Evropa jen pro bílé? Jsou Francouzi rasisti?

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 11. 2005 16:59

Narazil jsem na jednom webu na jeden článek, kde autorka, pražská podnikatelka, navrhuje řešení současných nepokojů ve francii.

http://www.zvedavec.org/clanky_1392.htm
doporučuji pročíst zejména diskusi pod článkem

Také si myslíte, že by všichni neevropané měli evropu cco nejrychleji opustit?

Já jsem se k tomu vyjádřil ve svém http://andrewj.blog.cz/0511/nepokoje-ve-francii-jsou-francouzi-rasisti.

dále bych k tématu doporučil ještě tyto články

Násilí ve Francii přerostlo v celostátní krizi
Násilí ve Francii: Evropské společnosti musejí přistěhovalce integrovat
Fukuyama: Islámský extremismus pochází z Evropy
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 17:07

AndrewJ píše:Také si myslíte, že by všichni neevropané měli evropu cco nejrychleji opustit?u/quote]



myslim ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 11. 2005 17:11

2Pix: jj, bylo úplně jasné, co na to napíšeš... :mrgreen:
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 6. 11. 2005 17:12

aby Evropu opustil neni reseni, jednou budou tyhle mensiny i u nas, diky ubyvani ceske populace.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Malkovich 6. 11. 2005 17:13

Nevím,ale rozhodně by se mi nelíbili,aby mi nějaký islámský přistěhovalec v mé rodné zemi přikazoval co mám dělat a neustále si kladl podmínky.Islám je svět,kde války,potyčky a všelijaké sváry
nemají konce.Život člověka pro ně nemá v podstatě žádnou cenu,to
dokazují svými donekonečna se opakujícími atentáty.
Myslím si,že si je Francouzi pustili dost k tělu a teď na to doplatili.Nebudou to mít lehké,ale náš stát by si z toho měl vzít ponaučení
a nedovolit Arabům,aby se rozvalovali v Českých zemích.Stejně z nic dobrého nekouká.Dělat se jim nechce,akorát tak děti.Zavlečou sem různé exotické nemoci,svrab,tyfus atd. :pozor2 :pozor2
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 11. 2005 17:17

Myslim, ze by se bud meli prizpusobit, a nebo se vratit, odkud prisli. Konkretne ted mluvim o muslimech. "Ci chleba jis, toho pisen zpivej."
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 11. 2005 17:20

Já si myslím, že chyba je na obou stranách... Doufám, že se tím bude EU zabývat... podle mě je tohle mnohem větší problém, než dotace do zemědělství.. (btw. bych je zrušil)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 6. 11. 2005 17:36

a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 17:54

iwi .. presne to sem psal nekde ale v ohledu USA versus jejich pristehovalci - tam to aplikujou a legalni pristehovalci sou vesmes slusny lidi :-) ...

AJ : vid mne znas :-) ...

Byte : to zavani "konecnym resenim" :-D ...

a : strilet ? skoda olova ;-) .. sou i levnejsi metody :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod cache 6. 11. 2005 17:56

AndrewJ: akoze nechapem preco ich obhajujes. Sloboda a proti rasizmu ano, ale vsetko ma medze. Pevne verim ze ich odtial vyzenu. Tebe by sa tiez asi nepacilo, keby ti podpalili barak a tvojej susedke poliali nohy benzinom a zapalili..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 6. 11. 2005 18:03

2Pix píše:a : strilet ? skoda olova ;-)


hovori ti nieco recyklacia? :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 11. 2005 18:05

cache: ne, já je neobhajuji.. jen to beru jako chybu systému, ale zasáhl bych proti nim rozhodně razantněji, než francouzská policie. Jen se mi nelíbí názory, které zevšeobecňují.. nebos i snad myslíš, že tak to dopadne všude, kam přijdou přistěhovalci?
Četl jsi příspěvky autorky toho článku v diskuzi pod tím článkem? Vždyť to je rasisimus největšího stupně.

Osobně bych je teď za pomoci armády "zkrotil" a přijal taková opatření, aby se to už v budoucnosti neopakovalo, nejlépe nějaká, která by pomohla integrovat neevropany do společnosti. Jaká koknrétně, to nevím, kdybych to věděl, tak bych si tím už asi vydělával.
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 18:09

AJ : rasismus tu byl a bude - promin, ale neni mozny udrzovat na pulce sveta "jednu spravedlnost a jednu rovnost" ....

a : radsi bez komentare - precti si muj podpis :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Byte 6. 11. 2005 18:18

Jednou nas to ceka taky, jen si vemte jak vzrusta kriminalita na mistech kde ziji mensiny u nas, je jedno jestli jsou to Ukrajinci, Asiati nebo Romove.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 6. 11. 2005 19:01

Byte, bohuzel, bohuzel, zivne pudy pro takove bezvyznamne neumetely(co ve Francii demoluji auta) je u nas stale vic a vic, to jsou vsichni ti tzv. "ochranci" lidskych prav, "ochranci" svobody projevu, "ochranci" demokracie,
kdyz se nic nedeje tak hrozne trpi, nebot nikdo nema duvod poslouchat jejich zvasty, proto se radi zviditelnuji na ruznych akcich napr czechtek (Uhl, ods a mnoho mladych aktivistu co se kazde rano probudi a reknou si "jeste ze me ten svet ma, co by si beze me pocal") - protoze to leto bylo tak klidne a nebyt czechteku, nikdo si jejich nazoru nevsimne
Kazdym dnem cekam, ze se na internetu zacnou objevovat "intelektualni" debaty na tema - Vzdyt tam v te Francii bojuji za svobodu, vzdyt je tam utlacuji - kdyz se jim tam nelibi, at tahnou, kdybych treba ja se odstehoval nekam do zahranici a nebyl schopen se o sebe postarat, tak mi nikdo nepomuze, hezky rychle bych mazal zpatky

Ta Francie je uz druha zprava, co me tento tyden utvrdila v nazoru ze svet jde do prde.e, ta prvni zprava byla z USA kde nejaci pomateni rodice ulamali sve holcicce ruce a nohy protoze si mysleli, ze ji posedl dabel - na miste bych zastrelil toho kazatele co jim cpal do hlavy ty nabozenske reci(ty rodice taky)

jedina spravna reakce na ty nepokoje ve Francii je hned zkraje pouzit brutalni policejni silu, protoze nejhorsi neni ten zniceny majetek nebo zraneni lide, ale to, ze by tito jedinci si pak mysleli, ze jim to projde, co projde, ze je to spravne co delaji
:? :hm
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků