc je sikovny marketingovy tah. Spravili tajny spolok, pouzili svoje "mena" a teraz ked sa objavi meno spolku tak sa ludia zacnu triast. :mrgreen: Cize, je to len reklama. Takyto ludia su na urovni ludi ktori maju radi sikanu. Nevedia sa presadit inak len otlkanim slabsich. Takze, hovorim...takychto ludi a spolky mam na salame.
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 13. 1. 2008 13:23

Case píše:quichote2000: O vlivu EU ve světě mám velmi silné pochybnosti.; )./quote]

Tady bych citoval Scotta Ritterho"
"Stará Evropa a nová Evropa, nejste nic, za ničím si nestojíte, neznamenáte nic."
"Jste americká kolonie."
"Sundejte všechny vaše vlajky, uvědomte si váš koloniální status a pověste americkou."
"Jste exotická turistická destinace. To je všechno k čemu jste dobří."
:mrgreen:
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 13. 1. 2008 13:57

Já bych se pod to klidně podepsal..; )

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod averton 13. 1. 2008 15:10

Andrew_R píše:
Case píše:quichote2000: O vlivu EU ve světě mám velmi silné pochybnosti.; )./quote]
Tady bych citoval Scotta Ritterho"
"Stará Evropa a nová Evropa, nejste nic, za ničím si nestojíte, neznamenáte nic."
"Jste americká kolonie."
"Sundejte všechny vaše vlajky, uvědomte si váš koloniální status a pověste americkou."
"Jste exotická turistická destinace. To je všechno k čemu jste dobří."
:mrgreen://quote]

no pan Ritter by si mal doplnit vedomosti a zistit ze jeho vlastny lud zil v kolonii takze neviem kto j tu kolonia :mrgreen:
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 13. 1. 2008 15:31

Přesně jsi to trefil. Někdo žil v kolonii (18. stol.). A někdo je kolonie (21. stol) :)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 13. 1. 2008 16:01

Pan Ritter je bláznivý bojovník proti irácké válce a v tomhle nemá úplně pravdu. Ale kéž by měl..;)

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod radim_ 13. 1. 2008 19:51

Andrew_R píše:Přesně jsi to trefil. Někdo db]žill/b] v kolonii (18. stol.). A někdo b]je[/b] kolonie (21. stol) :)

No tomu říkám zajímavá myšlenka, myslím že nejhorší je když se Evropa snaží dělat jak se samostatná, civilizovaná a prosperující.

averton: ty seš asi velkej eurooptimista,
radim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 13. 1. 2008 20:32

Case píše:Otázka je jasná.; ) /quote]

Tady asi někdo četl Šifru mistra Leonarda co? :lol: Já jsem si nevšim že by tu čachrovali ňácí papaláši takže moje odpoveď je NE.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jony 13. 1. 2008 20:51

vsemu vladne Krtecek, delate jakoby jste to nevedeli...
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Předchozí stránkaDalší stránka