Nová reality show v USA

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 22. 1. 2006 17:15

G. Bush chce spustit novou reality show v politické rovině Big Brother.

Viz článek ze serveru aktualne http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/no ... tro450_0_0
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 1. 2006 17:22

a ta reality show je kde?
jedná se pouze o pžadavek na předání dat z vyhledávačů, co jsem tak pochopila při letmém přeletu toho článku.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Rose Red 22. 1. 2006 17:39

Ta reality show, to je mírně řečeno ironicky. Realita je taková, že Velký Bratr může vše.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hondaq 22. 1. 2006 17:43

myslím že Rose Red chtěl naznačit že se vláda USA snaží sledovat vše co hledáme na internetu a to 24hodin deně což jistá forma reality show je pouze s tím rozdílem že jí sleduje úzká skupina lidí okolo Busche a že my jsme ti sledovaní :wink:
EDIT: no než sem to napsal tak už to je vysvětlený :D
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 1. 2006 17:46

No mi to je celkem jedno.. Na netu zadny prasarny nehledam, takze me svedomi je ciste :) a co se Bushe tyce- skoda slov....
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod christian 22. 1. 2006 18:17

Ja to rikam, ty americani vymejslej takovy blbosti... A to ze americani chtej o kazdym vedet vse to neni nic noveho.. A Bush no comment..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Hondaq 23. 1. 2006 00:32

2iwi: ono ani nejde tak o to mít čistý svědomí ale o princip ... např v británii od novýho roku sledoujou každou cestu každým autem na ostrovech - každé auto je tam pod dohledem systému ... kam až to může jít? že budeme mít kamery i doma? :eh
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 23. 1. 2006 00:54

Hondaq píše:kam až to může jít? že budeme mít kamery i doma? :ehe/quote]

No, a všichni budeme VyVolení Brotherove :mrgreen:
Ale vážně. Já myslím, že opatření už začínají být přehnaná teď. Jako příklad uvedu vstup do USA: Už u prvního pohovoru musíte odevzdat otisky prstů (i když víza nedostanete) a po příletu vám naskenují oční sítnici (i když vás nakonec na své území nepustí a pošlou vás prvním letadlem zpět).
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hondaq 23. 1. 2006 01:15

no to máš pravdu .... a vždycky se jenom řekne že je to kvůli teroristům ... zdá se mi že je to v poslední době takový kouzelný slovíčko na všechno :)
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 23. 1. 2006 01:29

Hondaq: Presne tak. vy schovavate teroristu, sup k vam. Uz ted se vsude po mestech obevuji kamery. Sice je to kvuli bezpecnosti, ale kde je hranice smirovani?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lemur 23. 1. 2006 19:02

Jesli se chcete opravdu bat (a umite alespon trochu anglicky), tak zadejte do Googlu terminy TCPA / Palladium a ECHELON.
Lemur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 1. 2006 05:42

Vlastně tuhle aktivitu americké administrativy nechápu. Pokud by chtěli někoho šmírovat, tak už to stejně dávno dělají. Celé mi to přijde jako buzerace stále sílící firmy. Mimochodem Google taky nemá úplně čisté svědomí - viz velmi vstřícný postoj k požadavku čínské vlády na nevyhledávání určitých, tamnímu režimu nepříjemných, informací.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert