Amerika - zeme neomezenych moznosti a nemozne omezenosti

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod elit 25. 10. 2005 19:22

http://www.novinky.cz/kultura/68176-pis ... cajti.html

Dve nastevy USA mi stacily k tomu, abych se s nazorem ztotoznil.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ES0 25. 10. 2005 19:35

jj, taky jsem to dnes cetl..
btw. na statech nechapu jednu vec, jedinec jeden vedle druheho je ko*ot, ale jako celek to tam funguje da se rict dokonale, u nas to je spise naopak...

//a: ale no
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 25. 10. 2005 20:49

Typicky americani...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod elit 26. 10. 2005 10:09

eso: pravda
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Cyborg 29. 10. 2005 20:17

Clanek je kratky a vystizny... Jen potvrzuje, co si myslim už dlouho. Jsou to idioti.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 10. 2005 20:44

Holt šťastná Amerika přesvědčená o svý dokonalosti... Oni na to jednou dojedou...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod botepidemic 29. 10. 2005 20:54

mno, i po tom co slysim a vidim bych se tam nekdy chtel podivat :)
botepidemic
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 29. 10. 2005 23:54

b30...., to jo, to ja taky , videt "to" na vlastni oci, to musi byt nezapomenutelne, ja bych treba chtel videt ty tlustochy, dva metraky chodiciho sadla, to u nas neni :-)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod mickaelb 30. 10. 2005 00:04

ESO: Tak to musi byt opravdu famózní pohled...ale mozna by se mi delalo malinko nevolno, jak z toho pohledu, tak z tech otresu vyvolanych chuzi tolika stejne postizenych lidi...:-D
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 00:16

nejlepsi je ze nesnasi kdyz se jim rika, ze jsou tlusti, oni nejsou tlusti, oni jsou otyli :-)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 30. 10. 2005 11:08

Neni ojedinele videt vychrtlyho amika jak si vede za ruku tlustou americanku. Po pravde receno do USA znovu nemusim. Co jsem potreboval jsem vyridil a znovu snad ani ne. Je to trosku jinej svet, ale nic extra.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Maruška 11. 1. 2006 21:19

A nebýt těch zasraných USA, mohli komunisti vládnou světu. A všichni jsme se mohli mít tak dobře jako v Severní Koreji či na Fidelově "Ostrově svobody"
Maruška

Odeslat příspěvekod Hondaq 11. 1. 2006 21:53

Země, jejíž vláda zabije 3000 svých občanů a na základě toho vyhlásí válku proti terorismu kterým straší zbytek světa, rozhodně svobodná není... Nemám rád USA protože je to extrém stejně jako severní korea... bohužel světu může vládnout pouze extrém a tak jde vždy jen o to který...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maruška 12. 1. 2006 05:09

A jak jsi dospěl k takovému názoru? :roll:
Maruška

Odeslat příspěvekod Jozko3275 12. 1. 2006 09:36

Ja som bol v USA kratko po rozpade v r. 1993 takze to bolo nieco ako keby ste vkrocili do rozpravky. Bol to pre mna vtedy sok. Uz len porovnanie zivotnej urovne tam a tu. Dovolenku som si uzil v disney lande na Floride, a tak tiez som navstivil JFK NASA Center poviem vam co moze 9 rocneho chalana potesit viac ako usadnut do kokpitu raketoplanu discovery. No ked to zhodnotim tak by som tam nechcel zit mozno na dovolenku a dost. Sakra vsak by som asi skoncil v base ako kamos ktory na discoteke v NYC placnul po zadku casnicku. A ta na neho podala trestne oznamenie za sex. harasenie alebo nejaku tu sr*cku. Zaplatil kauciu a pustili ho - to je co?
Jozko3275
Návštěvník

Další stránka