Vládnou světu ilumináti, (žido)zednáři atd.?

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Case 12. 2. 2007 20:16

Otázka je jasná.; )
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod r.polasek 13. 2. 2007 00:45

Ani moc ne :( Považoval jsem se za vzdělaného člověka, ale otázce opravdu nerozumím :(
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vody 13. 2. 2007 01:16

case: myslis ze je tvoje otazka politicky korektni?
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blino 13. 2. 2007 11:17

jasne polozena otazka - jasna odpoved = ANO

indicii na to aby to tvrdenie bolo spravne sa uz objavilo mnoho a taktiez sa o tom uz aj dost vela pisalo...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 17:45

netuším co či kdo se skrývá za Ilumináty a těmi zedníky...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Hazellee 13. 2. 2007 17:55

no pokud vládnou, tak mi to uniklo.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:13

Vody: já nejsem nikdy politicky korektní. Mám poměrně nekonformní názory, za některé moje postoje (vyhnání a oloupení třetiny obyvatelstva, tzn. odsun Němců; Amerika / Izrael) bych dokonce podle některých publicistů (Benjamin Kuras, Petr Uhl) už měl sedět. ; )

Zbytek: Ilumináti, svobodní zednáři (a ti opravdu existují, např. exministr kultury Štěpánek je svovobným zednářem) jsou podle některých úzkou skupinou mocných, kteří tajně vládnou celému světu.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod kosch 13. 2. 2007 18:23

case: teda Uhl a Kuras v jedné závorce, se divim, že se nepoperou :)

jinak pochopitelně nevládnou, ale pro mnoho lidí je jednoduší vidět za vším tajné spiknutá tajných mocných, přesně podle hesla, že na každou složitou otázku existuje jednoduchá nesprávná odpověd...
no a kdyby náhodou měli pravdu ti co tvrdí že vládnou, sežeňte mi někdo podmínky členství byla by to docela pr.., ehm sranda :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:32

Máš pravdu, ale v tomhle oba dva sdílejí podobný názor na to, jak by se mělo zacházet s nesprávnými názory. A jen pro pořádek, není náhodou, že oba dva tyhle názory publikují v (post)komunistickém Právu. ; )

kosch: s ilumináty nevím, ale na vstup do zednářské lóže musíš sehnat někoho, kdo je členem zednářů, což dnes není až tak hrozně složité. Pak dej vědět, jak chutná moc nad světem.; )

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 13. 2. 2007 18:35

Svobodné zednářství je úsilí o dokonalost v rámci mravních hodnot osvícenství: humanity, svobody, tolerance a bratrství.b/quote]

hm, takze bych to videl spise na neskodny spolek idealistu 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod kosch 13. 2. 2007 18:41

eso: nemůžeš věřit všemu co se píše, jsi ještě v televizi neviděl, že ten největší padouch se vydává za dobráka :D :mrgreen:

PS idealisti jsou to nejhorší co může bejt, s někym kdo věří tomu co dělá se blbě handluje :D
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:43

Bez ohledu na kontext se svobodnými zednáři bych dodal, že podobnými ideály se zaštitovali už francouzští revolucionáři. A neškodný spolek idealistů to rozhodně nebyl. Vlastně v té spoušti, kterou způsobili žijeme dodnes.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 13. 2. 2007 18:45

hele a proc je v nadpisu i zid? to je totez? no ja bych spise veril ze svetu vladnou zidi nez nejaci osvicenci
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 13. 2. 2007 18:54

Zednáři jsou občas spojováni s Židy. Občas se taky mluví o tzn. židozednářích, proto ta závorka. Na internetu je o tom dost informací. Zvláště doporučuji materiály různých extrémistických skupin, zvláště v případě krajní pravice (a úplně konkrétně mám na mysli klerikální, klerofašistické a neonacistické organizace).

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jephy 16. 2. 2007 21:15

V nějakém rozhovoru to zcela vážně řekl Kája Got (že světu vládnou různí ilumináti a tajemné lóže) a já myslím, že když to řekl božský Kája, tak to musí být pravda.
Jephy
Návštěvník

Další stránka