Rusko v Malé Rusi (Ukrajině)?

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod polda 18. 3. 2015 07:34

V Praze jsou minimalne 3 pomniky na strelbu ruskych spratelenych vojaku (osvoboditelu) do ceskoslovenskych civilistu !!!!
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 18. 3. 2015 09:49

trodas píše: Pokud lidé na Ukrajině povstanou a svrhnou vládu, co je žene do války, tak žádná vláda už válku nikdy na Zemi nepovede. Protože všichni si řeknou - když dokázali navzdory všemu, propagandě, USA podpoře, atd. svržením jejich vlády Ukrajinci zastavit válku - proč bychom to neudělali my?


Nabízí se historická parafráze:

Pokud by lidé v Československu v září roku 1938 povstali a svrhli vládu, co je hnala do války, tak žádná vláda už válku nikdy na Zemi nepovede. Protože všichni si řeknou - když dokázali navzdory všemu, propagandě, britské a francouzscké podpoře, atd. svržením jejich vlády Čechoslováci zastavit válku - proč bychom to neudělali my?

Připomínám, že věčný mír tenkrát "zachránili" Chamberlain s Daladierem v Mnichově. Že by rada Merkelové a Hollandovi, jak postupovat? :-(

Osobně si vůbec nemyslím, že se pořadavky velkého souseda uspokojí, když padne vláda ve vedlejší zemi a ten větší si z ní může ukousnout kus území. Ani to nezažene jeho chuť k válce. Neplatilo to v období 1938-39 a neplatí to ani dnes.

------
polda píše:V Praze jsou minimalne 3 pomniky na strelbu ruskych spratelenych vojaku (osvoboditelu) do ceskoslovenskych civilistu !!!!


Trodas má možná už přichystanou flintu. Říká to jasně i svým avatarem. Stačí se podívat detailně na jeho střední část:

Obrázek
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 18. 3. 2015 11:05

Podle toho co ma za opaskem , patri jasne na Balkan a do Asie.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 21. 3. 2015 07:04

Prečo je Ukrajina taká dôležitá? už som tu veľakrát písal, že je tam po New Yorku, Izraeli a Londýne najväčšia koncentrácia Židov, lepšie povedané Chazarov. Defakto všetci najvyšši a ľudia, čo ju riadia sú tejto národosti a vyznania. Podobne ako Izrael sa snaží o obnovu biblického Izraela (kde patrí Egypt, časť Turecka, Sýrie, Iraku)....tak v Ukrajine ide o návrat chazarskej ríše do rúk Chazarom (viď. ako všetky pôžičky Ukrajiny skupili Rothschildovci, čo sú čístí Chazari: https://www.google.sk/search?q=rothschi ... _7apqlgaAD)

A tuto to je vsetko krasne zhrnute, nahoda to isto nie je, video je z decembra 2014...
https://www.youtube.com/watch?v=WgCoENaOs84
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 21. 3. 2015 22:36

Ukrajinští oligarchové se začali mezi sebou prát o moc, tvrdí agentura Bloomberg
http://novinky.cz/zahranicni/evropa/364910-.html
Zbavit se moci a destruktivního vlivu miliardářů byl jeden z hlavních cílů loňských dramatických změn v Kyjevě. Výsledek revoluce je ovšem tristní, napsala ve své analýze agentura Bloomberg. Nejenže ukrajinští oligarchové zemi řídí, ale intrikují a bojují proti sobě stejně jako dřív. Ještě dříve, než se loni prezidentem stal čokoládový magnát Petro Porošenko, byl v jeho domovské Dněpropetrovské oblasti jmenován gubernátorem Ihor Kolomojskyj. Nyní se tito dva oligarchové dostali do otevřeného střetu, který pro bezprostřední budoucnost Ukrajiny nevěstí nic dobrého, napsala agentura Bloomberg.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 24. 3. 2015 20:32

Kyjevští oligarchové dali Clintonovým víc než Saúdové
http://literarky.cz/tema/87-tema-na-ten ... ne-saudove
...v době, kdy Hillary Clintonová zastávala post americké ministryně zahraničí, dostala nadace Globální iniciativa Clintonových 8,6 milionu dolarů od Viktora Pinčuka, ukrajinského oligarchy... Pinčuk, respektive jeho kyjevská Nadace Viktora Pinčuka, se v roce 2008 navíc zavázal, že Clintonovým fondům věnuje 29 milionů dolarů na program, v jehož rámci se „budoucí ukrajinští lídři a profesionálové“ měli cvičit pro „modernizaci Ukrajiny“. Několik absolventů dnes zasedá v kyjevském parlamentu, ačkoli Pinčuk – prý kvůli finanční krizi – údajně Clintonovým namísto skoro třiceti milionů vyplatil jen 1,8 milionu. Podle Pinčukovy nadace měly peníze pomoci proměnit Ukrajinu v „úspěšný, svobodný, moderní stát vycházející z evropských hodnot“. Pokud tím prý pan Pinčuk lobboval u amerického ministerstva zahraničí v otázce Ukrajiny, „nemůže to být považováno za nic špatného“, soudí jeho nadace... jméno Viktora Pinčuka v posledních dnech nezaznělo -- v souvislostech pro „demokratickou, západní“ Ukrajinu příznačných -- poprvé. Právě on se totiž ocitl v tvrdém střetu s dněpropetrovským oligarchou (gubernátorem) Ihorem Kolomojským o to, kdo ovládne Krivorožskou železárnu. Spor se táhne už od roku 2005. Tehdy vyšetřovatel prokuratury předal svým nadřízeným důkazy, které svědčily o tom, že Kolomojský, proti němuž nyní kyjevští oligarchové zkoušejí bojovat, nechal zavraždit Pinčukova právníka, ale vedení prokuratury, v níž byl náměstkem její nynější šéf Viktor Šokin, celou kauzu smetlo se stolu. Pinčuk dnes tvrdí, že se tak stalo za úplatek ve výši 50 milionů dolarů. A tehdejší vyšetřovatel, Ihor Šoloďko, který mohl do celé kauzy vnést světlo, byl zabit v řadách ukrajinské armády v „zóně protiteroristické operace“ ...

Chudáci Ukrajinci. Tohle bude katastrofa, když se Oligarchové poperou navíc mezi sebou. Je vtipné, když si jeden oligarcha platí USA a druhý soukromou armádu - nebo když i člen Porošenkovy strany přizná, že: "Poslanci se k tomu odhodlali až po telefonátu z Washingtonu"... tak to vypadá, že parlament není Ukrajinský, ale USÁcký...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 25. 3. 2015 14:02

Strategie amerického impéria: rozeštvi a panuj
USA: 4. února 2015 pronesl George Friedman zásadní projev na Chicago Council on Global Affairs. V tom projevu odhaluje strategii amerického impéria. Věnujte pozornost celému jeho vystoupení, stojí to za to.

http://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

Takže jediným důvodem války na Ukrajině je odříznout od sebe Německo a Rusko, protože jejich spojení je to, čeho se USA nejvíce obávají ze všeho.

...

Pro USA je zásadní kontrolovat všechny oceány. Jak bylo řečeno - je to velmi hezká věc, můžeme provést invazi do jiných států, ale nikdo nemůže provést invazi k nám.

...

USA popřely, že budou dodávat zbraně na Ukrajinu, ale zbraně už byla odeslány...

...

Generální velitel US army v EU, Hodges navštívil ukrajinu, oznámil, že poradci a školitelé z USA budou nyní přicházet oficiálně, ne jen neoficiálně (!) a dokonce vyznamenával Ukrajinské bojovníky osobně, což je v rozporu se všemi vojenskými postupy, aby tak ukázal, že bojující Ukrajinci jsou JEHO armáda.

...atd...

...


Jak je jasně řečeno, jde o válku USA za rozdělení Německa (a celé EU) a Ruska. Protože Německé technologie a vynalézavost a Ruské přírodní zdroje a pracovní síla (manpower může být ale i množství lidí pro válku) je to, z čeho má USA panickou hrůzu.

Všechny kecy o "Ruské invazi na Ukrajinu" tak tímto momentem zcela skončily a jsou nadále jen zcestným blábolením US propagandy. Karty jsou na stole. A Rusko dělá jen vynucené kroky...

Ostatně při srovnání s Karibskou krizí postupuje Rusko stále nesmírně umírněně. Nebo Rusko už zavedlo vojenskou blokádu Ukrajiny a řeklo, že bude nukleární válka, pokud se někdo pokusí tu blokádu prorazit?!
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 26. 3. 2015 19:53

trosku som sa zaujimal o historiu Ruska a som rad,ze som v tejto veci zostal neutralny.Pozrel som si dokument o cloveku zvanom Lev Davidovič Trockij.

Rado - http://cs.wikipedia.org/wiki/Lev_Davidovi%C4%8D_Trockij

byl bolševický revolucionář a marxistický teoretik židovského původu.Narodil se židovským rodičům na ukrajinském venkově ...cize v tom mame jasno.

este doplnim obrazok,ktory som si stihol odfotit z TV (zaujimavy je najma ten pentagram)
Obrázek
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 28. 3. 2015 13:49

Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krmelec 28. 3. 2015 17:13

Trodas to robi z presvedceni :-).
Yamaha CD-S1000 + CW DAC 1 + Yamaha A-S1000 + Xavian Joy + Proson sub
krmelec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 29. 3. 2015 12:35

icotech852 - väčšina bolševikov je toho povodu, najväčši vrahovia v historií ľudstva sú: Kaganovic, Genrik Yagoda....taktiez masovy vrahovia ako Jack Rozparovac mali taktiez dany povod.....nebolo by mozno od veci studovat zvyseny vyskyt sadistickych a podobnych praktik u osob danej narodnosti, podobne ako su pre ashkenazi zidov typicke mnohe geneticke poruchy....taktiez pravdepodobne budu pre nich typicke aj urcite psychicke poruchy
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 31. 3. 2015 09:21

Kyjevský režim na Ukrajině je oficielně nacistický

Stále se tvrdí, že neonacistické strany jako blok Pravý sektor a Svoboda jsou jen "ninoritní spojenci" Kyjevské chunty. Pokud však Kyjevská vláda umožňuje veřejně zobrazovat neonacistické symboly, tak to může znamenat jen jediné - tato vláda se stala neonacistickou.

V Kyjevě vystavený obrněný transportér, který prý dobrovolnický prapor Azov ukořistil separatistům:
Obrázek
kyjev become nazi city

Dobrovolnický prapor Azov se fotí:
Obrázek
azov nazi battalion

Vysvětlení symbolů, jenž má Azov v emblému:
Obrázek
ukraine nazi emblems

Zdroje obrázků:
http://www.globalresearch.ca/the-kiev-r ... nt/5384722
https://news.pn/en/public/104475
https://ukraineantifascistsolidarity.wo ... battalion/
https://pp.vk.me/c624319/v624319338/bde ... CYhtB0.jpg
http://novinky.cz/zahranicni/evropa/365714-.html

PS: SS divize Das Reich páchala např toto: "oběsit 99 civilistů a 148 nechali deportovat do koncentračního tábora" "zavraždili (...) 642 mužů, žen i dětí" "asistovali vojáci divize Das Reich (...) vraždách 920 židů v Lahoysku v Bělorusku"
http://cs.wikipedia.org/wiki/2._tankov% ... h%E2%80%9C
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 3. 4. 2015 20:51

rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rado3105 5. 4. 2015 10:09

toto privítanie Lavrova, ospev Ruska...niet čo dodať, zapadná propaganda musela peniť...
https://www.youtube.com/watch?v=VBw-9z5UU6g#t=1403
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 5. 4. 2015 20:47

Příprava na pohřeb fašistického kripla:

Obrázek


Z programu strany "Svoboda" (původně Nacionálně socialistická strana Ukrajiny před doporučením od CIA na změnu názvu) jedním ze spoluzakladatelů této strany, kde je Parubij jedním z vůdců, přímo od autority - hovoří Andriy Biletsky:

http://fortruss.blogspot.cz/2015/01/the ... raine.html
http://web.archive.org/web/201002162315 ... .ua/?p=256

...historické poslání našeho Národa, mezník v tomto století, je vést Bílé národy světa v jejich konečném boji za přežití...
...úkolem dnešní generace je vytvořit Třetí říší - Velkou Ukrajinu...
Tedy národní socialismus povstává, aby ochránil všechny staré ukrajinské árijské hodnoty zapomenuté v moderní společnosti...


Nuž tak to vypadá s neonácky na Ukrajině, sponzorovanými USA.


Vůdce Pravého sektoru se stal poradcem ukrajinského ministra obrany
http://novinky.cz/zahranicni/evropa/366246-.html
Vůdce polovojenské a krajně nacionalistické skupiny Pravý sektor, Dmytro Jaroš se stal poradcem ukrajinského ministra obrany. Prezident Petro Porošenko pak v pondělí odvolal své výhrady vůči referendu o pravomocích oblastí na východě země. Pravý sektor je v Rusku označován za teroristickou organizaci. Jeho členové pomáhají vojákům bojovat proti proruským silám na východě Ukrajiny.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků