11. září 2001 WTC

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Proč se zřítili mrakodrapy WTC 11. září 2001?
Dvojčata WTC i budova WTC7 se zřítily kvůli požáru 19 %  51%  [ 19 ]
Byla to řízená demolice 18 %  48%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 37

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 10. 2009 21:20

v tom filmu svědectví jsou, jedni říkaj letadlo, druzí malý letadlo, další raketu... jó svědectví je fajn věc, každej řekne co chce... viděl vůbec někdo z vás ten film? :) kamerovej záznam žádnej není, FBI je všechny zabavila (záběry bezpečnostních kamer beznínky a nedalekého hotelu)...

další ty tvý svědci říkaj že viděli bílej záblesk, podívej se na ty dvojčata ještě 20x, vidíš nějakej bílej záblesk? podle všeho to byla raketa vypálená z vrtulníku, tomu by odpovídal tvar džuzny (letadlo nechalo na povrchu díru 5x5 metrů ale prohlodalo se zkrz 25m tlustou stavbu ze železobetonu? nechtěj mě rozesmát), to že prorazila budovu zkrz na zkrz, bílej záblesk i pach, navíc rána byla slyšet široko daleko, ostrá rána, taková nevznikne úderem (podle dalších svědků), svědci svědci, já si na nich nezakládám...

aby bylo jasno, jsem proameričan a chci tam v budoucnu žít (chicago), ale tohle se jim nepovedlo...

když teda opustíme pentagon, tak pensylvánie je to samý, díra v zemi (žádná stopa jakou by člověk od pádu letadla čekal) a taky samozřejmě žádný trosky, btw. to letadlo se našlo co mělo spadnout, jen se na ten film mrkni, je tam toho hafo moc...

WTC, i kdybych připustil, že dvojčata mohly spadnout (což je btw taky pitomost) po nárazu letadla, tak mi ale vysvětli proč spadlo WTC 7?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod srato 16. 10. 2009 21:26

tak tady uz opravdu neni pomoci ...
srato
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 10. 2009 22:51

taky si říkám...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod par 31. 10. 2009 12:54

michal121 píše:Každý,kdo má alespon průměrné IQ se takovým filmům může jen smát.Jak jsem už psal,něco takového může brát vážně jen člověk,který je velmi mladý,nezkušený a naivní,nebo fanatický levičák.Zapomen na jakýkoliv film a zapni mozek...
P.S.Neexistuje jediný relevantní a nevyvratitelný důkaz na podporu této teorie.Zatím byly všechny do jednoho vyvráceny a rozcupovány.Smůla co?

Mám IQ vysoce nadprůměrné a 40 na krku, i když levičák jsem a s gramatikou mám problémy taky. Již delší dobu sháním důkazy který vyvrátěj a rozcupujou to co se říká např tady:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 776126451#
Celý film je někde na http://911.yweb.sk/filmy.html , ale ta 20-ti minutová ukázka bude stačit. Mohl by jsi mě navéct abych zjískal tvou důvěru ve vyšetřování této události?
par
Návštěvník

Odeslat příspěvekod srato 31. 10. 2009 20:58

a vidis, jedenacte (pocitany i spojky, cisla, ...) slovo tveho prispevku to rozseklo a jakekoliv dalsi vysvetlovani je zbytecne :)
srato
Návštěvník

Odeslat příspěvekod brutal2 31. 10. 2009 21:54

asi by to chtělo definovat slovo levičák
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 31. 10. 2009 21:58

to už je ale opravdu chudý argument, já jsem označován (např. brutalem) za pravičáka, a s parem souhlasím, co ty na to sr.ato?

edit: tvoje jméno to hvězdičuje? :mrgreen:
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod srato 31. 10. 2009 22:50

bohuzel hvezdickuje, moje prezdivka "šrato" je bez diakritiky prilis podobna neslusnemu slovu a ja jsem si jiz prilis zvyknul diakritiku nepouzivat
PS: to rypnuti s levicakem bylo opravdu jen rypnutim (zrejme spatne mirenym) a tak se za nej omlouvam. K diskuzi s tebou (Grammator a jeste mene Par) na tema vseobecne konspirace vsak ochotny nejsem protoze si nehodlam kazit (zadny) den :)
srato
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 31. 10. 2009 23:37

fajn, to my chápem, tak ale mlč...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 10. 2009 23:42

Grammator píše:t
edit: tvoje jméno to hvězdičuje? :mrgreen:

vypni si cenzuru a nic se ti hvězdičkovat nebude
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 11. 2009 00:37

Podívej se Grammatore mně nevadíš, ale netrefuj se do ostatních za každou cenu a S-rata vynech ouplně na toho nemáš fousy, he jako na mne, to je totiž úplně jiná úroveň - Level jako já, prostě poslouchej a šópej nohama. Snaž se něco pochytit a naučit se od Prófů,,Života,, a buď rád, že máš to školení Gratis, Kalimero se skořápkou na zadku.Stalo se to, jak se stalo, víš něco o rázových vlnách, rezonanci, dominovým efektu a nemluvě , že nevíš , jestli nějakej stavitelskej to neodflák a nedal malou domů. Nebyl to barák stavěnej na,,boční náraz + Torzi!,,(tak maxim. na vítr) či na zemětřesení atd. A stačilo z nich udělat Siamský dvojčata a přežila by i tohle, he. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 1. 11. 2009 11:03

a mě někdo říká že jsem nemyšlenej? nikdy, nikdy sem sem se nad nikoho nenavyšoval, (snad v provokaci nad Jerseym v jednom nejmenovaném tématu, ale myslím že ani tam ne), jen jsem vždycky oznamoval svý vlastnosti a něříkal sem jestli jsou lepší, nebo horší než vaše. Ale ty jsi naprosto arogantní, že si starší? No a co? Taky že jsi zdegenerovanej nejvyšší úrovní, znám lidi mladší než ty, kteří by tě strčili do kapsy se vším všudy, protože maj mozek, uměj se otáčet, a od nich se učim, od tebe ne. Tebe bych si nevzal za vzor ani kdybys byl poslední na planetě, nepotřebuju žádnej vzor, jsem sám sebou, a od ostatních akorát sbírám informace, které se mi hodí. Nikdy sem něměl vzor.

Ty si ten film neviděl, jaká znáš vlastně fakta? Jaká znáš fakta? Že 11. záři do dvojčat fláklo letadlo, to je fakt. Ale to je tak všechno co víš, jinak se ve všem mýlíš.

Sr.ato, jen z těch dvou příspěvků, je chytřejší než ty, ty bráníš někoho, kdo se omluvil, tím pádem vracíš zpět to, za co se omluvil a v podstatě ho poškozuješ. A sr.ato psal: "K diskuzi s tebou (Grammator a jeste mene Par) na tema vseobecne konspirace vsak ochotny nejsem protoze si nehodlam kazit (zadny) den" Tak pak ať teda mlčí! co se ti na tom nezdá?

Tohle mě štve vždycky, někdo plácne pitomost, a pak když dostane políček tak prohlásí že sem vůbec psát nechtěl, tak ať nepíše, já na tomhle fóru ignoruju 90% témat, protože do nich psát nechci... Když někam psát nechci tak tam snad nepíšu ne? To nechápeš ani tohle?
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 1. 11. 2009 12:11

Kluci, dyť vy jste uplně stejný. Jeden zkušený životem a druhý nezkušený životem, ale oba musíte mít pravdu...
Já bych doporučil Marcelovi ať pořád neříká jak je zkušený a Grammovi ať si nechá svoje vlastnosti pro sebe a nechá ať je posoudí někdo jiný. A konec OT přátelé.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2009 14:34

trent píše:Já bych doporučil Marcelovi ať pořád neříká jak je zkušený a Grammovi ať si nechá svoje vlastnosti pro sebe a nechá ať je posoudí někdo jiný.

A trentovi, ať se do toho nes...

:D

Promiň, já s tebou souhlasím, ale tohle si o to prostě koledovalo.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Grammator 1. 11. 2009 14:37

a ty si zrovna teď udělal co? :D
Grammator
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka