Hněv muslimů a zesměšňování islámu

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod NEC 10. 6. 2008 12:12

Je to jiný náboženství a jiná kultura a měli bychom je respektovat.Oni taky nekreslí Ježíše.
Samsung Omnia II
NEC
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 6. 2008 19:29

Ale kdyby to udělali, nevadilo by nám to. Tolik jako jim, snad ani fanatickejm polákům ;)

Další příklad:
Bydlím ve městě, kam hodně jezdí arabští turisti. Styl oblíkání jejich žen (celý zahalený) mi nijak nevadí a toleruju ho. Jsem si jistý, že kdyby žena přijela do islámské země v oblečení podle našich zvyků, se zlou by se potázala. ;-)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monkey 27. 6. 2008 11:34

Do ortodoxně muslimské země možná, ale v Maghrebu, Egyptě ani Turecku bych nic zlého nečekal. Můj arabštinář je Alžířan, jeho názor na karikatury je sice striktně odmítavý, ale od fanatiků (říká jim "fousáči"), kteří je odsuzují se zbraní v ruce se jednoznačně disatncuje.
Failure is not an option.
Save the Cheerleader, save the World.
Cuius regio, eius religio.
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
In the world filled with mirth and magic you lose time within yourself.
monkey
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 2. 2010 17:13

Jojo, jen je tolerujme. Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem... Ale až ten chleba dojde...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 2. 2010 20:16

tak on takovej starej tvrdej bochník chleba...
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 25. 2. 2010 21:10

A co terpve trpasličí chléb...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swordman 26. 2. 2010 01:35

Islam bol v čase vzniku omnoho pokrokovejším a tolerantnejším náboženstvom ako kresťanstvo.
Lenže islam ( Korán ) môže vykladať každý a v súčasnosti prevláda medzi vykladateľmi Koránu tendencia vykladať ho v rámci netolerancii a nenávisti ( hlavne k Západu a kresťanstvu ).
Vždy je lahšie ísť cestou nízkych pohnútok a pudov ( a mať z toho profit ), ako šíriť bolestivú a nepopulárnu pravdu.
To platí pre všetky náboženstvá rovnako.
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 26. 2. 2010 16:29

S tou pravdou bych byl opatrný. Je dost pravděpodobné, že se v pravdě dost mýlíme :D 8-)

Islám patří Arabům, v Evropě mu nerozumíme a nepatří sem. Myšlenka globalizace je nemocná.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 28. 2. 2010 17:08

Bohužel, každá víra je o zmanipulování mysli a ne o rozumu. Muslimové jsou netolerantní náboženští fanatici a myslí si, že svět se jim bude klanět. V každém náboženství se najde fanatik a nelze podle toho náboženství odsuzovat, někomu může dát životní sílu, ale jako nátlaková metoda to prostě nesmí fungovat.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swordman 2. 3. 2010 02:58

Taký istí fanatici sú napr.aj kresťania, alebo komunisti, alebo fašisti, alebo si doplňte ... .
Niet nič horšieho ako zanietený novoverec akejkoľvek viery alebo svetonázoru.
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 3. 2010 17:33

Jojo, vezměme si bratra Kortéze, když v šíření křižácký víry brutálně vyvraždil Aztéky. Kam se na něj hrabalo gestapo s KGB dohromady. Nebo takovej bratr Cook, kterej s křížem na krku likvidoval budhisty...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 13. 3. 2010 18:43

a dobře dělali 8-)
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 3. 2010 09:28

dobře, ale málo produktivní...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 14. 3. 2010 10:30

tak ze Španělska to udělalo nejméně na 100 let světovou mocnost, to že svou příležitost de facto prožrali, je věc druhá...
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 3. 2010 10:52

Jojo, prožrali. A tím si to všechno užili!!! Jinak by je napadl někdo další mocichtivý. Ve finále jsme stejně všichni ve čtvrtý říši... Ta je mocichtivá a arogantní natolik, že stále ještě přehlíží vývoj okolních mocností a podceňuje je. Až to těm korytářům dojde, již nebude cesty z5...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků