ČR by měla vystoupit z EU a přidat se k USA!

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 1. 2006 16:10

To bysme si pomohli, z p**ele do r*ti ;)
Radci EU, nez USA, fuj.
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 15. 1. 2006 17:29

bigdoc píše:- jsou lidé spokojenější v USA nebo v západoevropských zemích? (Koneckonců o co v životě jde - snad o to, abychom byli spokojeni, ne?
e/quote]

je tu niekto so skusenostami ze to vie okomentovat?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 15. 1. 2006 17:35

No to ziram.. :shock: My a s USA? :pozor2 Tady asi nekomu preskocilo.. Jeste to tak tahat Ameriku do Evropy.. At si zustanou tam kde jsou... :twisted:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Welli 15. 1. 2006 17:59

Kdo z vás, co kritizujete styl života v americe tam bylo nebo je? Kolik z vás to dokáže posoudit z reálu a ne z filmů, reportáží atd...?
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 15. 1. 2006 18:54

welli: osobne jsem tam nebyl, ale nekolik pribuznych a pratel ano a vsichni me rekli zhruba to stejny." vylet to byl peknej, ale zit bych tam nechtel. nemame jim co zavidet". a ja jsem zhruba stejnyho nazoru.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod spam_Perla3393 30. 1. 2006 16:57

[quote="Anonymní";Master74 jj ten styl v USA je fakt hruzna takove plytvani a vsechno fuj.[/quote]

Delayed again, why now? V
spam_Perla3393
Čtenář

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 2. 4. 2006 20:20

:pozor2 :pozor2 co to je za thread? dela se mi z prvniho prispevku a nazvu spatne.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 2. 4. 2006 20:27

Já chci samostatný nezávislý stát. A USA už vůbec ne. Teroristi by nám vyhodili do vzduchu kde co.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod chlipnik 18. 7. 2006 20:46

Když už sme tak u toho sjednocování, myslíte si, že globalizace, ekonomické a finanční vyrovnávání zemí třetího světa a vyspělých západních zemí a sjednocování všemožných států ve všemožné i nemožné spolky povede k jednotnému státu zveného Zemká unie? (tak stupidní název sem použil kvůli tomu, že se to nakonec bude nějak tak stupidně menovat, nejhorší ale asi bude Zemská lidově demokratická republika :lol: :!: :pozor2 )
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jephy 18. 7. 2006 21:20

Adam Bernau píše::pozor2 :pozor2 co to je za thread? dela se mi z prvniho prispevku a nazvu spatne.

Naprostej souhlas.
Jephy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 19. 7. 2006 15:05

No, myslim, ze USA by nam stejne zadne problemy nevyresily. Ale jinak se mi taky zda, ze to EU s temi normami a smernicemi vsechno kui... Nedavno jsem videl nekde na netu, ze chce zavest jednotne sazby mobilnich operatoru... Jim tam taky dobre strasi ve vezi...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zelva 30. 11. 2006 20:43

blef topic :pozor2
zelva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fido+ 6. 12. 2006 11:39

No fuuuj. Soudit se kvuli kazdy prkotine, nesmet se pomalu ani podivat na zenskou ... Neeee. USA neeee.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 6. 12. 2006 13:49

Fido+ píše:No fuuuj. Soudit se kvuli kazdy prkotine, nesmet se pomalu ani podivat na zenskou ... Neeee. USA neeee.

No, to je teda srovnání jako prase, to se pozná inteligent.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod zelva 7. 12. 2006 03:29

To je fakt nejhorší topic co jsem kdy viděl :-/ ctj za blbost přidat se k USA? k čemu je potřebujem? fastfoodů už tu máme dost, lidi zblblý do nakupování přiblblejch strojů, přístrojů, nástrojů taky.. půjčujem si abychom spláceli... naštěstí jen, že nejsme tak omezení jako veliké procento občanů USA (doufám) => že většina nesedí u televize a nebaští ty telenovely, doplněný zprávama a reklamama na lepší život :-/
Kdo si myslí že američaní mají nějakou svobodu? Kdyt nemaj ani svobodu slova, svobodné slovo TAM nemá sílu.. člověk kterej má aspon trochu informací z doslechu, by takovýhle téma nikdy nezaložil...
Se zdravotnictvím,sociálním zajištěním, pracovníma podmínkama to tam nemaj o nic lepší než tady...
S číslama to nevyjádřim přesně, ale dlužej toho tolik, co si my, jako Česká Republika nedokážem ani představit :-/
To je asi tak půl procenta, co bych proti této politice "svobodné země" měl, je tam toho tolik, že přemýšlim, že se mi tam ani nechce podivat.
Když tak vemu tu maličkost, že abych se tam dostal, utratim asi 100dolarů za vízum, který mi ani udělet nemusejí.... a než bych se tam dostal, díky leteckým společnostem bych byl tak průhledný, že než bych přistál, ze zákona by věděli, co jsem četl na palubě za časopis, aby si byly jistí, jestli nejsem nebezpečný... Jako perličku bych dodal, že neAmerická letadla, nespadající pod USA-podmínky, když nepodali informace o pasažérech na palubě, což kontruje s podmínkami Evropské Unie o podávání soukromých informacích, neměli možnost přistát na území USA...
bleee
zelva
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka