ČR by měla vystoupit z EU a přidat se k USA!

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Weslo 12. 1. 2008 08:30

giigle:neznáš se s trodasem?
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod averton 12. 1. 2008 09:01

[quote="soukromý podnikatel";Já jsem moc rád, že Francie a Nizozemsko dali prst dolů Evropské ústavě. Evropská unie je špatný koncept, nemá budoucnost, ani EURO. Evropa je mnohokulturní a žádná dohoda není možná. Pro naši republiku by bylo výhodnější vystoupit z EU a raději se stát součástí Spojených států amerických. Když bývalá Aljaška, která za dob Cara patřila Rusku, tak USA odkoupila Aljašku a nabídla Petru Velikému 17 milionů amerických dolarů, možná víc. Mám takový nápad, co kdyby G. Bush nabídl Václavu Klausovi, že odkoupí ČR za 30 mld dolarů a Česká republika by se stala novou zemí USA, platili by na našem území americké zákony a americká ústava, mohli bychom volit prezidenta a naše české politiky bychom hnali bičem do Washingtonu, aby se konečně vzpamatovali a naučili se jak dělat politiku a nikoliv politikaření. Totéž doporučuji Francouzům a Nizozemcům. USA má velkou budoucnost, ale Evropská unie nemá žádnou.a/quote]

Toto je snad najvacsia hovadina aku som kedy na fore cital. Ty si cvok alebo co? :D Ist s USA? Si blazon? USA ktorej zahranicna politika je premenliva - rano ina, na obed ina a vecer ina. S USA paktovat je velmi zle. Uvedom si ze su Europan, si clen EU a nie nejaky 53 stat USA. Ak sa ti tam paci, prestahuj sa :mrgreen: Skor si myslism, ze Europska Unia by mala vykopnut Velku Britaniu pretoze sa chova ako 53 stat USA. Takze taketo voloviny ze odkupit a byt USA...co mas 15 rokov? :mrgreen: Europska Unia by mala byt protivahou USA aby vo svete nebol az taky bordel.
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 1. 2008 09:21

Jelikož má návštěvník s nickem soukromý podnikatel na fóru už přes 2 roky BAN tak je zbytečné pokládat mu otázky.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod peroxid 12. 1. 2008 13:14

giigle to je huste :lol:
peroxid
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 4. 7. 2008 14:04

Nechci tady nikoho snižovat ani se povyšovat, ale na některých z VÁS jde vidět, že se jdete na internet jen "bezmyšlenkovitě uvolnit". Protože rozumný člověk přece nebude reagovat na příspěvek, který zde byl vložen před 3 roky (viz. "Soukromý podnikatel", červen 2005).

Navíc se toho člověka nechci zastávat, ale v r.2005 byla situace úplně jiná než nyní, takže najdou se plusy i mínusy k jeho názoru.
Tom_82
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 5. 7. 2008 00:05

OT a flame odstraněn.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 7. 2008 09:16

:roll: :roll: :roll:
Anonymous

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků