Teroristické útoky na Londýn

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ivo M. 13. 7. 2005 00:49

Ale víte jak to chodí? Dokud to nepocítíme na vlastní kůži, nebude se nás to týkat. Jakmile ale někdo zaútočí, padne všechno na hlavy ústavních činitelů a na to, že útoku 99% populace nevěřilo už si nikdo nevzpomene. Vyzdvihováni budou jen ti, kteří na něj upozornili a které bralo vedení státu na lehkou váhu.
T-Mobile CZ
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 7. 2005 09:58

A pak že jsou češi blbí...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goci 13. 7. 2005 13:42

Tak jsem dnes zaslechl, že v centru byla zase nahlášená bomba, ale naštěstí se jí podařilo zneškodnit dřív než jí někdo stačil odpálit. Celé centrum je uzavřené a nikdo nesmí z budov ven ani dovnitř. Policie pátrá a hledá osobu podle záběrů z bezpečnostních kamer, která by mohla nálož nastražit.
Největší chyba na Internet Exploreru je ta, že jde spustit
Goci
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 15. 7. 2005 22:12

Obdivuju, jak rychle dokazali zjistit jmena tech atentatniku. Jsou to muslimove, kteri se narodili a zili v Anglii!!!! :shock:
A jeste ze vseho nejmin nechapu, ze jdou spachat atentat a vezmou si s sebou doklady!?!?!?!? :shock: :shock: :shock:
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 7. 2005 22:16

TO iva:
No to víš, bežný den muslima.
Ráno pro koblihy, pak do práce, pak nějaký ten atentát a večer s kamarády na pivo.
Ty taky sebou běžně nosíš doklady.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 16. 7. 2005 00:08

Iva: Ja spis nechapu ze clovek ktery se narodil a zil v Anglii se nechal zblbnout tou jejich priprastenou virou. To vsechno se zapadni vychovou a mimo dosah muslimskeho sveta.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 16. 7. 2005 08:39

S-Tony píše:Ráno pro koblihy, pak do práce, pak nějaký ten atentát a večer s kamarády na pivo. Ty taky sebou běžně nosíš doklady.
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rudidlo 17. 7. 2005 23:48

big.alda píše:... další bude město na K a bude to v nějaký významný datum (výročí jednoho z předchozích útoků, zahájení nějaké globální akce, summitu).l/quote]
Kolín? :wink:
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudidlo 17. 7. 2005 23:52

Ivo M. píše:Ale víte jak to chodí? Dokud to nepocítíme na vlastní kůži, nebude se nás to týkat. Jakmile ale někdo zaútočí, padne všechno na hlavy ústavních činitelů a na to, že útoku 99% populace nevěřilo už si nikdo nevzpomene. Vyzdvihováni budou jen ti, kteří na něj upozornili a které bralo vedení státu na lehkou váhu.v/quote]
Nemyslel jste naše ústavní činitele, že ne? :eh
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frtacker 19. 7. 2005 20:37

Proč zakládáte toto téma obětem to nijak nepoomůže a teroristy to jenom podpoří v dalších útocích. V ČR je jen otázkou času, kdy se někde něco semele.
frtacker
Čtenář

Odeslat příspěvekod rudidlo 19. 7. 2005 21:54

frtacker píše:Proč zakládáte toto téma obětem to nijak nepoomůže a teroristy to jenom podpoří v dalších útocích. V ČR je jen otázkou času, kdy se někde něco semele.
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 7. 2005 10:24

AŤ už jdou do háje s těma útokama.......
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 6. 8. 2005 15:18

Podle mě to je jen zastrašovní lidí aby souhlasili s válkou v iráku , protože právě v británii v tom jasno neměli...teď už jo ... a kdo na tom profituje? samozřejmě USA. Takže to podle mě vůbec teroristi být nemuseli... přijde mi dost nepravěpodobné aby 4 bomby bouchly a v zápětí 4 nevybuchly... to se mi nezdá...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 8. 2005 20:19

Je zajímavé že člověka narozeného v anglii, arabského vzhledu, vyznávajícího islám hned nazýváme muslimem.
A člověk narozeného v anglii, bělocha, vyznávajícího protestantskou víru nazýváme agličanem. Neměli by jsem taky takového člověka nazývat Protestant?

To vůbec není rasisums že? :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spam_Perla3393 30. 1. 2006 16:56

yarik píše:Jsou to ISLAMISTI z DŽIHÁDU už se prej ozvali ZM*DI!!!!/quote]


Where can i keep something like that? :X
spam_Perla3393
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků